Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

robi, o minune de copil


Recommended Posts

Multumesc,Alex este in tratament acum cu TOPAMAX,LAMICTAL si CONVULEX,insa am inceput sa scoatem din LAMICTAL,face crize usoare ,s-au schimbat,ca pana acum am trecut prin multe forme,au fost crize si mai 'urate' asa le spun eu. Fizic este un baiat foarte bine dezvoltat,insa avem probleme de vorbire,mai bine spus nu vorbeste aproape deloc,asta e marea noastra problema acum.Nici doctorita nu stie din ce cauza,intelege tot dar nu vrea sa vb,s-ar parea ca ar fi de vina medicamentele, acum nu stiu nici ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu cred ca sunt medicamentele de vina ca nu vorbeste, sunt crizele care ii trag inapoi pe copilasii nostri parca se agata de dezvoltarea lor. robi al meu e ramas mult in urma d.p.d.v psihomotor, in sensul ca merge, dar nu intelege nimic din ce ii spun, nu executa comenzi simple, nu arata cu degetul...vorbesc cu peretii [q] pe 1 feb incepem terapia asta hiperbara in care mi-am pus toate sansele pup copilasului tau [flo] despre robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141048
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit ceva despre aceasta terapie dar nu stiu prea multe,poti sa detaliezi putin?Noi am vrut sa incerca totul chiar si interventia chirurgicala insa ni s-a spus ca nu e cazul,eeg-ul,rmn-ul si video eeg,toate sunt normale asa ca ce sa operam? Ne-am gandit si la introducerea stimulatorului vag dar am primit acelasi raspuns, nu este nevoie.Am inceput de o luna de zile terapia abba, sa vedem ce rezultate avem pe partea vorbirii.Si noi il pupam pe micutul tau si ii dorim multa, multa sanatate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...