Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

FELICITARI DANAISA. Aa-ti traiasca MINUNEA, sa fie sanatoasa, mincacioasa, voioasa si sa te bucuri de ea. Iti multumim toate ca ai fost alaturi de noi si ne-ai incurajat, cel putin pe mine m-ai ajutat mult sa vad lucrurile mai roz si uite ca usor am ajuns si eu la 22 de saptamani. Felicitari misspii, sa stea bebicii tai cuminti pana la 9 luni. Bafta tuturor fetelor care sunteti in focuri. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

misspii, mai doamna, nu stiu altii cum sunt dar eu am stat cu sufletul in gat... Chiar am avut emotii, ca doar nah, "esti de-a noastra"[:D] si te-am vazut tare speriata de un potential rezultat! Cam stateam cu sufletul ghem, dar uite ca iubeste tare Cineva acolo sus! Sa ai o sarcina frumoasa si usoara si ma bucur multos pentru toti 3...[pup] danaisaaaaa[b][pup][pup][pup] saru-mana mamicoooo, sa fiti sanatoase si fericite, numai ganduri bune si senine si de aici![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui essperantza
Fetelor abia ce am luat rezultatul : beta HCG= 419,6!!!!!!!! Am reusit! Dumnezeu e mare! Nu-mi vine sa cred ! De cand am luat rezultatul plang de fericire! [q][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]
Bravo ,feliciari,super rezultat [flo][flo][flo] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui essperantza
Fetelor abia ce am luat rezultatul : beta HCG= 419,6!!!!!!!! Am reusit! Dumnezeu e mare! Nu-mi vine sa cred ! De cand am luat rezultatul plang de fericire! [q][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]
bravo essperantza,ai reusit si se pare ca ai reusit bine de tot la asa un beta,2 bebici.Sa ai o sarcina usoara si bebelasi sanatosi si frumosi. Misspii felicitari si tie,sa fie cele mai frumoase 9 luni. Mult noroc fetelor. daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet fetelor! Va doresc sa traiti aceasta fericire cat mai curand fiecare dintre voi! La rand e Yarrina, iar apoi toate fetele vesele din gasca noastra![olala] Felicitari pt proaspetele mamici misspii si esperanza. Ce zi! CE de beta pozitive! Parca se lucreaza la foc automat! Ma bucur enorm pt voi si va doresc noua luni de sarcina pline de zambete, apoi sa aveti parte de copii mult iubiti! Pup gravidutele care avanseaza de la o saptamana la alta - florentina, pesi, johanas, oria si toate celelalte. Un pupic special pt Mona pt care eu am un respect deosebit [asia]! Si nu cred ca are rost sa mai explic de ce. Esti o mama si o femeie deosebita! Pt fetele care sunt in plina batalie mesajul meu este - optimism la maxim! Luati aminte, caci incet incet cu toate veti reusi! Asteptam in continuare vesti bune! Sper ca in max o saptamana sa va pot povesti si eu in detaliu despre mica mea minune (a avut 2820 gr la nastere si 48 cm). dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor - va multumesc din suflet ,nu mai am cuvinte...de cand am aflat veste parca nu mai pot sa leg 2 vorbe normal. Essperantza - asa beta!!!!!!!!!!SUPER,te pup ,sa fie bine si sa fim cu toate sanatoase. Oria - sa stii ca am avut emotii ca de anul trecut optimismul nu mai este cu mine,a fost cumplit ,dureri si numai dureri ,endometrioza este ffff urata. Va pup pe toate !!!!!!! Yarrina nu ai uitat ca numele meu 2 este Maria [:D].te pup si sa ne auzim cu bine. Prima ecografie o sa fie la SB dupa 10-14 zile ,abia astept - sunt fff curioasa daca sunt 2. Mona,danaisa ,oana ,talida........si la toate fetele mie dragi [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...