Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

DANAISA o nastere usoara, sa pupi minunea si din partea nostra! Iti doresc sa fie acest copilas exact asa cum l-ai visat si ti-ai dorit sa fie... Sa fiti sanatoase, fericite si sa ai numai ursitoare bune azi pe langa tine![pup][harp][cheers][comoara][grup][majoreta] Tin pumnii la toate fetele in plina procedura, sa-ngrosam randurile "gravidutelor Polisano"! mona dac-as fi pe jumatate din cat de puternica esti tu...[pup] Multa-multa bafta la FET![majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut, fetelor eu nu am mai intrat pe forum de mult, de cand nu mi-a reusit a treia IA.[q] Acum sunt la mijlocul protocolului pentru FIV. Adica maine imi culege dl.dr.I outele. Cam 17 - 18 la numar.[pk] Ce imi puteti spune de punctie? E dureroasa? Cum v-ati simtit dupa? Dupa cate ore v-ati trezit? Mi-e groaza de ziua de maine.[alcool] Ma bucur pentru toate proaspetele viitoare mamici. Si Doamne ajuta sa reusim toate sa ne implinim visul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erika,referitor la spitalul militar din Sb,din cate stiu eu poti sa-ti faci analizele uzuale ,( astea care sunt mai ieftine),dar si acestea cred ca cu programare ca nu au fonduri suficiente.Ce-ti recomand eu cel mai bine este sa mergi la dr Maxim ,este ginecolog acolo si sa discuti cu el sa vezi ce-ti spune ,(este de nota 100 eu sunt pacienta lui).Succes. [gravi] 25+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...