Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(43)*-Happy Birthday


Recommended Posts

Neata! Ce de-a sarbatorite azi!!!
Incepem cu draga noastra, GIULIA, minunea lui mami, care implineste 5 ani!!! GIULIA, [s], lA MULTI ANI, multa sanatate si fericire, cadouri multe si surprize si o zi aniversara de basm!!!Daria, sa fie sanatoasa iubita ta, sa fie fericita, sa aibe noroc in viata, sa-ti aduca bucurii!!! Si o dedicatie speciala! [tube]http://www.youtube.com/watch?v=q3eIpiBnau8[/tube]
Yoanna, La multi ani, cu sanatate si fericire alaturi de familia ta frumoasa, sa primesti daruri multe, si sa se intoarca soarele in viata ta![s][flo]
Mari, Iti urez din suflet sa fii sanatoasa, sa-ti gasesti implinirea, iar drumul pe care pasesti alaturi de Emma sa fie incununat cu succese, sa-ti vezi copila zambind fericita si strangandu-te in brate!!! LA MULTI ANI!!![flo][flo][flo]
_______________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Andrei [flo][/url] "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Mari![s]

Multa sanatate si fericire!id="red">

 

La multi ani Ioana![s]

Iti doresc ani multi si frumosi, o viata; lunga si plina; de bucurii, cu sanatate, cu iubire, cu intamplari minunate, calatorii în locuri interesante,carti bune pentru lecturat si prieteni adevarati!

SA fii iubita!id="red">

 

La multi ani Giulia![s]

Sa cresti mare ,sa fii sanatoasa si sa ai numai bucurii si noroc in viata!id="red">

 

 

Adriana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis primul link cu poze trimis de Lilia, ma duc sa le vaz pe toate!

Lilia, ce vacanta frumoasa are Amelia, si tu pe langa ea, am vazut pozele de la Bardar, superbe, am salivat la frigaruile uriase si la rosiile din gradina!

 

Dany, stiu ca asa e procedura de adoptie, am facut si noi caracterizari la serviciu pentru colegul nostru! Ti-am zis ai un drum plin de birocratie, dar daca sunteti uniti reusesti!

 

Zuzi, la multi ani pentru ieri, n-am stiut ca esti si Maria!

 

Annie, eu zic ca e de bine cu analizele, daca era ceva rau, sigur v-ar fi zis asistentele/doctorii! Tin pumnii sa fie bine!

 

Iulika, ma bucur ca ai intrat si ca sunteti bine , si pentru ca bb e mancacios!!!

 

Daria, spor la ultimele pregatiri, si o duminica minunata!

 

 

V-am trimis si eu in contul comun invitatie de vizionare a pozelor din weekend!!!

 

 

Pupici!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet de urari, la fel si voua si comorilor voastre, tot binele din lumea asta [bis]

Sunt absolut emotionata, nu stiu cand au trecut 5 ani, dar au trecut atat de frumos, ma uit la Giulia si nu-mi vine sa cred ca e a mea [olala]

Fac ultimele aranjari de curatenie [8D], apoi iesim la plimbare sa avem somn si sa putem sta pana tarziu.

Desi tortul a iesit urat[bang], Giulia e multumita si tot mananca la el [:D]

Adriana, m-am gandit la tine cand l-am scos din cuptor, moama ce rusine m-a lovit [:I]

Si sa dati de baut de casa noua in decembrie 2009 [pk]

Dany, tin pumnii stransi-stransi, stii, da ? [pup][pup]

Revin mai incolo.

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari id="red"> LA MULTI ANI!!!

Sanatate , fericire si impliniri iti doresc!!!

Pupici si imbratisari calde Emmei!!!

Ioanaid="red"> LA MULTI ANI sufletel drag!!!

Sanatate , fericire, realizari maxime iar pisocului Mitzuc pupicei si imbratisari!!!

Giuliaid="red"> LA MULTI ANI!!

Sa cresti maaare , sa radiezi de fericire , si mult noroc!!!

Fug !!!

Plec la o pertrecere.

 

 

 

PERLUTZA id="red"> sufletzelul meu!id="orange">
id="right">

 

Are we there yet???id="red"> [:D]

[zz]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt urari fetele[pup][pup][pup]

LA MULTI ANI GIULIA!!! sa cresti mare si sa aduci multe bucurii familiei tale[olala]

 

azi nu a fost nimik deosebit...a fost verisoara mea pe la mine,am fost cu Ema la cofetarie, am primit cateva telefoane si ieri f multe si cam atat... il astept pe fratele meu

ieri am fost pt o zi la mare si ...ma enerveaza tare mult banalitatea, as fi vrut ceva special...ceva romatism, insa nu este si n-am ce face[bang]

in fine incerc sa-mi finalizez ziua cu buna dispozitie, mai ales ca va stiu aproape[pup]

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea!

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani printesuca Giulia -5 anisori! Sa fii sanatoasa, sa o iubesti pe mami , mult noroc si multe bucurii sa aveti.

[s]La multi ani Mari- putere, putere si iar putere multa iti doresc.Te imbratisez cu drag.

[s]Ioana-draguta mea-toti norisorii sa se duca departe de tine, sa se risipeasca in 4 zari, sa fii vesela si happy tot timpul.[pup][pup][pup] tuturor sarbatoritelor.

Sunt zombie-[ups] franta de oboseala. A fost frumos la botez sincer aveam nevoie de o iesire de asta.

Nu mai sunt in stare sa dau dedicatii desi nu am beut decat apa minerala[:D] da-mi suna numa muzica aia in creieri.

Annie- inseamna ca au fost ok!!Bafta multa!

Copilutz- distractie placuta, cred ca Daria a terminat deja.Pupi

Iulika -asteptam pozici!

Katty- cred insa ca partea asta cu hartoagele va ramane pana la final cea mai usoara- bag seama ca se va mai complica pb. mai incolo...dar ai dreptate tre' sa cantam acelasi cantec pana la capat...n uavem incotro...

[pup] trupa -ma bag in baie ca-s acra de transpiratie dar am intrat sa felicit fetele ca altfel nu puteam sa adorm!Forumul creeaza dependenta!Maine vad pozicile din contul comun.

Noapte frumoasa!

[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

[s] LA MULTI ANI, MARI!id="purple"> [s]

 

Cu sanatate si impliniri... [flo]

 

 

 

 

[s] LA MULTI ANI, GIULIA!!!id="red"> [s]

 

Sa fii sanatoasa, frumoasa, iubita si sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata!!! [flo]

 

 

 

Perlutzele...[:D]id="orange">

 

[i]

 

Ioana,id="pink"> mamiid="orange"> deid="pink"> fetitaid="orange"> [8**] cuid="pink"> funditaid="orange"> [pup]

 

De prin viata...adunate!id="purple"> "[ilp]"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...