Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(43)*-Happy Birthday


Recommended Posts

[pk]Giuliaid="red"> este super ok,leu adevarat si mancatoare de "ficatei" de mama [:D]dar e asa de frumoasa si serioasa ...e PERFECTA[flo]

 

Cata[s] la multi ani sanatosi si fericiti alaturi de cei dragi!

 

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului

id="right">id="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size4">id="Script MT Bold">

*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*

 

[flo]Bazarid="purple"> [flo]

pentru:

 

Bogdan[comoara]id="blue">;Mihaitaid="blue">[comoara];Sebiid="blue">[comoara];Emaid="blue">[comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daria, superba Giulika [olala] sunt cam de acord cu Katty,

 

Adi, offf puiu mic, eu am mai crescut pisoi, dar mai maricei ceva, aveau ochisori, deci cam 2 sapamani, cred ca avea birmaneza mea cand mi-a aduso cineva, o hraneam cu pateu de ficat cu degetul, si s-a facut o grasalana frumoasa, offf [q]

Nu stiu ce sa zic de al tau, e mult prea mic, sper sa-l scoti la lumina sa creasca mare, dar nu cred, spune-i Catalinei ca foarte bolnav si o sai luati altul

 

Katty [pup]

 

 

bucataresele cum pregatesc si eu prepelite? am luat cu al meu sa vedem cum sunt, dar nu stiu nimic cum si ce ? [alcool]

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza..

Sa incep repede pana nu incepe fii-miu showul ca doar la noi nani e cah..[bang] sau bau-bau..sau nush.Sunt chiauna...m-a trezit la 1,30 si apoi de la 5 nu a mai vrut sa doarma pana la 8,cand mie deja imi trecuse somnul dupa 2 cafele.Si uite asa o tinem de ceva timp..Sambata la ora 3 noaptea el s-a trezit cu urlete de a trezit tot blocul..dupa ce mami l-a schimbat,hranit..etc..el avea chef de joaca!!!!Si de vorba!A tacut pe la 4-4 si ceva cand am adormit si eu iar,ca apoi s-o iau de la capat pe la 7.[bang]Nush ce a patit,dar il apuca joaca in timpul noptii si vorbitul..si vorbeste nene nu gluma..si tipa a bucurie..si mami nu poate dormi si nu stie daca sa rada sau sa planga cand il aude.Ca da,e dragut si dulcel,dar dk face asta ziua,nu in creierii noptii cand eu sunt rupta de somn.

 

La multi ani Mariilor,Marinelor si tuturor ce si-au sarbatorit ziua onomastica de Sf.Maria.[s]

 

Emma

 

Mari-Paun

 

 

Ioana

 

Giulia,fetita scumpica si dulcica de Daria.[s]

 

Catutza [s]

 

La multi ani tuturor,sanatate,fericire si tot ce va doriti sa devina realitate.[flo]

 

Dany,nu mai stiu daca ti-am scris ceva legat de planurile voastre,sunt capiata de somn..de o luna nu stiu ce-i aia dormit toata noaptea.Dar iti mai scriu o data..Ma bucur enorm pt decizia luata.Sunt convinsa ca intr-un fel sau altul va veti tine si voi comoara in brate si atunci toata lumea va fi a voastra.Mult succes.[flo]

 

Care mai vine pe la mare?

 

va pupam,mai revin,dar acum am de leganat un fitos.[:D]Da,e fitos,da-l iubesc si nu mai pot dupa el,asa fitos cum e el.[olala]

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi69
La multi ani Cata!La multi ani cu sanatate,fericire, dragoste si numai bine!Sa traiesti viata lunga si frumoasa alaturi de familia ta minunata!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Buna ..dimineata?Eu nu-mi dau seama inca.Asnoapte am ingrijit un pui de pisic.Mic.Are doar doua zile.Trei azi.Mi-s chiauna.A fatat o matza in gradinita de langa scara noastra si-a disparut apoi.Fiimea ,care-si doreste de multa vreme un matz,l-a induplecat pe sot si ieri cand i-am timis sa duca gunoiul,mi-au venit cu un "cadou" mic..plin de viermi(cica erau muste roi deasupra lor) si vaai de capul lui!!!L-a spalat sotul,l-a dus la un vet de unde i-au luat biberon,si care vet nu ne-a incurajat prea tare..A spus ca depinde doar de el,daca va manca va trai ,daca nu..A! Si nu l-a deparazitat,a spus ca e prea mic si e posibil sa nu reziste.Sa-l curatam noi cu apa calduta si vata..Azi dimineata m-am coborat sa-mi iau pastile(am racit la burta)si in cutie mai erau doi pui din care unul nu mai misca.Au fost sase de toti,unul a disparut ieri dimineata,aseara am luat noi unul.Cine stie unde-or fi ceilalti..Eu toata noaptea m-am chinuit sa-l hranesc si sa-l incalzesc,si sa-l curat la "duduca".Nu vrea sa manance.ce sa fac? Se pricepe cineva?Fetele care au pisicute?Are burtica destul de tare.Mi-e mila de el..si mi-e mila si de fiimea ,daca moare pisicul cum va reactiona oare?Deja l-a botezat si spune ca e pisicul ei.Abia o tin departe de el sa nu ia cine stie ce microbi.Eu de ieri de cand l-am vazut prima data,ma scarpin intr-una,ma gadila si ma mananca peste tot.In cap,pe la sprancene,pielea ba pe ici ba pe colo.Nu stiu ce am,oi fi alergica sau din cauza ca am vazut viermi si eu nu suport gandaci,viermi si alte oratanii..?Sa nu mai spun ca mi-e greata permanent..nu stiu cum voi gati azi,ca de mancat sigur nu voi manca nik..Va rog,daca aveti sfaturi,bagati la greu..ca mi-e mila de el saracutul,nu l-as lasa sa moara.Cat mananca un puiut asa mic la o masa?asta nu vrea pur si simplu sa inghita,ii bag laptic in gura si nu da semne ca ar vrea/sti sa inghita.A! Inca ceva,i-a curs sange din nas asnoapte.Asta poate fi de la plamani?O fi racit cat a dormit pe afara ?Adriana
align="right" id="quote2"> Adriana ce coincidenta .... aseara am vazut si noi un matz mic care era hranit cu biberon special si am aflat de la stapani ca mama lor ii linge pe burtica ca sa poata sa-si faca nevoile. Ceea ce faceau ei, era sa ude o carpa si sa maseze burtica pisici pana facea pipi. Asa ca eu cred ca de aceea are micutul tau burtica tare. Incearca asta...si daca se usureaza sigur o sa incepa sa si manace.De asemeni cand i dai sa pape pune-ti o manusa de bucatarie in mana in care tii biberonul deoarece ei sunt invatati sa dea cu labutele in tzata pisicii ca sa le curga lapte mai mult, si-acum au gherutele ca acele asa-s de ascutite.Succes! [pup] id="blue">Cuba 2009
Zuziliciid="red"> [mamica] de Isabella Maria (21.04.2006)id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] [s] CATA [s] [s] id="size3">id="Arial Black">id="red">

