Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (87)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dali77 dar poate ca dupa alte 3 mil voi afla si eu ceva sigur. cine stie?
ai dreptate - cine stie?? Gabi, Vlad nu e prea bine, dar o sa povestesc dupa ce scap de probleme, Doamne-Ajuta! Carmen - multumesc pentru urari!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ei uite ca am reusit si sunt si azi aici... nu ma prea asteptam, ce-i drept! Sa mai spun o data la multi ani lui Vladut![s] ca asa vreau eu! Cristina , va doresc din suflet sa se faca bine puiutul asta mic! Si voi ce le mai trageti cu bolile astea!... Dar va fi bine! Lacramioara daca vrei iti explic cum se deschide un capitol nou, nu ca e mare scofala... dai 'raspunde la subiect' cu quote la prima postare dintr-un subiect mai vechi si actualizezi acolo totul... apoi copii inainte de a publica textul si il pui intrun subiect nou... Dupa mine, schimbarile duc la progres, asa ca daca vrei sa-i dai o forma noua hai sa vedem ce iese... [flo]n-are ce sa iasa decat mai bine! Dali, vezi si ce laboratoare folosesti... ca si acolo... Sanatate multa si repet nu te lasa. Instinctul matern e mai bun decat o privire superficiala chiar calificata... Gabi, ce iti face scolerul? Adriana ce ne povestesti despre scolarita ta? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, multumesc.[flo2] Am sa incerc. Nu ca sa schimb ceva, ci ca sa invat... Oadata si odata trebuie sa invat sa fac si eu capitol nou.... Nu imi imaginez cae foarte greu, dar nu am incercat niciodata. Iar asa cum e prima pagina mie imi place, asa ca nu vreau sa o schimb. Am spus doar ca... mie mi-e mai usor asa... Asta nu inseamna ca trebuie sa cer si celorlalti la fel... Daca e facut asa, si imi place asa, nu am de ce sa il schimb. Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] La multi ani, Vlad!!!! Si muuuulta sanatate!!!!! (La anul sa sarbatoresti cu shampanie, nu cu antibiotic) Herra, sa va traiasca ani multi si fericiti baiatul! Sa va bucurati de el Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ,VLAD!!!! LA MULTI ANI MIHNEA DE CRISTINA(PALMIRAH)!!! SA CRESTETI FRUMOS SA ADUCETI NUMAI CLIPE DE FERICIRE PARINTILOR VOSTRI!!!! Lume lume....vreau sa raportez si eu prima nota de FB a lui Alex de la scoala[:D]si la Timeea prima bulinuta de la gradinita(nu am aflat inca pentru ce a primit-o[:D]dar e bine).Lui Alex ii place la scoala ,i-a luat incetisor d-na ...inca nu au teme pentru acasa,imi place ca pune accent pe atitudinea pozitiva le mangaie orgoliu amintindu-le in fiecare zi ca de acum "sunt mari ca sunt scolari"[:D].Ieri l-am dus in vizita la grupa lui de la gradinita unde si-a luat cartile sa le arate la copii..d-na lui educatoare l-a primit foarte frumos,i-a facut poze cum arata copiilor abecedarul si cartile.... s-a simtit si el ff bine . O zi frumoasa maine!!!! Gabi ,o mamica fericita[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...