Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (87)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ionika
Cristina, Gabi va multumesc foarte mult pentru urari.[pup] Petrecerea lui Andrei am facut-o ieri si chiar a fost super...au fost 14 copii si parintii aferenti, va inchipuiti! Vlad ce mai face, e la aceeasi gradi? I-a trecut raceala? Ioana, mamica de [bicla] Andrei (5 ani) si [fetita] Alexia 37+
da, la aceeasi gradi. parca mai stapan pe el decat anul scolar trecut - se cunoaste ca la gradi de vara a lucrat cu pedagogi / psihologi... i-a trecut ultima viroza, am ramas cu urechile si polipii de controlat in perioada urmatoare si operat daca e nevoie...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani, Sebi![s] [s]La multi ani, Andrei![s] Succes in noul an scolar tuturor copiilor! Sa fiti fericiti si sanatosi si norocosi si sa aveti parte de ce e mai bun si frumos de la viata! Oana si Alex voia sa doarma la gradinita insa ni s-a spus ca nu sunt locuri: 40 de copii in 20 de patuturi; sotul meu se oferise sa faca un patut cu dulapior insa se pare ca nici locuri de patut nu sunt. Eu nu sufar prea tare pentru asta, iar dna educatoare i-a spus lui Alex ca nu se poate asa ca... am scapat de conversatii cu tema 'roag-o tu p e dna'... Am vazut si eu ieri ce nebunie cu grupa mica... asta e... nu mai au gradinite... sa vezi ca sunt cateva gradinite aprticulare care s-au desfiintat si parintii au fost informati de asta in august! Nebunie tata, nebunie! Herra multumim...[flo] eram prea zapacita si nu te-am vazut insa mi-ar fi facut mare placere. Gabi felicitari pentru bobocel si scolarul tau mare! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, dati-mi si mie un sfat ce sa ma mai fac cu Vlad... [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79250&whichpage=6"]aici[/url] mai pe larg problemele lui... un orl-ist pentru alta opinie, un homeopat...nu stiu...[q]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, tare rau imi pare pt problemele lui Vladut[pup] eu clar as incerca un al doilea doctor, daca vrei vb pe mess. la faza la care sinteti voi eu nu prea m-as mai baza pe homeopatie. mi se pare riscant. dar nici nu stiu multe. imi cer scuze ca m-am prins asa tirziu, La multi ani frumosi si sanatosi pentru Sebi[s] si Andrei[s]! [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...