Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeneaua noastra vesela !!!-2


Recommended Posts

la intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un prof?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu diriga mea direct de la scoala <Ea ma freca la cap si pe mine ma durea in dorsal !!! :)))) [:D] nota: am utilizat verbe permise de regulamentul forumului...inlocuitzi-le, pentru a obtzine efectul maxim [olala]!!!! ~~~~~~~~~~~~~~ Ca sa verifice pe nevasta-sa cat de mult tine la el, intr-o buna zi Vasile se preface ca a murit. Nevasta-sa : - Cu ce sa-l imbrac?! Sa-i pun pantofii astia noi? ... lasa ca-s buni si tenisii ! - Sa-i pun constumul asta bun?!... lasa ca-i bun si treningul... Il pune in sicriu si incepe sa jeleasca : - Unde te duci tu Vasileeeeee??!!! Unde te duci Vasileeeee??!!! Din sicriu, Vasile: -La stadion, _________tiiiiiiit (o baga in gaura materna), ca asa m-ai imbracat!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tata cum am aparut io pe lume? Tata zice: -Ba fiule cred ca intr-o zi tot ai sa afli! Hai sa-ti spun pe limba ta.Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o camera de chat a Yahoo-ului. am aranjat apoi o intalnire via e-mail si ne-am intalnit intr-un Internet café virtual.Ne-am strecurat intr-o camera privata unde maicata a fost de acord cu un download din hard-ul meu.Imediat ce eram gata de Upload am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-ul si fiindca deja era prea tarziu sa dam delete noua luni dupa aceea a aparut Un mic popup care a tipat din toti rarunchii: -You’ve Got Mail!!! Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07) [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Culmea sexului animalic: sa pui o vaca sa stea capra... Culmea agriculturii: sa ari Calea Victoriei cu boii din guvern... Culmea orbului: sa-si vada moartea cu ochii... Culmea culmilor: mutul ii spune surdului ca orbul se uita la ei... Culmea masturbarii: torni putin Cillit si nu mai trebuie sa freci deloc... Culmea nesimtirii: sa scrii pe coliva la multi ani... Culmea sexului in grup: sa ramai pe dinafara... Culmea prostiei : un politist blond... Culmea lacomiei: sa mananci bataie si sa nu te saturi! Culmea politetii: sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne... Culmea somnului: Sa visezi ca dormi. Culmea politetii: Sa bati la usa cand iesi afara. Culmea accidentului: Sa cazi pe ganduri si sa-ti rupi piciorul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un nebun se intalneste cu Zana cea Buna. Zana: - Pot sa-ti indeplinesc trei dorinte. Ia spune: ce vrei? Nebunu: -Sssssaaaaa .... mmmmaaa ffffaci ssssanatttttos! Nebunu: - WAW, sunt sanatos, caca-m-as!!! Nebunu: - Hiiii, m-am cacat, sa-nebunesc!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~ cafele este, spatziu estem, de treaba eeee...va pup, ne "auzim" mai incolo!!!!diseara am, o cina profesionala shi ma ocup personal de rezervare la o carciuma cu shtaif in urbe [8D] Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07) [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Medicul iese transpirat din sala de operatii. Se întîlneste cu un alt medic care îl întreaba ce s-a întîmplat. La care acesta raspunde: - Am avut o operatie foarte grea. Pacientul, un politist, nu prezenta activitate cerebrala. I-am deschis calota craniana si nu îmi venea sa cred ochilor. Era goala. Doar un fir de atza. Timp de 4 ore, m-am gîndit daca sa tai atza sau nu. Pîna la urma, am taiat-o. Si ce crezi ca s-a întîmplat? - Ce s-a întîmplat? - I-au cazut urechile. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ -Domnule doctor, daca m-aplec, cand ma ridic, vad niste luminite in fata ochilor, zice Bula. -Sa-ti prescriu niste ochelari! Peste o saptamana, cei doi se reintalnesc. -Ei, cum te simti cu ochelari? Mai vezi luminitele? -Minunat, acum le vad mult mai clar! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Intr-o gradinita din america, educatoarea le promite copiilor 2 $ daca vor raspunde exact la intrebarea: "Cine a fost persoana cea mai importanta din istoria omenirii?" Se ridica Sean, irlandezul, si zice ca St. Patrick. - Gresit, urmatorul la rand! Se ridica McQ ueen, scotianul, si zice ca St. Andrew. - Gresit, urmatorul... Se ridica Shlomo, evreul, si zice ca Iisus Cristos. Educatoarea ii da cei 2 $ pentru raspunsul exact si-l intreaba cum se face ca evreii il recunosc pe Isus ca cel mai important om din istorie. Raspunsul lui: - Eu stiu de fapt ca cel mai tare din istoria umanitatii a fost MOISE, dar BUSINESS IS BUSINESS! PS: bancul a luat premiul 1 la festivalul international al bancurilor. Motivatia juriului : A doua oara cand un evreu il vinde pe Iisus. