Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Desi inca nu am ajuns din nou la Sibiu din cauza unor nenorociti de microbi sau nu stiu cum sa le mai zic, de care nu reusesc sa scap defel, iar dr. I mi-a zis sa merg acolo cand sunt "curata", va citesc incontinuu, dar nu am mai scris nimic. Mesajul tau Oria77 m-a impresionat profund. Am lacrimat la propriu. Vezi ce inseamna "sa fie". Uneori chiar si bucuriile sunt mai mult decat ne-am fi asteptat.A fost sansa ta asa ca bucura-te din plin de ei (cred ca sunt baietei). Iti doresc o sarcina usoara in continuare si sa fii sanatoasa!!!!! Mai rar asa "mana a lui Dumnezeu".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dragelor, Nu am mai vorbit de mult cu voi, dar v-am urmarit. Pe 15.10. am facut ET si azi ar trebui sa fac beta dar aici nu pot ptr. ca nu am unde. Credeti ca un test de sarcina s ar pozitiva acum? nu e prea devreme? Nu stiu ce sa fac imi vine sa ma urc pe pereti.[bang] Va rog, imi spuneti si mie o parere
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui racheel
Buna seara fetelor.[flo]Felicitari proaspat gravidutelor si mult succces celor care ati facut FET. Vreau sa va intreb si eu de doctor I.daca face operatie de desfundare de trompe, daca da unde face si cat costa? Eu ar fi trebuit sa fac operatia la Giulesti dar, din motive tehnice nu se poate.Nu vreau sa mai astept inca o luna, si as vrea sa o fac la doctor I. si sa raman la dansul ca pacienta. [flo]
Racheel, Dr I face operatie pt desfundare de trompe la Sibiu. Am o prietena care s-a operat la dansul, dar nu imi mai amintesc exact pretul. Stiu ca a trebuit sa aduca adeverinta de la serviciu si i-a mai aplicat o reducere. Cu tot cu cazare (3 zile parca) , plus masa si operatia plus tratament, cred ca a juns-o in jur de 1300 ron. Sper sa nu gresesc! Succes! dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oria, fato, dar stiu ca ai o viata taree colorata! Asa surprize mai zic si eu! HAi, ca DD a avut grija de sufletelul tau! SI ti-a dat bucurei peste bucurie! Pt mine, mamicile de gemeni sau tripleti sunt eroine! EU ma uit cum e cu unul, dar si cata bucurie imi aduce si imi imaginez aceasta bucurie la dublu! Cred ca Yarrina o sa iti pregateasca terenul![pk] dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti Stiu ca sa sa par o pisaloaga dar acum ca a deveit o certitudine fiv-ul ( in urma celor 2 operatii de extrauterina ambele cu extirpare de tompe ) nu pot sa nu va intreb in mare cam care ar fi suma de care ar trebuie sa dispunem , as vrea sa aud de la voi care ati trecut prin asta .Ma gandeam sa facem o parte din analize in Brasov , si sa mergem cu " jalba in protap " la Sibiu si cu banii la pusculita . Programarile se fac din timp sau ............ ? Eu abia am facut o extra operata laparoscopic si de asta intreb ca daca dureaza mult sa-mi fac deja programare . Multam anticipat .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...