Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (87)


Recommended Posts

Bine v-am regasit. Multumim de urari. Gata avem 6 ani si parca... stiu si eu...? parca parca simt si eu asta... ce sa spun, mai atent, mai cooperant... mai sigur pe el... ca deh are 6 ani... e barbat... ma pufneste rasul cand il aud ce mandru e... iar noua nu ne vine sa credem ca a trecut atat timp. Am avut petrecere vineri iar pentru sambata ii promisese taica-sau ca il duce la pescuit. La petrecere s-a jucat, a fost mai cooperant decat in iunie cand l-am sarbatorit cu colegii de gradinita... insa tot a incercat sa faca figuri cand ceva nu i-a convenit... eram pe faza si l-am adus inapoi amnenintandu-l ca a doua zi, daca nu e cuminte, va ploua...[:D] - turna cu galeata nu alta afara! Ei bine, a fost cuminte si a doua zi a fost SOARE! Asa ca au fost la pescuit... Au venit murdari si fericiti acasa. Nu au pescuit nimic dar s-au distrat la greu - eu nu am fost cu ei, dar asa ca idee au stat 14 ore pe balta! In rest? suntem bine, adica ei sunt bine, eu mai putin dar am sa fiu si eu. Inca ma tin si nu m-am ingrasat la loc, sper sa tina figura inca o perioada macar. Ma pregatesc de un week-end la munte unde sper sa mergem dor noi fara codita si cochetez cu ideea de a il lasa si pe Alex acasa. Dar mai vedem noi. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabriela, concediu placut si imi suna cunoscuta chestia cu oglinda si admiratul. Mai nou, Alex a primit vineri de la niste prieteni un sacou zarra f elegant - eu am spus ca nu am de gand sa il imbrac in sacou sau costum inca ceva timp dar e asa dragalas in sacoul asta ca imi reconsider parerile - si se uita in oglinda, isi trimite bezele spunand ca va avea succes la fete daca il vor vedea asa... Lacramioara sa iti fie de bine concediul... nici la 6 ani nu il poti convinge sa faca ce nu vrea dar la nici 3... ce pretentie sa ai... Adriana...[flo] sincer, mi-a mers la inima... Gabi Acvi, Alex e un scump. Si ce grija are el de sora-sa![pup] Eu la faza cu sarbatoritul la restaurant am recurs in ultimii ani cu succes si ma gandeam chiar vineri ca daca ii faceam ziua acasa lui Alex, la 12 copii si veo 10 parinti nu reuseam sa ma descurc cu numai 700 ron... Sigur eram terminata deoboseala si sigur cheltuam cel putin dublu si nu apucam sa ma bucur de copii sau sa discut cu parintii! Nu merita sa te chinui acasa. Plus ce ai de strans dupa... oooh, nu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Rares Stefan[s], pui de Nora - chiar Nora pe unde umbli? - sa cresti mare si frumos si sanatos si fericit! Sa ai o copilarie fericita si sa ii bucuri pe ai tai! Noi ne-am apucat de cautat rechizitele... e de unde alege. Am facut ieri un tur de forta prin Felicia si realizez inca o data ca nu imi place sa fac cumparaturi... Pe unde o fi ascunsa gena aia feminina specifica nu stiu, la mine e absenta cred... In fine, reduceri peste tot merita... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [s]LA multi ani Carmen![s] [s]LA multi ani Rares Stefan![s] Carmen,si mie-mi lipseste..:).Eu daca nu trebuie musai sa cumpar ceva nici intru in magazine.Si atunci caut exact ce-mi trebuie si am terminat .. Am intrat sa intreb daca vine cineva la poveste dupamiaza la Lavinia? CAtalina m-a innebunit ca n-am dus-o toata vacanta si acu se termina si ea vrea..etc Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata... ma rog e deja ora 10,03 dar e inca dimineata. Adriana, noi incepem sa servim iar Carturesti de saptamana viitoare, cred cel putin, pt ca s-a mutata ora de tenis la 17,15 si reusim sa ajungem. Azi nu putem ca avem o sindrofie si trebuie sa il aducem repede pe Alex acasa... Ma gandeam ca nu stiu de ce cuconiada puneti - sau punem - dar ca la Carturesti avem toate sansele sa ne vedem si sa ne 'cuconim' cu ceai si copii... era doar o idee... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, bagati si un oki aici, poate puteti ajuta cu o informatie: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141247
Ramonika [amoras] si pisicile [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/"]Vladutz[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/"]Maritza[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/"]Fulgushor[/url][pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...