Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

fetelor ce bine ca s-a spart gheata ca vin si eu ..imi dau lacrimile de bucurie cand vad atatea fete fericite ptr ca in ultimul timp erau numai fete suparate..ma bucur enorm ptr voi si va rog sa imi aruncati o funie sa ma trageti si pe mine ca eu vin dar mai greoi[:D][pup] danaisa[pup]pe tine si pe[bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sara buna fete dragi, Ma mai primiti? Am lipsit o saptamana si ce-mi vad ochii... numai surprize placute. danaisa Bun venit pe lume fetitei tale! misspii, essperantza uaaaaaau, felicitari din inima. Si acum sa fiti cu burtile inainte 40 de saptamani. Eu n-am vesti bune... inca n-am reusit sa intru in posesia banilor pentru FIV, asa ca mai iau o luna AC [q]. monaramona tu cand faci ET? oria mai esti prin zona? Zi-ne ceva... cum iti merge sarcina? Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

essperantza [9cer][pup] Nu fii modesta, nu numai ca ai reusit dar mie imi suna ca ai reusit la dublu![pk] Sa fii sanatoasa si sa n-ai parte de niciun fel de griji sau hopuri sarcina asta![pup] deeva [flo]! Sunt un pic nehotarata, in sensul ca am zile in care rod de toate, in special fructe acreee spre disperarea sotului meu, si am zile in care nu mai pot sa beau nici ceai. Dar nu e nimic, crestem noi mari! M-am rotunjit destul de la lipsa fumatului dar n-am nicio apasare pana nu nasc in iunie, anul viitor! [gravi] 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc din suflet pentru urari! Sunteti toate minunate! Le urez succes celor care vin din urma si va dau un sfat: relaxati-va si aveti incredere in Dumnezeu ,MARE INCREDERE chiar daca aveti senzatia ca v-a uitat sa stiti ca nu este asa. INCREDERE, INCREDERE SI IARASI INCREDERE! Lemurica ce faci ? Esti bine?[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...