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Scrisoare din tabara Draga mami si tati, Ghidul nostru ne-a spus sa scriem acasa ca poate ati vazut la televizor inundatia si sunteti ingrijorati. Suntem bine. Apa a luat doar un cort si doi saci de dormit. Din fericire, nimeni nu s-a inecat pentru ca eram toti pe munte si il cautam pe Cristi. A, da, sun-o pe mama lui Cristi si spune-i ca totul e bine. Cristi nu poate scrie pentru ca si-a rupt mana. Am mers si eu cu unul dintre jeep-urile Salvamont. A fost super. Nu l-am fi gasit niciodata in intunericul acela daca nu fulgera. Ghidul nostru, Victor, s-a enervat foarte tare pe Cristi pentru ca a plecat fara sa spuna nimanui. Cristi zice ca i-a spus, dar era in timpul incendiului, asa ca probabil n-a auzit. Stiai ca daca pui benzina pe foc, canistra o sa explodeze? Lemnul ud nu ardea, dar unul dintre corturi, da. Si hainele noastre la fel. Danut o sa arate ciudat pana ii creste parul la loc. Ne intoarcem acasa sambata daca Victor reuseste sa repare masina. Nu a fost vina lui. Franele mergeau bine cand am plecat. Victor spune ca, cu o masina atat de veche, ceva se strica mereu. Probabil de asta nu are asigurare. Mie mi se pare o masina misto. Nu se supara daca i-o murdarim, si cand e cald, ne lasa sa stam pe capota ca sa ne mai racorim. Se face destul de cald, cu 13 oameni intr-o masina. Ne lasa sa stam si in portbagaj pana l-a oprit un politist. Ghidul nostru e misto. Il invata pe Tudorel sa conduca masina pe drumurile de munte, unde nu e trafic. Tot ce vedem pe aici sunt camioane cu busteni. Dimineata asta, toti tipii sareau in lac de pe stanci. Pe mine nu m-a lasat, pentru ca nu stiu sa inot, iar Cristi avea mana rupta, asa ca ne-a lasat sa mergem cu barca. A fost super. Se pot vedea sub apa copacii rupti de inundatie. Victor nu e un scortos ca ceilalti ghizi pe care ii stiu. Ne-a lasat sa mergem fara veste de salvare. Trebuie sa petreaca mult timp lucrand la masina, asa ca incercam sa nu-i facem probleme. Ghici ce ! Am primit toti insigne pentru ca am trecut cursul de prim ajutor. Cand Danut si-a taiat mana cu toporul, am invatat sa coasem vene. Marius si eu am vomitat, dar ghidul nostru zice ca era de la puiul stricat. Ne-a mai spus ca mancarea din inchisoare era si mai rea. Ma bucur ca a iesit de acolo. Zice ca acum a invatat cum sa faca lucrurile cum trebuie. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ O blonda, o bruneta si o roscata la ginecologie: -bruneta: eu cred ca o sa fac baiat! -roscata: de ce? -bruneta: am stat deasupra. -roscata: inseamna ca eu o sa fac fata. Blonda speriata: atunci eu o sa fac iezi? ~~~~~~~~~~~~~~ !!!!!! vezi cine mai e nascut de [url="http://www.famousbirthdays.com/welcome.html"]ziua ta[/url] acum, chiar plec!!!venisem sa inchid aparatul, dar LNB...!!!m-am luat cu vorba [:D] Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07) [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rautatzi spuse de o femeie in fatza unui barbat gol cu "chestia mica": -Uaaaa ... ce dragalasa e ! -Aaa ... hai mai bine sa stam imbratisati ... -Cred ca se poate corecta prin chirurgie estetica .. nu ? -Ah ... shi eu care m`am luat dupa marimea picioarelor ... -Lasa ca gasim noi o pozitzie ... -Pot sa fiu cinstita cu tine ? -Daca il udam poate mai creshte .. . -Oare de ce ma pedepseste Dumnezeu ? -Tot e bine .. scapam mai repede -Aha .. dar totusi e functionala nu ? -Poate la lumina naturala arata mai bine ... -Ce`ar fi sa trecem direct la "tzigara de dupa" ? -Itzi este frig? [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetele!
Sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi....
Mi-am parasit locul de munca ptr 5 min sa merg la wc si mi-am permis luxul sa mai pierd un pic timpul si prin stand-uri.Mergeam agale,fara nici un chef si la un moment dat imi zice un tip...
-D-ra,d-ra....
Initial m-am gandit ca nu vb cu mine si l-am ignorat,dupa care...
-D-ra,d-ra....m-am uitat la el si mi se adreseaza.
-Sunteti f sexy!
EU-[vampa][vampa]foarte mandra.
EL-Vi s-au rupt pantalonii in partea dorsala!
EU-[:I][:I][:I][:I][:I][:I][:I]am facut fete,fete si m-am tot dus,de am uitat si de lene si de tot.[bang][bang][bang][bang][bang] cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...