Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (152)


Recommended Posts

V-am pierdut din mers, dar recuperez saptamina asta ca-s in vacanta [pk].

 

Olga, abia astept sa va vad, frumosilor!

Dana, te duci pe un album si in dreapta jos pe un fond galben sunt mai multe optiuni, te duci pe properties si pe pagina ce se deschide ai: Media Sharing Preference

Public Album

Private Album

si alegi private album;

eu am facut greseala sa i le trimit unei fete despre DC si m-am trezit cu ele linkuite pe facebook, de atunci sunt toate private;

 

Cami [pup], pentru remarca, e drept ca mi-e bine acum unde sunt, sper sa nu se schimbe nimic in rau [:)];

si eu ii platesc plodului prinz cald, nu se descurca el cu termos si nici eu n-am rabdare dimineata de bibilit pachete, abia imi beau cafeaua cu ochii adormiti si-i aplic lui un bol de cereale, ce sa mai pregatesc prinzuri [:D]

Eu nu gatesc in mijoteusa, aia+friteuza si alte briz-brizuri stau cocotate pe dulapurile din bucatarie si-i amintesc barbatului periodic ca el cistiga si eu risipesc [:D].

Cristina, o salata de vinete la aperitiv, snitele si chiftele de pui, pasta de peste sau un gratar de pui, frigarui cu ficatei si legume, ciuperci;

 

 

 

 

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe
Dana, te duci pe un album si in dreapta jos pe un fond galben sunt mai multe optiuni, te duci pe properties si pe pagina ce se deschide ai: Media Sharing Preference Public Album Private Album si alegi private album; eu am facut greseala sa i le trimit unei fete despre DC si m-am trezit cu ele linkuite pe facebook, de atunci sunt toate private; http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
align="right" id="quote2">Ana te pup si merci mult.Dintr-un album de 240 de poze am avut 81 de downloaduri. Acum insa cum invit pe cineva sa le vada intrucit nu au parola[bang][bang] fie-ti mila pina la capat.Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...