Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gashca de Constantza *128*


Recommended Posts

Vladis, tzi-am trimis pm...imi notasem mai multe pe o hartie, dar inca nu am gasit-o... asha pentru info la Gashca o shedintza de FTK consta in 2 ore /saptamana...4 shedinte/luna...cost total 275 lei ...sediul este pe str. Siretului, nr. 63 (zona stradutzele de la lic. pedagogic) eu am vorbit cu d-na Melina (a fost shi la noi la gradi), prima shedintza este demonstrativa shi deci gratuita ca program, martzea/mierc intre 17-19 shi sambata 9-11 am intentzionat s-o duc shi eu pe Tiana, insa ma gandesc ca prin ianuarie, febr. sa aiba macar 4 ani jumate cursurile FTK sunt practice, ii invatza/le arata tot felul de informatzii, citeam undeva ca un vulcan construit din aluat, lava care sare din el cu cola...cred ca e super interesant pentru cei mici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
http://apologeticum.wordpress.com/2010/10/11/atentie-la-vaccinul-ror-vaccinarea-nu-este-obligatorie-dati-mai-departe/ MIHAELA
Bun articolul, dar nu inteleg de ce este asa ampla declaratia. Eu as scrie doar jumate din ea, fara sa explic consecinte, pareri...e decizia mea si atat.
interesant articolul...dar mare atentzie!!!nu este un site oficial, este un BLOG...deci articolul este parerea cuiva, avizat sau ne... eu i-am vaccinat e ai mei, slava Domnului sunt bine...nu ma bag in discutzii despre a face sau nu vaccinuri pentru ca nu am cunoshtiintzele necesare numai bine shi sanatate multa micutzilor vaccinatzi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy, te mai doare spatele??? incearca pansamentul sanitayaki cu capsicum, care are efect rapid, inlatura durerile provocate de reumatism, lumbago, sciatica, dureri musculare shi ale inchieturilor....intreaba la farmacie de acest leucoplast, este o bucata maricica, care acopera zona dureroasa shi o incince, costa 3 lei (eu le am de acum 1 an cumparate) shi le-am folosit cu succes in durerile de spate, la fel shi persoanele carora le-am spus de el...e mai putzin cunoscut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui Setul este donat de Lulu77 prin urmare eu trebuie sa va multumesc la amandoua ca ne sunteti alaturi[asia]
Dodo, fii sigura shi convinsa ca toate itzi suntem alaturi [flo][pup] shi nu dispera, sunt vremuri grele pentru totzi....din nefericire vor veni timpuri shi mai dificile!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vladis fetelor, ce vorbiti voi acolo, "carturesti"[olala] poate intr-o alta viata;
ia uite ce am aflat[olala] "Libraria Carturesti din incinta City Park Mall Constanta se muta in casa noua. Si frumoasa. Ne regasim dupa 23 octombrie in noul spatiu Carturesti din City Park Mall, Entry Level. Pana atunci, incepand de luni, 18 octombrie, tragem obloanele librariei de la Sky Level, ca sa impachetam cartea, ceaiul, muzica si dichisul, pentru mutare." hai...trebuie sa ne mobilizam sa facem o intalneala acolo in una din zilele friguroase din iarna asta !!!![pk] [pup] tziganul frumos [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emaaimee
Buna dragele, nu am mai dat de mult pe la voi, ce dor imi era[pup] vreau sa ma vopsesc, fug.
shi mie mi-e dor de tine...cum a ieshit parul? zilele trecute m-a "pacalit" shi pe mine stilistul costin (madam-Dana shtie de cine vorbesc[:D]) shi mi-a nuantzat parul meu shaten inchis natural 100% [bang] ...acum mi se pare prea inchis, deshi el zice ca e doar cu un ton [alcool] ce face frumoasa ta???[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...