Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie - August 2004 * 58


Recommended Posts

Buna dupaamiaza si de la mine ! [flo] Azi nu prea am avut timp dimineata - Florin a plecat pina duminica din Bucuresti si am ramas singurica, a trebuit sa bucataresc, sa nu am in uichend treaba, Andreiush a ramas acasa, nu a fost la gradi din motive de raguseala (ma scoate din minti ca vorbeste foarte tare, apropos de ce zicea Cristalina,e o harmalaie groaznica, cum sa nu tipi ca sa te faci auzit ??[:D]). Am citit ceva ceva ... Roxi, bine te-ai intors ! [flo] Lia, sa stii ca si la noi mucii tin si doua saptamini, sa ma exaspereze pe mine, ca gizmoul nu se duce decit la baier sa sufle, la noi nu functioneaza batistele, eventual doar sevretelele umede ... am gasit dalea mentolate si asa il mai pacalesc, altfel tre sa stau cu gura pe el ! Picaturi io ii pun Olinth si Oftamesone N cind mucii se transforma in chestii lipicioase care nu doresc sa paraseasca nasul deloc ! Gabi si Andriesh, sanatate piticilor !! [flo] Robi, voi ce mai faceti ?? Ioana, La multi ani cuscrelului [s], sa fie sanatos si la punga gros ! [:D] Gasirati cadou ?? Ce mai face mindra ?? Olivia, bine ca ati dat de cap alergiei aleia, cam nashpa asta cu praful si poluarea, ca Romanica e doldora de asa ceva !! Sper din suflet sa mearga tratamentul ! [flo] Io sint cam intoarsa ... am luat analizele mamei mele (Olivia, iti trimit PM) si nu prea e bine deloc ... am realizat ca am cam ramas singura, chiar nu mai am ajutor de nici unde, in afara de Florin sint aproape singura, nu ii pun la numaratoare pe fratii mei, ca au si ei problemele lor) !![q] Si nu ma asteptam ca mama sa-mi faca "figura" asta, ca ea era vioaie si mergareata, plimbareata cit e ziua de lunga ... acum sta numa in casa, ca nu mai poate merge mult si trebuie sustinuta ... [xx(] Am zis ca e de la batrinete, dar e mai adinc de atita !! Mai avem neshte investigatii de facut, sa vedem care e cauza raului ... Alice si Andrei "Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alice sanatate multa!! Cristal, aschia nu sare departe, numai fa-o in alta tara ca la noi o sa numere nasturi. Kim, asta cu praful si poluarea e cumplita. Ctanta e aproape la fel ca Bucurestiul dpdv poluare, la fel e si in Ploiesti, da-i bataie sa te muti mai repede la casa si o sa vezi ca se imbunatateste situatia. Alea 12 ore de dupa masa pana a doua zi dimineata cat o sa stea intr-un cartier mai periferic o sa-si faca efectul. Ioana, distractie maxima si mai bine sa-i dam cu niste vitamine decat cu tamaie [:D] Si la mine s-au anuntat ai mei saptamana viitoare (am aniversarea casatoriei si ziua lui Mirciu) si am de facut mancare si prajituri, ooofff ... pupici! Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si Luca urla ca vorbeste tare...de la varsta de 4 ani ii tot facem observatie..acum zic si educatoarele acelasi lucru! Nu se aude frate![:D]..este super enervant..I-am zis ca mi-a ranit urechile si daca continua nu-l voi mai auzi deloc...are efect cam 1 minut![:D] Monicule sa ne spui cum a fost! Zici ca era harmalaie in clasa?? Mey Luca iar a venit cu diploma[pk] (ca sa ne arate ca-i mai tare decat il credem noi:)))..la concursul Istetila..nota 9..concurs national..nu stiu cam ce inseamna nota 9 dar ma interesez. Saptamana viitoare vor sa-l ia la nu stiu ce concurs de sah...iar el nu stie sigur cum sa faca cu pionii..si la alt concurs ceva cu litere..nu a inteles tati, iar el nu insista cu intrebarile [:D] Ma duc sa continui puiul meditareean[olala]..v-am zis ca am abandont cartile de bucatareala si m-am profilat pe Bucate pt copii[:D]...este super tare revista...numarul pe octombrie mi-a asigurat meniul pe urmatoarele saptamani fara sa-mi bat capul![pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q] asa mi place de Luca, [q] plang de nervi pe Giuli, ea ar fi stat asa ca o statuie pana eram intrebate ce avem [nebu] n-am mers la concert, fi`mea s-a cam manifestat precum ariciul [8D] dar asta e, data viitoare cand nu tusesc mergem. Sanatate muuuuulta la toata lumea [pup][pup] Daria & felina fioroasa[zana][url="http://4.bp.blogspot.com/_TFA_yYALrsI/SvnpIYmTTTI/AAAAAAAAAB4/KQmqdH1SKtU/S220-h/IMG_0662_1.jpg"]GIULIA(2004 08 16)[/url] cu [buburuza] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2581961910059491989nGUHDr"]Sela[/url] _____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia, cu multa placere ! [pup] Vizionare placuta ! Lia, nu e o carte, e o revistuta care apare la chioscuri, se numeste "Bucate pentru copii", o am si eu, am incercat citeva retete, dar lui Andrei nu i-au placut ![q] In schimb Florin a fost foaaaarte incintat, heheh ! Macar nu am muncit dejaba ! Alice si Andrei "Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...