Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara fetelor.[flo]Felicitari proaspat gravidutelor si mult succces celor care ati facut FET. Vreau sa va intreb si eu de doctor I.daca face operatie de desfundare de trompe, daca da unde face si cat costa? Eu ar fi trebuit sa fac operatia la Giulesti dar, din motive tehnice nu se poate.Nu vreau sa mai astept inca o luna, si as vrea sa o fac la doctor I. si sa raman la dansul ca pacienta. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors la amazoanele mele sa povestesc ziua de azi! Care n-a fost usoara! Deloc! Pentru ca am avut niste scurgeri maronii cu utrogestanul. Am sunat urgent la Sibiu si drI mi-a zis sa stau linistita dar sa fac o eco daca vreau, plus niste Nospa. Care liniste, nene?!?[panic] Seara am fost la eco la medicul meu din Bucuresti, oricum trebuia sa ajung sa-i vad inimioara piticului si asa ca am fortat lucrurile, in loc sa merg pe 4 noiembrie, am strigat dupa ajutor ca vreau azi![iartama] Consultatia a fost ok, un mic polip pe col, de acolo culoarea ciudata ivita azi. Dar... DAR... La eco, dupa consult, am declarat ca am un pui, asa ca hai sa-l vedem, daca-i bate inimioara daca are ochii albastri, etc etc.[:D] Si la eco, SURPRIZA! Il vad pe doctor privind ecranul, se mai uita o data la mine, inca o data in monitor si zice: "mai copile, sunt doi!" Si eu ca tuta: "Adica cum?" Iar bietul om: "adica, uite: 2 capusoare, 2 inimioare, 2 codite!"[wow] Le-a masurat bataile inimioarelor, sunt in regula, 139 si 141. Ideea e ca pana la urma un singur embrion a fost dar din el s-au format gemeni identici care stau unul in "codita" si unul in cap! Sunt terminata de frica, stiu ca riscurile s-au dublat, grijile la fel, si platile, de altfel... Pe de alta parte, la o sansa de 1 la mie - conform statisticilor, stiu ca Dumnezeu a vrut sa fie 2, altfel nu imi explic! I-am lasat mesaj lui drI, sa-i explic ce mana a avut, si tare rau imi pare ca nu pot sa-i multumesc personal si ca nu a vazut toate lacrimile de emotie, bucurie, oarecum ingrijorare si recunostinta pe care le-am varsat azi![9cer] [gravi] 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona - Bafta multa,tinem pumnii ,trebuie sa fie bine ca in ultimul timp doar de bine a fost si sper sa ne mentinem cu toate pe aceasta linie.[pk][pk][pk] Va pup pe toate. Am repetat Beta - miercuri si a crescut este 327 deci este in evolutie si este bine.(asa a vrut medicul din oras care m-a operat si trebuie sa-l ascult). maine sun sa ma programez la SB pentru primul eco care o sa fie in saptamana 8 nov.abia astept..... Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...