Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce faci cand..... ????


Recommended Posts

Iak, iti e sefa directa donshoara? Ca e delicat in acest caz sa-i spui "mai doamna, ma leshi ... nu sunt programator si nici n-am chef de asa ceva ca vrei tu" Eu iti sugerez sa nu te lasi usor, ca la cum zici ca isi demonstreaza "abilitatile" poate nu rezista ea prea mult ... Si pana atunci, sa-i explici ca pentru programare ai nevoie de cursuri, ca doar inteligenta nu e de ajuns aici, mai trebuie sa studiezi. Daca vrea sa inteleaga. Sefa asta n-are si ea un sef cu care sa poti dicuta? Iti tin pumnii, stiu cum e sa ai o sefa ... pe care sa-ti vina sa o strangi de gat [bang], am servit si eu una ... de fapt din cauza ei am si plecat dintr-o firma dar mama ce hard time am avut cu ea. [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] In sufletul meu [/url] [url="http://viperisme.blogspot.com/"] Eu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am o intrebare : cum arati tu? Poate ti se pare ciudata intrebarea dar, crede-ma ca are suport ... Cred ca esti singura persoana care i-a starnit interesul..profesional. Si nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar ,,domnisoarele " de 40 de ani sunt persoane frustate de obicei,invidioase , agitate . Deci inarmeaza-te cu rabdare si foloseste-ti inteligenta si calmul. Bate- o cu propriile arme...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...