Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

[pup][pup][pup] toate fetele si va multumesc pt sustinere! Minunea s-a intamplat ! Mi-am adus pe lume papusa pe 19.10.2010, iar vineri eram deja acasa.[:I] AM avut ceva peripetii, dar totul a ramas in urma...tot ceea ce conteaza este puiul de om la care ma uit si nu imi vine sa cred ca e mogaldeata mea.Ea merita orice durere, orice suferinta si orice neajuns... Am inteles cu adevarat ce inseamna sa fii MAMA! Mi se topeste sufletul cand o vad dormind, cand se pisiceste si la oicare gest pe care il face...In fiecare zi plang...de fericire! Inca nu imi vine sa cred ca imi tin copilul in brate! Va doresc tuturor sa aveti parte de aceasta fericire si sunt alaturi de fetele care au facut punctii, ET-uri si cele care deja fac Beta luni![flo] Intr-o zi voi scrie aici pe forum Povestea Nasterii! Simt ca inca nu imi gasesc cuvintele potrivite pentru a povesti despre asa o MINUNE! dana [gravi] 39+ cu [fetita] Mara Alexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

draga mea DANAISA ma bucur mult ptr puiutul tau si vreau sa iti spun ca aceste sentimente , ganduri si trairi nu le vei uita niciodata..baiatul meu are 13 ani si imi amintesc si acum ziua cand l-am nascut, primul alaptat , cand l-am adus acasa si tot ce tine de cand era mititel iti doresc sa fiti fericiti alturi de ea si de fiecare data cand o privesti sa iti zambeasca sufletul[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Danaisa!!!![flo][flo][flo] E minunat sa fii mamica. Multe felicitari,sa iti traiasca printesa,sa fie sanatoasa si norocoasa,sa va aduca multe bucurii!!! Yarrina,nu mai e mult nici la tine se apropie timpul sa-ti tii minunile in brate!!! Multa bafta fetelor care fac azi beta pumnii stransi pentu voi! [pup][pup] [gravired] [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...