Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (19)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara Va urmaresc de mult timp pe toate cu mult interes (abia acum am reusit sa-mi creez un cont) nu stiu de ce dar m-am chinuit foarte mult.In fine nu mai conteaza.Tin sa va salut pe toate Yarrina ,Misspi ( cred ca am fost colege de salon la punctie [:D]) Am facut sambata pe 16 ET si acum stau pe ace, dar in acelasi timp incerc sa ma linistesc spunandu-mi ca totul va fi bine. Problema este ca dupa ET 2 zile am avut o tuse magareasca si de aici intrebarea oare putea sa afecteze nidatia sau deja este o chestiune de noroc daca e sa fie e... Inca o chestie nu stiu daca poate cineva sa me edifice. Duminica dimineata dupa ET pe chilot am vazut o pata de sange cam de 2mm ; oare ce putea fi? Are cineva idee? Hai sa nu va mai plictisesc cu gandurile mele O seara buna si inca o data salutari misspi si succes luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Essperantza - se poate sa fi fost colege de salon ,la punctie eu am vorbit exagerat de mult ,poate te-am cam innebunit ,dar aveam emotii cu chistul...dar a trecut. Punctia ca punctia ,eu la ET m-am turtit rau ca aveam ciuda ca eu nu sunt asa plangaciosa si sa ma emotionez asa dar cand am vazut cerculetele mele in traducere baieteii mei m-am topit. Pata mica de sange poate sa apara cand se prinde embrionul in endometru - nu apare la toata lumea ,are si o denumire ceva cu n dar nu mai stiu sigur si nu vreau sa scriu prostii. te pup si mai vorbim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fi increzatoare pana la capat..eu am stat 17 zile si am facut teste de urina ca nu aveam unde sa fac beta si am sperat in fiecare zi pana mi-a zis dr ca nu e nimic si ca o vom lua de la capat..asa ca ai rabdare si nu uita ca speranta moare ultima..iti doresc numai bine si iti tinempumnii toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

essperantza nu-ti face probleme,pe mine dupa fiecare transfer m-au avertizat ca poate aparea o micuta singerare datorita faptului ca au curatat colul uterin care este foarte sensibil.Nu afecteaza cu nimic embrionasii,stai linistita.Iti doresc mult noroc,sa vii cu un beta mare.[flo] daniela, in asteptarea unei minuni de la DD
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...