Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mona - sa te auda DD si sa fie bine ,grea este asteptarea .am inceput sa ma gandesc sa fac BETA sambata dar parca nu am curaj. lola,ciuripica - bafta multa!!! Pentru mine punctia a fost ceva usor,mi-am revenit ffff repede ,fara dureri ; la ET este mai greu ca ai emotii si toate gandurile s-au plimbat prin capul meu blond.Am zis ca mai bine nu ma uitat pe monitor ca daca nu se intampla imaginea aceea cu cele 2 cerculete nu o sa o pot sterge niciodata din memorie. Va pup pe toate!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crudiutalida
[pk][pk]Gata fetele,am revenit[pup] Mi-am luat piutii acasa[olala][olala]......Acum nu-mi ramane decat sa [ruga][ruga] la DOAMNE DOAMNE sa ramana cu mine! Va pup! Lola,ce faci[pup][pup][pup]
Doamne ajuta,sa fie lipiciosi si sa ramana la mami lor in burtica noua luni [pup][pup] Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Tali, nice meeting you...[pup] ce repede ati ajuns dureri....dar vor trece cu anitiinflamatoare [:D] cum esti tu? ati ramas la sibiu sau v-ati intors acasa? nu este necesar sa ramai sa stai in pat? iti urez sa se prinda de endometrul lui mami si sa nu mai plece 38 saptamani ... si peste un an sa ne vaitam impreuna de [pampers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...