Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (87)


Recommended Posts

[s]Stefania [s] sa crsti amre si frumaosa si norocoasa si fericita! [s]Stefania[s]O copilarie frumoasa si numai bine! Andreea sa iti traiasca printesa! si sa va bucurati de copiI! [s]Acvi[s] La multi ani! Sa fii sanatoasa si fericita si tot ce iti doresti! [s]Alynta27 [s] La multi ani si sa fii iubita si sanatoasa! Si fericita! Petrecere frumoasa! Un Week end frumos! Al meu sigur va fi! De azi incepem de fapt si cred ca o vom tot tine pana luni! Va pup si va urez inca o data tuturor un week-end placut! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]LA multi ani Gabi![s] Cu multa sanatate,bucurie ,dragoste si numai bine!! Daca mai avea putina rabdare Timeea,va sarbatoreati impreuna.. [s]La multi ani Alina![s] Bucurie,fericire si tot ce iti doresti! Carmen..cred si eu ca va fi un wk-end minunat.. Multi ani sanatosi,fericiti ,impliniti si drum usor prin viata cavalerului viteaz ce a invatat sa mearga pe bicicleta fara ajutorul rotitelor!!! [s]La multi ani Alexandru Marius Mihael! [s] Sa nu uiti sa-ti iubesti la fel de mult mama,oricat de departe de ea ai fi si sa-i spui si dovedesti asta in fiecare zi ! Pentru-ca merita..[flo] O zi buna va doresc! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG Adi, cred ca ar trebui sa ii cuplam pe Otto si Catalina la mers pe role...si al meu vrea sa isi faca viteza sa urce pe chestiile alea din parcul Expozitiei..la terenul de role...dar nu poate... Si spor la treaba...la smotru...cum ii zici tu...se pare ca sunteti pe ultima suta de metri, nu? [asia] Gabriela si baietii
Nu santem pe ultima suta,insa o iau din timp sa nu fac tot odata.. Pai Gabi..poate ne hotaram si mergem intr-o dimineata cu copii si role in parc.. Deocamdata vad ca tu te calatoresti..sa-ti fie de bine si drum bun in urmatoarea iesire! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urarile facute atat pentru mine cat si pentru Timeea...abia azi am reusit sa ne sarbatorim ....e primul an cand ne-am sarbatorit impreuna(mai mult pe ea..pt ca luni pe 10 nu am fost linga ea si saracuta toata saptamana intreba cand e ziua ei..iar Alex ne-a tras la raspundere cand avem de gand sa-i facem si ei tort ..ca la toata lumea),azi am sarbatorit atipic si am renuntat la cele doua zile si doua nopti de bucatareala..am fost la Livaki a fost foarte frumos asa ca o sa mai repet figura....si chiar daca mi-a fost putin frica de cele 36 de veri ..parca abia acum ma simt implinita.Si pentru ca sunteti preietenele mele de suflet(cu toate ca nu scriu prea des)v-am pastrat cate o felie de tort si un pahar de sampanie[cheers][papica][pahar] Numai bine prind si eu ultima suta de metri sa-i urez LA MULTI ANI,LUI ALEX DE CARMEN!!!Multa sanatate,fericire iar voi parintii sa aveti parte numai de clipe minunate alaturi de el. W-end placut!! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Apar si eu dupa o lunga absenta... pentru mine... Am avut 3 saptamani de concediu din care jumatate am fost cu modificari prin casa si fara net, o saptamana la mare... tot fara net... si restul de cateva zile le-am petrecut cu revenire dupa mare.... Asa cum a fost, a fost frumos, ca am fost tot timpul cu Stefy.... De luni mergem fiecare la serviciul lui... asa cum zice Stefy. Ea de luni incepe cresa... Deocamdata abia asteapta, dar vom vedea de maine cum va fi.....A stat trei saptamani numai cu mine... si nu cred ca va fi usor... Vorbeste din ce in ce mai bine.... Cand vrea ea il spune si pe "r", dar cand se alinta.... nu il spune deloc. Insa daca vrea ceva si eu ma fac ca nu inteleg il spune foarte bine. La mare a fost si nepoata mea, verisoara ei... care e cu 7 ani mai mare decat Stefy si s-au jucat tare frumos. A fost si fina noastra, care e mai mare cu un an decat Stefy.... si inca o fetita. A unei colege de serviciu care a mers cu noi.... si care fetita e cu 8 luni mai mare decat Stefy si cu care a mai avut incidente.... Dar in rest a fost ok.... Noi am fost la mare pentru aerosoli, deci ne-am trezit foarte devreme... si ne-am intors tare obositi.... Si in rest pentru balaceala.... A stat in apa pina i se invineteau buzele si i se incretea pielea pe talpite si palmute.... Dar nici nu voia sa iasa din apa... Iesea, tipa dupa halat, alergam putin pe dig sa se incalzeasca si intrau inapoi in apa.... Colega mea le-a aduc piscina, dar Stefy s-a uitat la ea, a zis ca e frumoasa, dar ca ea vrea in apa mare, ca acolo e prea putina.... Asa ca dupa o zi.... piscina a ramas acasa.... N-am citit nimic din urma.... dar de aici incolo sper sa intru mai des.... Si sa nu uit sa urez multi ani, sarbatoritilor lunii iulie si august pe care i-am ratat.[s] Lacramioara si [copil] Stefania Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI DIN TOATA INIMA PENTRU SARBATORITII DIN ULTIMELE ZILE: Ilinca de Carmenp[pup][pup][pup], Stefania de amironeanu [pup][pup][pup] si Alex de lcarmen[pup][pup][pup]. Sa cresteti mari puiutilor, sa fiti sanatosi si sa aduceti multa fericire si multumire celor din jur, iar voi sa aveti noroc si sa fiti fericiti. Cred ca de joi mai plec intr-un miniconcediu la munte...si vream sa mergem la Lacul rosu, apoi sapt cealalta in Delta. Si pe urma gata,ne linistim. Azi i-am luat lui Matei uniforma si era foarte mandru...ce sa zic...isi arata muschii in oglinda, apoi saluta ca un politist. Simpatic oricum. Pupici si o saptamana minunata, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...