Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(43)*-Happy Birthday


Recommended Posts

Da, Katty, parca numai din astea imi sunt destinate.

Am mosit 2 saptamani si branulat si injectat prietenul [bang], alerg de ma stiu farmacistele si-mi mai tin si ele teorii [bang] de parca nu as ti eu tot dp DC [pk]

Si zau ca nu mi-am dorit niciodata meseria de asistenta, imi este prea mila sa intep pe cineva si la viata mea am facut sute de injectii altora :(

 

Adriana, vroiam sa mai adaug ca acel pisic sigur a plecat multumit ca a fost ingrijit si iubit de voi, chiar si pentru asa putin timp, sigur a contat enorm, animalele simt asta, sa stii [flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din motiv de deces ai doi catei nu mai tin animalutze ...nu vreau sa sufere nici unul din copii cat am suferit eu.PUNCT.

Adi[pup] sa nu fie marcata puiutza ta

Daria eu ibesc florile am in casa 3 trandafiri japonezi/chinezi[:D],o drakena superba si inca una ...(ultimile 2 primite) dar de la aceasta floare mai departe ... m-au innebunit.Iar la ce inceput de zi nebuna am avut m-am inveselit instant Multumesc[asia]Cat despre SEla ...Da are un defect e fff frumoasa[:D]

 

Katty multam de urare[pup]

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului

id="right">id="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size4">id="Script MT Bold">

*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*

 

[flo]Bazarid="purple"> [flo]

pentru:

 

Bogdan[comoara]id="blue">;Mihaitaid="blue">[comoara];Sebiid="blue">[comoara];Emaid="blue">[comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, ce vremuri ... sunt fotografii ale plantelor ce-mi traiau in 2007, insa odata cu venirea "norilor negri" mi-au murit aproape toate si ele. Cu cat eram mai depresiva, imi mureau plantele, de pestii din acvariu nu mai zic [bang] mai rau ca intr-o casa bantuita. Pesti am cumparat si cumparat si cumparat [:D] pana am refacut fauna acvariului, dar eu de plante nu ma mai ating niciodata. Mai am cateva ghivece si atat. Nici sa nu mai aud de ele. La cat le-am iubit si ingrijit, ma trezeam diminetile ca e uscata moarta cate una [q]

 

Da, Sela are o boala congenitala, nu i se inchide perfect gurita si e foarte grava la caini, in sensul ca nu ai voie sa-l reproduci ca strici specia etc asa mia zis veterinarul foarte revoltat, de parca mie mi-ar arde de bisnitaleli cu caini defecti [bang][bang][bang] Eu vreau doar un lucru de la Sela; sa ramana mica [:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este superb, Ledi [olala][olala][olala] Absolut superb !!! Si ce miscaret e [pk]

 

 

 

Aseara meditam si eu, in sinea mea, uitandu-ma la Giulia, cum era la 2 zile, 3700 g si 57 de cm si cum e la 5 ani si 2 zile, 19 kg si 118 cm [:D][:D][:D]id="size1">

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi [q] imi pare rau , de ce nu iei un alt pisuc, mai mare un pic, dar pui, sa recuperati?

Spun pui , ca sunt asa de jucausi si dragalasi [olala]

 

Dodo floarea aia, e o specie de muscata, nu? mama are, sau avea si pe violet si pe roz

 

La mine nu traieste nici o planta. nam bafta decat cu cactusi, deh teposi suntem amandoi

 

Katty la noi a ploat / timp trecut/ foarte putin cat sa asterne prafu un pic [q] acum e soare si cald [beach]

 

Ledi davidutu e mai bine? sper sa terminati cat mai repede cu problemele [pup]

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, da, sunt muscate englezesti, se face cat o tufa [pk] ma rog, la cine se face ... io`st ca tine, am cactusi si le place la noi [8D]

Aici e cald si bine [olala] ma rog, era mai bine daca eram la strand si nu in birou [8D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria,mersi.[flo]

Nici nu stii cand trece timpul.Am mai spus,duminica am mers in parc,alt parc,nu asta din fata blocului si erau f multi nou-nascuti si bebei mici,mici.Si eu ma minunam cat is de mici,de parca fii-miu se nascuse asa mare cum e acum.[:D]

E fff frumoasa Giulia.[olala]

 

Annie,David e mai bine,slava Domnului.Insa problemele nu s-au terminat.Zici ca-s in zona crepusculara..tot vin si vin si iar vin si nu se mai termina odata.Vara asta a fost cea mai infecta vara..si pot spune ca abia astept sa se termine si vara si anul,ca tot sper ca anul viitor sa ne aduca mai multe bucurii,nu doar necazuri ca asta.

 

ma duc sa ma pregatesc ca plecam la dr.

pupam trupa.

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine felinelor...

 

Ledi succes azi la [medic].

 

Daria e bien sa fi multi-tasking cum spun astia pe-aici. Cu cat stii mai multe cu-atat mai bien.

 

Eu tot sucarita sunt ba mai mult de parca nu era de-ajuns a mai aparut o problema. Am invitat-o pe mama la mine in vizita si 'nebunii" de la ambasada i-au cerut sa faca analize complete ca si cum ar veni definitiv in Canada. Si zau daca mi-ar pare rau sa le faca daca as stii ca sta-i motivul. Dar pentru o amarata de Viza de vizitator sa dai 6 mil. pe analize si s-atepti intre 6-8 saptamani sa fie aprobate de la Viena, asta in conditiile in care deja ai platit pentru visa 100 euro, e prea mult.

Asa ca-s tare [:(!] si ca in [cusca].

 

Va [pup] pe toate si numai bine....

 

p.s. V-am zis eu, ghinoanele se tin lant in ultima vreme. [V] id="blue">

 

Cuba 2009

Zuziliciid="red"> [mamica] de Isabella Maria (21.04.2006)id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare pisicilor,

zuzinu te mai supara asa merg lururile in RO, sper sa vina mama ta cat mai repede la tine[pup]

Ledi , frumos pui de leu[flo]

daria nici la mine nu dureaza florile, poate nu stiu sa am grija de ele...desi imi plac[olala]

gabi[flo]

si [pup] toate leoiacele si puii lor.

 

bazar pentru Emaid="green">[comoara]

 

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

 

Ajutati-ma sa inteleg lumea!

 

 

Mari, mami de Emaid="green">[olala]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...