Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nasterea la euroclinic


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina, hai ca dau si eu un mail acum, la adresa mentionata de tine mai sus. Chiar sunt curioasa, si sper sa nu ne induca in eroare, ca eu o sa pastrez mailul ca dovada, daca va fi cazul. Asta asa, ca sa-mi elucidez eu o enigma.[:D] Pupici si sarcina usoara![flo]
Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, indraznesc sa intervin cu o intrebare: voi pe ce criterii v-ati ales medicii la euroclinic? am intrat pe situl lor dar simpla enumerare a numelor lor nu-mi spune mare lucru. Aveti vreo sugestie ? Urmeaza sa nasc in septembrie. Sanatate tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MoiLolita
Buna fetele, indraznesc sa intervin cu o intrebare: voi pe ce criterii v-ati ales medicii la euroclinic? am intrat pe situl lor dar simpla enumerare a numelor lor nu-mi spune mare lucru. Aveti vreo sugestie ? Urmeaza sa nasc in septembrie. Sanatate tuturor
Eu am cautat pe forumuri diverse discutii pe tema nasterii la euroclinic si m-am orientat dupa parerile fetelor, cine cu cine nascuse. Si apoi am facut o programare la unul din doctorii mai bine vazuti de pe forum, sa vad ce impresie imi face.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinab2
Sa inteleg ca ai intrebat la ei si ti-au confirmat?
Da, au confirmat ca suma este indiferent de tipul de nastere, conditia este sa aiba medicul contract cu CAS.[:)] Iar, recoltarea celulelor stem este inclusa in pret, daca e ok cu cele 2 firme cu care au ei contract. DAca se doreste ctr cu alta firma, se platesc separat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, oare nu e nimeni care a nascut mai recent la Euroclinic? Eu nu prea am gasit posturi recente despre nasterea acolo, doar f vechi. Despre Medlife de ex gasesc o gramada. Chiar ar fi de folos o experienta mai recenta... Si va mai pun o intrebare (sper sa nu radeti de mine, dar chiar nu stiu): eu stiu de 2 sedii Euroclinic, unul pe Calea Floreasca si inca unul in Pipera - maternitatea in care dintre ele este? Ieri mi-a confirmat si doctorul meu ca stie de reducerea care se aplica la Euroclinic. A zis ca programarile pt nasteri se fac cam cu 1 luna inainte, asa ca data viitoare cand ma duc la control, in iulie, o sa facem programarea pt august. Oare cu firma de recoltare cu cat timp inainte trebuie semnat contractul? Va multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...