Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut, fetele abia acum am reusit sa scriu. 17 ousoare colectate. crudiulita: Sa dea D-zeu sa fie lipiciosi. Cred ca sotul meu a povestit cu al tau pe timpul asteptarii. Mi-a povestit despre voi ( cred). El, sotul meu, e mai deschis decat mine, a povestit cu toata lumea pe acolo, stia toate povestile. Voi ati ramas dupa ET la Sibiu? Noi inca nu stim in a cata zi vom merge sa ne aducem puiutii acasa. Mai asteptam. Johanas si Yarrina: multumesc de incurajari, a fost, intr-adevar, nesperat de bine:nu tu rau, nu tu dureri, nu tu ameteli si mai mult, parca a durat o clipa. Iar dr. I si dr. anestezista, minunati. M-au tinut de povesti ca nici nu stiu cand au inceput procedura si cand au terminat-o.Parca abia ma suisem pe masa ca a trebuit sa ma si dau jos. Mai greu cu datul jos ca aveam un cap greu....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

talida sper sa vii cu un beta pe masura celor 2 gagalici![pup] misspii [mai]... De ce sa nu te bucuri cu 2 zile mai devreme, mhhh? Doamne-ajuta, sa fie una zilele superbe din viata ta![majoreta][majoreta] bonsai al meu e mai mare! Cu o zi![:-)))] Data ET e 20 sep si "due date" e 13 iunie. Ca tot bodoganeam eu ca ma urmareste cifra asta - norocoasa pt mine. La eco s-a vazut doar o mica pata un uter si forma specifica de para pe care o capata acesta. In masina ma uitam cu al meu prostiti la eco si l-am intrebat chiar: "mai, tu iti dai seama ca odata, candva, atat ai fost?!?"[wow] Urmatoarea eco o am pragramata la Buc, la 8 saptamana cand sper sa ii vad (din cate stiu nu se aude inca dar se poate privi) cum ii bate inimioara. Te rog mult, daca ajungi la Sibiu, ii mai intrebi si tu cand deschid maternitatea? Te astept cu vesti de la eco 7 saptamani, sunt tare curioasa ce va fi atunci ca eu am facut eco la 5![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mispii: si la mine este cu semnul intrebarii daca merg sambata sau luni pentru ET. Poate ne vedem la Sibiu. Invinge-ti teama, ridica fruntea si mergi mai departe, DD este cu tine si cu noi. E doar o noua incercare. O data trecuta de ea te asteapta fericirea[bibe]. Ca nu degeaba sunt atatea basme si povesti romanesti cu cele trei incercari. Iar eroul o data trecut de ele iese invingator.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...