Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (44)


Recommended Posts

Felicitari, Monica!

Refacere rapida!

Tudor, bun venit pe lume!id="red">

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FELICITARI, MONICA!!!!

 

WOW, 4100 GRAME?! DITAMAI BARBATELUL!!! REFACERE RAPIDA, MONICA, SI LAPTE MUUULT CA SE PARE CA AI CERERERERERE!!![:D][:D][:D][bibe][bibe][bibe]

id="red">id="size3">

 

am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

 

bumbita mami de 2 [copil] eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce veste superba! Multumim, INGRID si GABRIELA, pentru veste.[flo]

 

MONI[pup], felicitari, sa iti traiasca bebe Tudor, sa fie sanatos, norocos si papacios si sa fiti fericiti toti patru!

Sa te refaci repede si sa ai muuuult laptic![pup]

 

Lost in different projects...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONI- FELICTARI PT BEBE ASA MARICEL SI CUMINTEL!SA VA TRAIASCA SI SA FIE SANATOS!id="blue">id="size3">[pup]

LA MULTZI ANI TUDOR, SA FII PAPACIOS SI SA DORMI MULT!!![pup]

 

M-a ascultat si pe mine si pe tine si a venit dupa miezul noptii.Ti-am zis eu ca e de treaba ca si Alex, a stat pina al termen si plus ca a venit usor,deci 4h de la dialtatie 6-exact cum ti-am prezis, super..

Revin cu vesti despre ai mei[:D]

 

Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Vad ca am avut si un autostiutor care asa"suddenly" apare si ne invata ce si cum, cand aici majoritatea au cel putin 1 copil,deci am trecut prinas aceva,dar mai bine sa IGNOREE!!!

Ingrid-ce mai faceti,vreau si eu nr lui Moni sa o sun![pup]

Lili-cum esti azi,eu inafara de claritin,nu stiu altceva pt alergii,sorry-dar o sa intreb naturista mea sa vedem ce zice[pup]

Anda- mai zi-ne de voi, va pup si vrem vesti[pup]

SOCRII SUNT TOPITI DUPA ALEX-mai ales socrela ca cica e cel mai scump si cel mai intelegator[olala][olala]asa ca sunt sanse ca mama sa mai stea doar 1 sapt si apoi sa ramana acolo copiii,sper sa fie bine,Doamne Ajuta!

 

Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova- ce mai faceti,cum e Edi,creste si se cuminteste?

Corectie- avand in vedere ca nu s-a specificat dc e 12 am sau 12 pm, eu am crezut ca Tudor s-a nascut la 12,20 azi noapte, asa ca imi cer scuze pt asta,sper dragi fete sa ma iertati[flo]

 

Bianca- daca tot le ai tu cu contabilitatea si nu ai ce face si iti bagi nasul unde nu-ti fierbe oala, ia fa bine si stai in grupul tau unde vad ca oricum ti-o furi de fiecare data cand deschizi gura prin scris normal.Cred ca in afara de gatit, cel mai tare celular, mers cu cortul, alte subiecte nu ai, sa nu mai zic ca esti GIGI CONTRA mai mereu..

Stii vorba aia,unde nu e, nici Dumnezeu nu cere..asa ca mai bine veziti de ale tale si lasa-ne pe astea mai nestiutoare in pace, si mai vezi cum e cu gramatica limbii romane si cum e sa aplici la o firma in faliment dar care a scos post la concurs..Succese maxime!

 

Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

 

Mesaj de la moderator: Tine-o tot asa si vei avea mesajele moderate. Iar urmatorul pas contul inchis.id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Moni- a reusit sa se odihneasca 1h si pe la 6 merge la bebe sa il hraneasca cu colostru.

Durerea mare a fost cand a trebuit sa impinga de vreo 4 ori ca sa iasa grasunelul care e un bucalat si un frumos.

Moni era bine, ruptura nu e mare si e optimista sa ajunga luni pe acasa.A si cica seamama cu Diana.

gata,fug l amunci, pupici si un weekedn fain sa aveti, noi plecam la cabana.

 

Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...