Draga mea sa ne traiesti sanatoasa, sa fii iubita si fericita, sa ai parte de impliniri pe toate planurile si toate visele tale sa devina realitate. Te imbratisez cu drag, te pupic si-ti doresc o petrecere frumoasa.

 

Daria, Giulia ta e o adevarata aristocrata. [bis] Arata super [cool] si sincer eu o si vad vedeta... pe bune daca nu. [pup]

 

Adriana tot pentru tine ma gandeam ca la inceput n-ar strica sa-i faci gaura mai mare la biberon ca deh! e micut puiul si poate ii e greu sa traga din bibe.

Ce sa zic, Doamne Ajuta! Poate cine stie are noroc si traieste. id="blue">

 

 

Cuba 2009

Zuziliciid="red"> [mamica] de Isabella Maria (21.04.2006)id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani cata[olala][pup]

Giulia...esti o adevarata printesa, cred ca ti se pregateste o viata de vedeta...eu te vad la pian, ori chitara... sa ai viata frumoasa si plina de bucurii[pup]

 

fetele , multumesc de urari, azi am primit de la colege cateva bluze, flori....mi-a revenit bucuria pe fata. [pk]

 

heeee, sa aveti o saptamana frumoasa pup leoaicele

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea!

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I][:I][:I] mii de scuze, eu ieri am intrat ultra rapid si am lrat doar pentru Giulik la multi ani [bang] aiurita rau mai sunt!

 

Mari , la multi ani, sa fii sanatoasa, fericita si sa-ti fie viata presarata cu bucurii [pup]

 

Ioana , la multi ani draga mea [pup] sanatate , fericire si numai bucurii alaturi de cei dragi sufletului tau [bis]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]CATAid="size4">id="green">[s]

LA MULTI ANI FERICITI cu sanatate si numai bicurii!!

 

[pup]

cadou

 

Ledi- ai fost f. dragalasa la sfarsitul postarii. Deh...zile si zile..sunt si ei mici si nu stiu sa spuna ce au... Dar se fac ei mari!![pk][pup]Sanatate multa in continuare!

 

Daria- printesa adevarata sarbatorita de 5 anisori[flo][pup].Eu o vad manageritza ( dar dintr-aia intepata!! hihi) sau actrita.

Annie-sa te gandesti si la noi cand mai papi prepelite.:))

Zuzi- scurtisima postarea, Ioana, fetele iar v-au napadit norii cei negrii?? Hai ca vin acush si ii alung!!

Katty- daca mai ai vreun model de caracterizare si e scris la calc.oh ce bine mi-ar prinde... mai am 2 caracterizari si zau daca mai avem idei astfel incat sa nu sune la fel...

 

Mari- draga de tine...[pup][pup][pup][flo]

 

Va pup

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany draga, de la mine inca n-au plecat primii nori negrii, chiar daca afara-s 40 de grade... Rezolvarea prob. mele depinde de altii asa ca am rabdare si astept zilele mai senine. [:D]

 

In rest, ce sa spun altceva ... as vrea sa fiu dinou in verva dar nu prea-mi iese, asa ca scriu si eu atat cat sa nu credeti c-am dezertat de tot si sa trimiteti politia militara dupa mine. [:D]

 

Pupici tuturor si numai bine. id="blue">

 

Cuba 2009

Zuziliciid="red"> [mamica] de Isabella Maria (21.04.2006)id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] va multumesc din suflet pentru urari [flo] sunteti niste draguta [flo][flo][flo]

 

Daria , e o dulce Giulik a ta chiar si asa bosumflata [;)] ce a primit de ziua ei?

 

Katty , superbe pozele de la Visi [il]

 

Ioana , cum ai petrecut ieri? ce ai primit?

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

eu va pup pe toate, maine plecam la tara dupa servici si ne intoarcem luni -eu cu Bia ca Mihai vine sambata

sa aveti o saptamana placuta , [pup]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...