Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (87)


Recommended Posts

'mneata si de la noi. Sanatate celor mici, am inteles ca circula o viroza cu manifestari digestive... nu va mirati. Da si febra si vomismente, de toate... Si eu l-am tinut azi pe Alex acasa, avea un pic gatul rosu si prea frumos dormea asa ca l-am lasat...[:D] Acum ma bazaie la telefon ca vrea la gradinita... In ce priveste chestia cu vaccinul am mai citit cate ceva si nu e prea in regula insa e ciudat totusi ca tari ca SUA, Canada sau GB sa-si oblige populatia sa se vaccineze ca sa o decimeze... propria populatie. Dar nu imposibil. Iar toate dezvaluirile astea au o tenta paranoica parca. Deja am ajuns la ideea ca OMS nu degeaba nu se sinchiseste sa raspunda... In fine, noi nu suntem pt vaccin si nu il vom face. Dar motivatia e alta, nu asta... care mi se pare trasa de par... Acvi si Adriana si Gabriela,[pup] scolareilor. Va doresc un week end placut si multa sanatate! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui herra
Ioana (Ionika) - felicitari pentru fetita, sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!!!
Cristina, sa inteleg ca stii ceva ce noi inca nu am aflat... ce face Vladut? Ionikafelicitari si sa fiti sanatosi si fericiti! Cu totii! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui herra
Ioana (Ionika) - felicitari pentru fetita, sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!!!
Cristina, sa inteleg ca stii ceva ce noi inca nu am aflat... ce face Vladut? Ionikafelicitari si sa fiti sanatosi si fericiti! Cu totii! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionika, felicitari. In legatura cu gripa asta, eu am pus mesajul asa cum l-am primit. Noi am primit deja avertisment la cresa, ca daca au mucisori sa vine de la medic cu buletin ca nu e gripa, ca daca au mucisori sa mergem neaparat la medic si ne-a pus sa semnam ca am fost avertizati si instruiti.... Carmen, vaccin antigripal si altele nu am fost de acord nici inainte de gripa asta... Asa ca si noi spunem pas, desigur din alte motive decat cele prezentate in mesajul pe care l-am primit si postat ieri.... Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...