Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oria am omis sa te avertizez...unde pune mana dr I se lasa cu gemeni!![:D][:D] Deci eu il iubesc pe omul asta cand vad cate fete face fericite...fete ca si mine care poate candva se gandeau ca ele nu vor avea sanse sa aiba un copil. Te pup iubita mea si sunt aici pentru sfaturi cand ai nevoie. Maria nu zi hop pana nu vezi si tu care e treaba.[:D] Am lasat niste virusi acolo cand am fost in aprilie si sunt cam contagiosi.[pk] Mona mult succes si te asteptam neaparat cu 2! Fa ca mine...intra hotarata in cabinet la dr si spune-i ca fara un baiat si o fata nu pleci de acolo. Functioneaza![:D] Pe testate![:D] [gravired]fericita!! 33+ [fetita] si [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaa! Banuiam eu ca de Yarrina mi se trage![pup] Ce te-am urmarit pana acum da' sa vezi de-acu' incolo, ca de unde sa "fur meserie" decat de la cei cu experienta?! Saru-mana de urari, recunosc ca inca sunt bezmetica de fericire si ingrijorare![alcool] Endorfine rauri-rauri! Si doamna, recunosc, eu una multumesc din suflet pentru asa... "microb"! talida sa stii ca nici eu nu am avut alte semne decat cele de menstra iar cele de greata au fost de la mancat cu pofta, in faza initiala! Doamne-ajuta, sa fie o minune mica acolo, poate doua...[flo][comoara] maria ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa ti se implineasca! Al meu barbat si-a dorit din tot sufletul 2 gagalici si io-te! De ieri e "infoiat ca un curcan"... [:-)))] [gravi] 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oria, felicitari!!! sa fie intr-un ceas bun iti doresc! eu cred ca daca provin dintr-un singur embrion, vor fi gemeni identici, deci amandoi fie baieti, fie fetite! abia astept sa vad culoarea carucioarelor la semnatura..[olala] te pup. tot binele din lume la toate fetele! Gabi[gravi]+17 placenta previa centrala + col deschis + tintuita la pat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,sunt din sibiu,acum am inceput pregatirile pt icsi,la dr chicea si va rog daca imi puteti spune mai multe despre aceasta procedura.dr ma asigurat ca nu treb sa-mi fie frica ca totul o sa fie bine,dar vreau si parerile voastre.va doresc mult succes si multi[bebic][bebic][bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...