Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (42)


Recommended Posts

'neata! Andanii, ne gandim la voi si te asteptam cu vesti.[pup] Cryna, [pup][pup][pup][pup]Robertelul smecherelul ca-i dulce de nici nu-i de mirare ca s-au lipit mirii de el.[olala] Zacusca-i de vinete, fara bureti, nu ne dam in vant dupa aia si asta e asa pt mancat acu' cea pt iarna o facem la socrela, luna viitoare, ca vom coace totul in curte si apoi le punem la fiert tot in curte. De fac acasa ar insemna sa fac curatenie generala cu spalat de tapet sa nu mai miroase a copt si alte cele... Multam de cafea si horoscop![pup] Nicoll, sar'na![pup]Ei, nu-s de aur, dar ma straduiesc si eu si chiar imi place...da-mi place mult sa strencanesc.Mai fur si eu idei de colo, colo si le pun in practica. Sunt convinsa ca si voi ati face lucruri minunate, timp sa fie si chef de strencanit. Dany, te asteptam la raport. Nu m-au mai durut dintii cu medicamentul acesta si sper sa fie bine sa n-o iau cumva razna de atata umblat la dentist. La noi e soare si cald... Celelate sirene pe unde umbla de nu mai dau pe aici[:-@]Vine ea iarna si-om sta mai mult la o poveste.
Mihaela si Diana 22.11.2004[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Multumim pentru gandurile bune [flo][pup] Eu sunt tot pe fuga..mai nou,daca dau drumul la pc,Miru vrea sa-i pun cantecele ei preferate..nu ma lasa deloc,nu stiu cum o fi cand voi incepe serviciul si-o ramane cu buna-su [alcool] Azi mi-a dat trezirea la 7,30 si bineinteles ca a obosit deja si s-a culcat...de amiaza..dupa ce-a tras si o portie de plans,ca nu vroia sa inghita ultima pastiluta,of,of!Sa speram ca n-o mai fi nevoie de alt tratament... Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii multa bafta la operatia sotului,sa reuseasca cu bine si sa se refaca cat mai repede...multa sanatate!Te asteptam cu vesti bune [pup] Mihaela am vazut geanta,e tare faina [olala]Multam de zacusca [pup] Cryna vizionat pozele de la nunta...tare frumusel okiosul de Robert [pup] Nicoll abia astept sa ne intalnim [pup]...poate o corupem si pe Cristiana [:D]..pe unde umblati duamna? pupici la toate sirenele si o zi faina sa aveti [pup] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata , am aparut.[hopsieu] Cryna, multam de cafea , foarte buna , ca a mea dimineata nu avu lapte si nu prea merse [pup]In alta ordine de idei ai un flacau pe cinste , e asa finut , iar ochisorii te termina, cred ca greu ii rezisti .Sa iti traiasca si sa iti aduca numai bucurii [floare3]am vizionat pozele, imi place de mor cea in care sta el asa in fund si cu maine pe genunchi ca un intelept .[pup] dar cu tine nici macar o poza ?[q] Dana, sper ca la aceasta ora totul este bine si ca operatia a decurs fara probleme.Multa sanatate si refacere rapida si tie putere sa treci peste toate .[ruga] Nicoll. vis a vis de faza cu mancarea ta pt altii 3 sau 4 te inteleg perfect ...si eu pateam asa , cu toate ca nu sunt deloc zgarcita dar parca te saturi la un moment dat ....ia-ti macar un sandisch, ceva fructe , un iaurt cecva , o branzica fagaras , ceva de rontait.[pup] Mihaela, ma bucur ca nu te-au mai durut dintii .[pk]pupicii Dianei [pup] Ely, tu unde esti ? Danuta , sanatate lui Miru [pup] Va pup si revin.[pup] Ma duc sa maninc ceva ca sunt lesinata de foame [pofta] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a...am uitatsa cva povestesc ceva ...stiti ca eu merg la coafat sau cosmetica akolo unde se tin cursurile..am fost si azi la coafoat si am luat-o si pe vecina mea ....sa se vopseasca sa se tunda ... eu am plekat cand am fost gata sa discut cu un fost coleg despre un potential job ...si sincer akolo dureaza ca acei copii nu au inca experienta din salon si merg mai incet ..era 11.15 ca plekam akolo la 13.00, ea trebuia sa ii splel vopseaua sa o tunda sa o coafeze ...in fine....cand revin acasa ma duc sa vad daca a ajuns, era 12.3 ..era acas si cam nemultumita , ca nu ii place culoarea , s-a facut roscata , dar ea si-a ales vopseaua ...ca vroia mai rosu ..ca nu mai stiu ce ....ca a stat prea mult ....[bang]in fine ideea este ca m-a deranjat asa ca se astepta la nush ce schimbari, dar de fapt ,ce sa ceri akolo unde nu prea este , las-o in lumea ei , si chiar o facuse fain fata , o tunsese modern, are parul drept , dar taranul tot taran ramen , vrea rosu, vrea tapat si asa mai departe ....mi-e ciuda si chiar ca nu mai iau pe nimeni altadata ....desi am mai patit-o odata .......[:-@] na ca m-am descarcat .... frate , orice aiz ice si sper sa nu jicnesc pe nimeni , oleaca de scoala te face atfel ...[pk] [pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata si azi cu dentistul...daca nu ma mai doare pana maine imi da foc ce ciudat suna, adica-mi optureaza canalul si-i ok. A lasat pana maine sa fie sigura.Cam pe vineri ajung si dintii(sper) si apoi sa mi puna de proba si apoi definitiv...ca ajunge. Elyana, fluiera de trei ori[:D], asa-mi zice serifu cand nu mai pot... Dany, pai vecina ce vroia s-o faca ca la Hollywood? Eu m-am invatat minte si nu-mi mai bag nasul pt nimeni, mai ales pt vecine.Odata, aveam o vecina cu copilasul rau bolnav si no, m-a rugat sa vb cu dr de la Timisoara ca merge sigur ca bla, bla...il sun, vb cu el, o asteapta si ce credeti, a preferat sa-i faca perfuzii acasa ca nici in spital la noi nu vroia. Noi cand am mers nu stiam cum sa ma scuz si de atunci nu mai sun pt nimeni si nici nasul nu mi-l mai bag ca-i mai sanatos.
Mihaela si Diana 22.11.2004[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...