Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bebe! (62)


Recommended Posts

[bum][bum] Yupppyyyyyyy!!!!! Bravo Misspii!!!!! sa fie intr-un ceas bun si sa-ti ajute Dumnezeu si Maicuta Domnului sa fie bine si sa ai doi gemenei frumosi, dolofani si sanatosi!!! Sunt sigura ca o sa fie bine [pk] sambata am visat o fetitza mica si blondutza [:)] o leganam, ii schimbam pampers-ul [:)] asa ca e de bine [bibe] ma bucur tare tare mult pt tine si sper sa te prindem si noi din urma cat de curand! eu m-am mutat w/e asta, am carat, am aranjat...sunt capiata si obosita, dar sper sa ma acomodez si sa ma linistesc curand [:)] danutza - sa stii k mereu vei gasi aici pe cineva care sa te inteleaga si sa-ti fie alaturi [pup] eu zic mai bine sa astepti sa vezi ce se intampla; lasa testele... ellyshor multumim pentru capitol si sa ne ajute Dumnezeu tuturor sa dam vesti bune in cadrul lui [bibe] va pupicesc pe toate si va doresc o saptamana frumoasa! [flo][pup] Roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor misspii ce sa mai zic , m-ai impresionat, sa iti pazeasca DD gemenasii, te pup si sa stai cuminte sa se prinda bine si de lunga durata, aprox 40 de saptamani[pup] panseluta te asteptam cu povestea nasterii, pup la [bibe] fetelor eu nu mai izbutesc cu dintii astia, parca au luat-o razna, acum ma doare si partea cealalta ,de abia mananc si ca sa fie tot meniul complet in weekend am mai fost si la nunta, sa vezi ce de bunatati si eu mestecam in reluare...dar a fost frumos[:D] va puup ca mai am ceva trebi pe la munca asta si mi-e un somn[nani][nani][nani] macar virtual pot dormi[pup][pup][pup][pup][pup] didi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! [pup][pup][pup][pup][pup][pup] Meyyy...ce vreme urata!!! Si eu, o meteosensibila, sunt indispusa toata si adormita![nani] Didishor[flo]...imi pare rau ca inca n-ai rezolvat problema cu dantura. Ufff...este o problema importanta si trebuie tratata ca atare. Eu in sensul asta mereu am avut probleme pe fondul lipsei de calciu.[bang] Misspii[pup]....mai e un pic pana pe 25[olala] Asteptam vesti bune si un Betaaa maaare![ruga] Lalely, Roxy, Dana, Cristina, Aditza, Lelu...muuuaah! Un pupic gras pt fiecare![:D] Aaaaa...despre mine am doar o informatie: mi-am facut programare pt vineri la dr sa vad ce mai stiu sa faca ovarele mele dupa menopauza chimica.[:-@] O zi frumosa si calduroasa! [flo][flo][flo][flo][flo][flo] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!! la mine duminica a fost prima zi de cm.nu a fost sa fie nici cu inseminarea asta.am fost foarte dezamagita...am plans foarte mult dar m-am descarcat...si a fost pt prima data cand l-am vazut si pe sotul meu plangand... misspii multa bafta....sa te rogi la Doamne Doamne sa fie bine si sa reusiti sa va impliniti cel mai mare vis!!! in rest astept sa treaca cm si in ziua 10 sa ma duc la monitorizare sa vedem ce zice dr sa facem luna asta. va pup pe toate si multa sanatate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna gagici! ce faceti? pe mine ma deprima total vremea asta idioata [nani] si ma trage la somn [nani] danutza imi pare tare rau k n-a fost sa fie [:(] [grup] noi suntem toate alaturi de tine si te ajutam cu ce putem sa depasesti acest moment [pup] hai capul sus k odata si odata trebuie sa fie bine [flo] didi ai grija cu dintzii! eu o am pe mami mea in domeniu si nu prea am avut probleme [:)] oricum am oroare de dentist [medic] ellyshor - sa ne tii la curent cu ce zice nenea dr :) k sa stim si noi la ce sa ne asteptam dupa diphe [:)] eu am observat ca nu mai am bufeuri asa de des [:D] panseluta mama ne tii in tensiune [:-/] asteptam vesti de la tine [asia] va pupacesc pe toate! [pup] Roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cam liniste.......... Roxy - mersi frumos,trece asa de greu timpul ,am incercat sa-mi limitez mult activitatea si este cam greu ca eram obisnuita cu un program de la 8 la 24.nu am condus deloc de sambata si nu prea am facut mare lucru.cainele plange non stop si ma enerveaza ca ,saracutul,nu intelege de ce nu-l mai iau in brate. Este greu ca nu simti nimic si toate gandurile se plimba prin capul meu blond.[bang] Lalely - cum te mai simti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana - nici nu vreu sa-mi imaginez prin ce treceti ,tu si sotul tau,cuvintele nu au sens dar sunt alaturi de tine.[pup] Elly - usor de zis ca mai este putin pana pe 25 dar parca ar fi un secol. Didi - naspa cu dinti ,toata copilaria m-au chinuit durerile de dinti. Va pup pe toate si va multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele[flo] ma primiti si pe mine? activez si pe topicul FIV la Dr Albu, dar fiind posesoare de endometrioza m-am gandit sa vorbesc si cu voi.tocmai ce am esuat cu un FIV si sunt cam daramata.m-as fi apucat iar de naturiste dar nu stiu ce combinatii sa mai iau. misspii bafta multa Mutatia MTHFR C677T genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amacuba - cum sa nu te primim...Am auzit multe de dr Albu.. ce sa zic ,este greu sa treci peste un esec dar sansa ramane pentru fiecare.Dr I de la SB ultima data a zis: ca da este sa se intample se intampla si eu zic ca are mare dreptate ,nu depinde de noi si cu endometrioza chiar nu este usor.. Te pup si vorbim. Mai era o tipa tare draguta Aristica - tot la dr Albu stii ceva de ea?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...