Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cafeneaua noastra vesela !!!-2


Recommended Posts

oooo, vreau shi eu oua de tzara, aveam 2 surse, dar cica nu se oua acum ca e frig [alcool]

 

pofta buna!!!

 

eu am papat o placinta cu praz de la cofetaria din tomis nord shi acum de "ciuda" ca am mancat asha ceva, ma doare capul...mai am una cu dovleac shi nu shtiu ce sa fac cu ea [q]...ash manca-o [q]

mai bine ma culc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
oooo, vreau shi eu oua de tzara, aveam 2 surse, dar cica nu se oua acum ca e frig [alcool]pofta buna!!!eu am papat o placinta cu praz de la cofetaria din tomis nord shi acum de "ciuda" ca am mancat asha ceva, ma doare capul...mai am una cu dovleac shi nu shtiu ce sa fac cu ea [q]...ash manca-o [q]mai bine ma culc!
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]Draga mea, asemenea tentatii nu pot fi tinute aproape de casa omului ! Sunt alaturi de tine in ce priveste durerea de cap, dar cu placintele alea ...zau asa , tu o miss minunata cu ambitie ...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am periat covorul cel rosu , am adunat toate scamele dar sa vina pace , partea proasta e ca nu a venit nici sotul ca e cu ea , cred ca ma bag sa fac o baie fierbinte ca ma dor toate cele

Diana imi canta de zor la o muzicuta exact langa ureche , exerseaza un cantec cica vrea sa o intampine pe mamaie , hmmmmmmmm poate ma supar si ii chem corul Madrigal[:D]

[pup]

 

ELYPETROV

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum asha Ely????o ashteptzi de pe la ora 14[:D]...las ca ajunge ea, de soacra nu scapi asha ushor [bang]

 

Diana, mi-a trecut durerea de cap, placinta a halit-o sotz cand a ajuns acasa [pk]....am decis ca poftele culinare sa mi le satisfac pe toate pana joi [8D] deja am primit telefoane shi felicitari pe FB...deci toata saptamana sarbatoresc[olala]

nu-i putzin lucru...happy 35 [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
cum asha Ely????o ashteptzi de pe la ora 14[:D]...las ca ajunge ea, de soacra nu scapi asha ushor [bang]Diana, mi-a trecut durerea de cap, placinta a halit-o sotz cand a ajuns acasa [pk]....am decis ca poftele culinare sa mi le satisfac pe toate pana joi [8D] deja am primit telefoane shi felicitari pe FB...deci toata saptamana sarbatoresc[olala]nu-i putzin lucru...happy 35 [:D]
align="right" id="quote2">Miiintzi, poate happy 25,hai ca te stiu eu ca de fapt esti pustoaica,de ce vrei tu sa pari mai matura nu stiu [:D]! Ce ne dai de beut?Laliid="purple"> mami de [caru]Paul-Iulianid="blue"> ( 01.10.2009)id="red">
Poate le puteti da un banut de ajutor : id="red"> Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubiid="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...