Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat ........... adoptie (30)


Recommended Posts

Mamiflori, Felicitari pentru evenimentul deosebit din viata ta. Iti doresc o sarcina usoara si un copil sanatos si frumos. Pupici tuturor. Felicitari celor care anul acesta si-au gasit bebicii indiferent ca l-au adus acasa sau nu. Bafta multa celor care anul acesta vor deveni mamici. [pup] Irina si [copil]Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mamiflory felicitari din toata inima!!!!!!!!!!!sa fii sanatoasa si implinita.Multumim pt urarile voastre fetelor(Irina_g,esti nemaipomenita.Nu uiti niciodata nici o aniversare!)Dora si tu sa fii fericita alaturi de mogaldeata ta.Noi avem probleme cu raceala,nas infundat,tuse.Nu stiu cand v-om mai scapa de asta. corina urziceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MamiFlory... FELICITARI !!! [flo] si sa dea Domnu' sa duci sarcina pana la capat cu bine... sa nu ne uiti si sa mai treci si p-aici sa ne mai dai si noua vesti... Se pare ca o sa fie o fecioara sau un feciorel, nu? Maria... LA MULTI ANI !!! [roker] sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii in viata. Corina sa-ti traiasca odorul si - cine stie - poate mai vine un surior sau o fratioara? [biz] si ce ziceati fetelor? intalneala??? pai venim si noi... si mi-as dori sincer sa ne putem intalni cat mai multe fete [si-eu]... hai ca poate mai tine vremea asta frumoasa cu noi. Pai eu zic hai intai sa vedem cine mai poate si vrea sa vina si apoi sa fixam o locatie care sa fie cat-de-cat avantajoasa pentru toata lumea. Eu stau in sectorul 3. mama ingerasului Alex [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Daca ar fi sa ne luam dupa prognoze se pare ca sambata e mai cald. Deci propun sa ne intalnim sambata. Ora si locatia le ziceti voi. Sa vedem cine vine: 1. Flory 2. Aissa 3. Mimsi 4. Boo_Boo Sper ca n-am uitat pe nimeni. Ce-i cu Rozi? Nu o mai vad pe aici.. Pupici, Flory [gravi] 20+ si [copil] Andrei http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc din suflet pt urari si sa stiti ca ma "zgandara" inca un gand "nebun" sa nu renunt la ideea cu adoptia. Ca intotdeauna am vrut 3 copii... Dar, trebuie sa imi dau seama ca imi va fi f. greu si asa pt ca abia mi-am schimbat locul de munca (de 3 zile!!!) si cred ca sefa ma impusca cand afla. Sper sa ma creada ca abia am aflat... In orice caz nu prea o sa ma pot alinta, ca si asa in toamna... Daca as fi in locul sefei as cam face si eu fete-fete ca doar m-a angajat ca avea nevoie de cineva de incredere, si acuma.. Asta e! Viata merge inainte! Si in 4 pt noi!!! Ura! Ura, ura, tra, la,la.. [bis][bis][roker] [pk](Crede-ti cumva ca am inebunit?) Da, de fericire! Ceea ce va doresc si voua! Sunt sigura ca as fi fost la fel de fericita si daca as fi gasit puiutul prin adoptie! Va [pup][pup][pup][pup] pe toate, sufletistelor, si sa nu va suparati daca nu prea am timp sa scriu (slujba, stiti..[:I]) Florina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor.Imi pare rau ca nu am mai scris, dar am fost fff ocupata. MAMIFLORI, felicitari,sa duci sarcina cu bine la sfarsit, sa ai sarcina usoara si sa fiti sanatosi si tu si bb. Mimsi, da-mi un bip si te sun eu sa-mi spui unde va intalniti sambata.Vreau si eu sa vin si daca nu intervine ceva neprevazut, vin. Irina_g hai si tu, ca eu va tot amenint ca ne intilnim si vad ca nu imi mai ajunge timpul. La noi , Aissa, te rog sa treci - finalizat.Multumesc.De abia astept sa va cunosc pe unele din voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivi.vio felicitari pentru finalizare. [bis] Fetelor cu intalnirea stabiliti voi unde, nu stiu sigur daca pot veni, dar incerc, numai ca imi trebuie niste repere. Flory eu am intrebat-o ieri pe Rozi daca vine la intalnire, nu stia de ea ca nu citise pe aici. Daca intra azi pe YM o trag de maneca si pe ea. Mamiflori va fi bine si cu serviciul, clar e o situatie aiurea dar asta e, poate tocmai ca ai schimbat locul ti s-a schimbat si tie norocul. Si nu cred ca esti nebuna ca vrei mai multi copii, cred ca toate vrem asta. Cristina si [zana] Ale (30.09.2004)[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor. Va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns.Nu am mai scris pentru ca sunt foarte suparata si dezamagita. Marti,pe 31.01. au venit la mine acasa intr - o prima vizita cei de la DPC sector6. Au venit 2 un el si o ea.Mi s-au parut scarbosi si neinteresati. Tot timpul au zis ca nu am ce cauta in maternitati sa caut bebelus pentru ca daca se afla or sa - mi ridice atestatul. Singura sansa , dupa spusele lor este sa - mi ofere ei ce au.Pe de alta parte eu stiu ca daca stai dupa ei, sigur iti expira atestatul. Nu stiu ce sa fac. Unde sa ma duc?. Eu as dori sa merg la GIULESTI sa vad bebelusii abandonati acolo.Dar cum procedez? Cui ma adresez? Cunoasteti pe cineva la GIULESTI?.Imi puteti recomanda un nume? Va pup si va astept cu vesti bune ARIELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamiflori felicitari sa ai o sarcina usoara si o nastere si mai usoara.[floare3] vivi.voi felicitari pentru finalizare.[cool] Corina sa va traiasca bombonica sa aveti parte de mii de bucurii impreuna. LA MULTI ANI! Fetelor din pacate eu nu pot veni la intalneala dar lasa ca vine ea primavara si ne vom vedea mai des [pup] Lorelei si [url="http://photos.yahoo.com/eduardfritz"]ROBERT[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noua ne-ar fi facut placere sa venim la intilneala insa simbata dimineata ne facusem program de cumparaturi si, dupa amiaza , intr-o vizita la cea mai buna prietena a mea. Data trecuta ne-am vazut duminica asa ca, am stat linistita. Nu stiu cum sa fac. Alegeti locatia (data trecuta a fost in Tineretului) si ora (data trecuta a fost la 11) si, daca reusim, venim. Daca nu, abia incepe primavara si, sper sa mai avem ocazii sa ne vedem. Pupici tuturor Irina si [copil]Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...