Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala-NIMIK nu ne infrange!


Recommended Posts

devo, cum sa stingi lumina? vrei sa orbecai pe-ntuneric? (oi fi scris bine, la intunecimea asta....) Iulia, ce nevoi ai? spune la moa, ca bag eu mitraliera in functiune! cu asta m-am ocupat in ultimi 12 ani[alcool] ce trist de acel copil....dar totusi exista sperante, exista solutii... Misho, mai traiesti? da si tu un semn...[pup] cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com [batetoba][batetoba][url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133428"]Bazar pt Mihaita[/url][comoara] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com"]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA[/url][bonjovi] Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara la plesniteeeee

 

am fost la mare, ne-am destrabalat, fii'miu alerga dupa gagici, cred ca oleak i-a placut si de DELPH, care nu e prea sanatoasa la cap, da na...de ce sa ma mir...[:D][:D][:D]

In afara de asta, si mie imi pare tare rau ca nu am stat mai mult de vb cu ea, da o prind io la inghesuiala.

 

o s pun si io poze, da daca imi ziceti unde le puneti voi de obicei , ca nu stiu.

 

VIOOO mai mergi la gura humorului?? cand??nu trece drumu asta si prin bacau cumva???[:D]

 

si vreau sa va multumesc tare mult pt urarile de ziua golanului meu. are un anisor!!![olala][olala][olala]:MIHA, RALU, DEVO, DELPH,ANCA, RHONEEA, KARI (PS nu mai fi mahnita de idiotenii!!![pup])DODO,ANK83, ANA68. sunteti niste scumpe si mi-ati facut o surpriza maaaaareeeeeeee!!![pup][pup][pup]Am vazut ca l-ati cunoscut si pe voinic din pozele lu'nebuna de DELPH!

 

si acu va tineti de retete ca s aimi curga balili si mie pe aici...of...

 

DELPH maica, unii se culca cu barbatii personali fata , tu te culci cu durerea de cap si tot cu ea te trezesti???hm....id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">

 

Poezicile de un an ...incep AICIid="green">id="Comic Sans MS">

 

SA-L AJUTAM PE MIHAITA!id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau!

 

Io v-am citit in goana calului din varful dealului [:D],va salut,va pup si plec mai departe! [pup]

 

Ana,am citit si eu pe blog la tine...Nu mai permite si tu comentarii anonime,macar sa ai idee cine ti-o "trage". Nu pune la suflet! [pup]

 

[bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">


Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleuuu Delphule ce mi-ai facut cu tocana ta.....numai pot vreau o cratita intreaga [q].Musai s-o pun pe mama la munci sa-mi faca [pofta]

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

[aerob][foto][tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">

id="Script MT Bold">id="size3">

id="left">

 

"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"

Michael Jackson

id="Trebuchet MS">id="red">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai salut...sau mai elegenat, buna dimineata

iulia multam fain de banc...dar nu i-l arat lu max ca se invata [:D]

imi pare rau de copilul colegii moldoveanului. dar vorba mihaelei, bine ca au descoperit acum si e timp sa se apuce de terapie.

diarux pune poze, nu ma intersecteaza unde pui pozele, eu vreau poze. si vezi sa-ti aduci aminte unde mi-ai amanetat cercelul ca daca nu mi-l dai inapoi, iti fur benzina din rezervor

irina musai sa pui pe mami sa iti gateasca. mai stiu eu cineva privilegiat de gatit...ii gateste mami[:D]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va las [cafea] pt toata lumea

o zi buna sa aveti

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
va poftesc la masa tocana tiganeasca a la jeana....zau de se merita sa pui la suflet rautatile celor din jur...si daca le arati ca esti afectat de vorbele lor, le creste si mai tare inima, caci vor fi mandri ca au mai reusit sa supere pe cineva.uite de asta nu slabesc eu....ca am inceput sa pun drept aici [indecent] vorbele lor.sa fii tu sanatoasa sa iti cresti copila, sa o educi cum stii tu mai bine. zi-le ca s-au terminat meditatiile para mega stiintifice si cartile in materie cand te-ai nascut tu [:D]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">
Infertilitatea este o boalaid="red">
Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">
align="right" id="quote2">dar tu chiar te pricepi[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaVREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!Are mama o ratusca...an1 si an2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca multumesc[pup]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor....sunteti niste duduci scumpe si dulci si io-te d-aia m-am bagat io acilea cu voi,sa stau ca am avut o premonitie ca fete mai dragi si mai haioase nu se mai exista pe alt undeva...Saru-mana la toate pentru sustinerea moralului meu pangarit,va pup mult si apasat[pup]si va imbratisez cu drag mult...Aveti dreptate...

Bancul cu hartia de wc e beton...il mai citisem undeva...m-am distrat...[:D]

 

Asa ca va doresc o zi la superlativul absolut...si sa auzim numai de bine!

Multumesc ![asia][pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...