Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeneaua noastra vesela !!!-2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
fugim la teatrul de papushi acum...[pup]
align="right" id="quote2">Neata! Un ceai doamna, ca ma doare gatul !! [pup]Venim si noi la Mickey azi, sa te uiti dupa noi si sa ne tii un loc in fatza (adica 3 locuri [:D])Te sun, te pup!![:)] Tare aici la voi, mai citesc da nu scriu ca nu am haz. Da ne place! she is my baby ...she is my all ! id="limegreen">id="size1">_________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

Nu-i bai , ..ma servesc singura cu o cafea..doar ai lasat barul deschis... [:D]

 

Scriitorul brazilian Fernandes Millor a lansat o dezbatere public#259; cu tema:

<<Care este diferen#355;a dintre "politician" #351;i "ho#355;"?>>

 

 

Un anume r#259;spuns i-a s#259;rit în mod special în ochi.

"Diferen#355;a dintre un politician #351;i un ho#355; este c#259; pe primul îl aleg eu, în timp ce al doilea m#259; alege el pe mine. Am nimerit-o?".

 

Iar replica lui Millor a fost: "Stimate domn, sunte#355;i un geniu. Sunte#355;i singurul care a reu#351;it s#259; g#259;seasc#259; o diferen#355;#259; între cei doi".

 

 

 

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

 


Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

Bazar Bogdan


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natza dragutelor,

O cafea mare, tare ,cu lapte si scortisoara , va rog ![:D]

 

Hai sa va povestesc ce-am patit.MI-am cumparat ieri vopseaua de par cu care ma fac de obicei si in graba - ca sa fac si alte lucruri- n-am mai verificat continutul cutiei.M-am vopsit si am fugit la bucatarie si dupa 35 de minute am revenit in baie sa ma spal si...ce sa vezi? De la blond inchis, sunt super extra blond deschis [q][q][q]

MA duc pe la 12 sa-mi caut un nuantator ca sa rezolv cazul si asta este...alta data multa multa atentie [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!!!

hehehe...ce zi frumoasa pana acum, am vizionat un spectacol interactiv la teatrul de papushi, apoi acasa fuga sa culcam minorii [:D] shi la ora 16 plecam spre lumea lui Micky....hehehe, la tomis mall!!!!

 

uite ce am gasit aici shi ca sa nu rad singura [8D], hop sa va arat shi voua...plus alte shi alte imagini hazoase- indraznitzi shi butonatzi inainte/inapoi [:-)))][:-)))][:-)))]

 

shi uite shi aici cateva discutzii interesante despre....eeee, vedetzi voi, doar nu stau eu acum sa va povestesc [8D]...doar atat va spun: eu sunt aia in roshu [pk]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uka, sper ca tzi-a trecut gatul...ca sa strigam Ura!!!!traiasca aventura!!!...hai, repede, suge shi tu ceva, ca acush ne intalnim cu micky[pk]

 

Dadi, estzi de-a casei deja, nu ne mai formalizam atat cu servitul cafelei pe tava, cu shervetzel/mileu sub farfuriutza, paharul cu apa rece shi fursecul langa...ia o cana, toarna in ea cafea/ceai shi da-i bataie...[pup]

 

Diana, ce sa zic...inseamna ca eshti mai blonda???[:D]nu-i nik, bine ca n-a fost negru [alcool]....din perioada mea blonda (hihihi, credeatzi ca n-am avut asha ceva!!!nu-i asha???...)shtiu ca mai ushor repari un blond deschis, decat unul inchis...asta-i din putzul gandirii mele!!![pk]...

 

hai ne vedem la micky!!!!

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...