Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (42)


Recommended Posts

Mihaela , ma bucur ca esti bine cu dantura si maine vezi cum iti da foc [:D] Asa este cu bagatul pt. altii, dar deh , noi suflete bune si care vrem sa ajutam....sincer a facut-o f frumos dar acum si acest frumos are mai multe sensuri [pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine punctat , Mihaela .[flo]Si nu ai fost rea deloc , doar realista .... plimbare faina cu rolele [pk] Eu mai tarziu merg la o prietena sa o consiliez la reamenajarea casei ....[8D] sa nu mai ziceti voi ca nu suntem tari cu telepatia ca azi chiar ma gandeam la ea ce-o face , daca s-a apucat de santier ...este vb . de cea la care am fost la cununie ...sotul e pe mare [alcool] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany eu nu ma apuc sa recomand decat celor f.f. apropiati... dar de multe ori se intampla sa-mi ceara diverse recomandari... si tot ele sa fie nemultumite... de parca eu i-am trimis... si chiar daca veneam eu cu propunerea, nu le bag pe gat si nici nu-i duc cu forta [bang] De cele mai multe ori ma abtin... dar asa's io, fraiera... si vreau sa fac un bine... are soata o vorba cu facerea de bine... si are dreptate [:D] Mihaela bravoooo ... tinem pumnii sa nu mai te doara nimic [:D] Am vorbit cu Nally... ea m-a sunat... a tot zapacit-o nasica (e "colega" cu mine la odisee, la martie-aprilie) ... sunt bine, sanatosi, cresc... inca un pic si gemenii fac un an. I-am spus ca ati intrebat de ea... va pupa si isi cere scuze, dar nu-i mai ajunge timpul sa mai stea pe net... stiu cum e [flo]
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! o cafea calda , aburinda [cafea][cafea][cafea][cafea] si celor care pipeaza cate un fum [fum] , iar pentru altele cate un ceai , un suc ceva [pahar][pahar] si ceva de mancarica , ca sa nu ne fie rau la stomac [papica][papica] Sa aveti o zi minunata ![pup] Am vb. ieri putin cu cuscra , Crig72, au fost plekati in vacanta , cand are timp intra si ne povesteste si poate pune si niste poze [pk][pk][pk] Ely, daca mai vb cu Nally ureaza-i toate cel bune si sa ii traiasca flacai .[flo] Restul fetelor ? Mihaela, cum a fost plimbarea cu rolele ? Azi , multa bafta la dentist [pk] Dana , sper ca sotul este bine .Cand ai starea si timpul necesar poate ne da-i de veste.[ruga] Hai ca mai revin ..[:p] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.infoturism.ro/acorda-puncte/81112/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent [:D] Ne-am returnat de la inot... trebuia sa stam doua ore... dar, evident, cand uit sa pun telefonul sa sune... si trupa se scoala tarziu [bang] ... daca as fi us telefonul sa sune, la 7 bantuiau prin casa... [pup] si fug la treaba... ca am de lucru de nu-mi vad capul [bang]
Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] abia acum [:D]... ca, avui ceva probleme cu net-ul [:(]... si, de aia, n-am reusit decat sa va fac votarile aseara si azi dimineata [pk] ca, de scris, n-am mai reusit [bang]... fu cablul de net impuscat pe undeva si abia acum l-au reparat... cand aveam net (vreo zece minutele), cand nu aveam (vreo zece ore [:D])... [:-@]... mno, intelegeti voi [:D]... Asa ca, reiau mesajul pe care vroiam sa-l trimit aseara [:D]... si-l completez, bineinteles [:D]... Danuta, [dual] dulce si o [grup] calda Mirunei ca sa fie bine si sa se faca bine! Multa sanatate [flo2]! Dany, o [grup] calda ca sa-ti treaca de tot supararea cauzata de vecina. Banui ca ti-a trecut deja [:D]... Hmmmhhh... cam asa-i cand faci un bine - ti se intoarce impotriva [:(]. Si, mult spor la reamenajarea casei prietenei tale [pup]. Sa va iasa o casa de vis [cool]! Sa te faci frumoasa la cosmetica [pk]! Multam fain [flo] pt. cafeaua de dimineata [;)]. Ely, [pup] dulce si tie ca sa reusesti sa faci fata bandei tale. Sa va fie de bine iesirea la innot si mult spor la treburi [majoreta]. Miha, felicitari [flo2] pt. rezolvarea problemelor dintilor [audinti]. Mult succes in continuare, sa termini treaba cu brio [pup]! Si, sper ca v-ati distrat bine cu rolele [^]. Inteles si "treaba" cu zacusca [asia]... multam fain, inc-o data, pt. tratatia antepremergatoare celei de iarna [:D]... [pup]. Andanii, te asteptam cu vesti bune [pup] & [grup]! Si, multumesc fain [flo] la toate fetele pt. complimentarea poznasului meu: Miha [pup], Danuta [pup], Dany [pup]. Si, nu... fara poze cu mine [:D]... io fui fotograful, deci pofta-n cui [:D]... [:-@]... Cam atat. Va [pup] pe toate si va doresc o dupa-amiza cat mai placuta! [fuga]... [pup].
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...