Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 66 - Avem user comun!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui preda_vicky
Kari, ce-mi facusi[bang]? Cand ma simteam si eu mai tinerica ma iei cu "doamna"[q]? Vicky e mai mult decat suficient[:D]!Masura 38[:0]? Vreau si eu! Fara regim de slabire si pastile se poate? La mine nici regimul lui Delphi n-a functionat[:D].Vicky
align="right" id="quote2">auzi fata draga, noua ne sta bine asea cum suntem! adika, in pielea noastra![pk] eu nu vreau masura 38, ca am intre 40 si 42. merg cu bicicleta de cateva luni, foarte des, zilnic aproape. ajuta foarte mult, am slabit pana acum vre-o 5 kg, fara sa ma abtin de la ceva. bine, ca nici nu fac abuz de dulciuri sau altceva. Vicky, noi, suntem cele mai tinere de aici! [pk][pk]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

anca nu au venit, dar sigur eu mor inainte de a veni ei.

kari [zz] nu mi-e rau de la gratare si hrame [:D] ca am mancat cumpatat. si pt rau din ala bag un ceai si gata....sunt rifreshuita [:D]

sunt asa suparata. cred ca am lasat sa ma afecteze o situatie cam tare. sper sa pot gasi o solutie in a iesi din asta. e legat de neamuri [q]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici chiar un mar dulce acrisor nu pot manca ca-mi vine sa-l [vom] [bang]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
anca nu au venit, dar sigur eu mor inainte de a veni ei. kari [zz] nu mi-e rau de la gratare si hrame [:D] ca am mancat cumpatat. si pt rau din ala bag un ceai si gata....sunt rifreshuita [:D]sunt asa suparata. cred ca am lasat sa ma afecteze o situatie cam tare. sper sa pot gasi o solutie in a iesi din asta. e legat de neamuri [q]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">
Infertilitatea este o boalaid="red">
Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">
align="right" id="quote2">a, neamurile....pai zi asa mama draga! trecem pe lista de cumparaturi o [poc]. da-i incolo-sa pe toti! nu se merita! cui nu-i place, sa treaca mai departe. si sa fii tu sanatoasa!(eram putin geloasa pe tine ca ai mancat gratar fara mine[pup])cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
a, neamurile....pai zi asa mama draga! trecem pe lista de cumparaturi o [poc]. da-i incolo-sa pe toti! nu se merita! cui nu-i place, sa treaca mai departe. si sa fii tu sanatoasa!

(eram putin geloasa pe tine ca ai mancat gratar fara mine[pup])
align="right" id="quote2">
nu sufar de nebagare in seama, dar sa ne intalnim cu ei, sa vb cu max si eu parca ar fi cantitate neglijabila, parca nici nu as fi langa el....[bang] zau ca nu vreau sa aplic solutia extrema, dar daca ei vor asa, o voi aplica.
si nu mai fi geloasa ca am mancat gratare, ca eu ma gandesc la fiecare cand ingurgitez ceva, sau [alcool]

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adormira-ti?

eu nu mai am tare mult si acusi bag simfonie de [nani]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar dorm pe mine.

Mai fetele cu copilasi mai mari cam de la ce varsta a copilului incepe mama sa se nesimteasca?

Mai exact,azi noapte a fost prima data cand m-a strigat si nu am auzit...am dormit dusa[bang]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

 

Are mama o ratusca...

an1 si an2

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu dorm pe mine, desi mi-am baut cafeaua de dimi. Am avut o zi nashpa rau la scarbici azi[bang], daca o tin asa toata saptamana, ma bat singura[nervo]. Si nici sinuzita, nici tusea nu ma lasa sa traiesc[q].

Delphi, a mai trecut greata? Poate da DD si iese cu ochi[:)]!

Anca, a curs prea multa apa pe Dambovita ca sa-mi mai aduc eu aminte cum era cand Dani era mic. De cel mare... ce sa mai zic? Ma uit la cei 190 cm pe care cu mandrie-i poarta si la "piciorusul" cu nr. 45 si ma intreb daca a fost vreodata mic[alcool]. Cred ca ai fost tu prea obosita sau prea relaxata daca nu ai auzit-o pe micuta ta. Si eu am nopti cand dorm super-bine si nopti cand aud si cel mai mic zgomot.

Va [pup], o iau spre casa, ma asteapta o visinata strong! Azi am o aniversare in familia mea mare si fericita, asa ca nu cred ca mai apuc sa va citesc pe ziua de azi. Dar va astept maine la cafeluta de dimineata!

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delfino, lasa-i inplata domnului, nu se merita. daca n-au de-acasa....(cei 7, 8 10 ani....[alcool]) nu-i ceri omului ce n-are! scurt![:-@]

 

io m-am returnat din oras, am papat singura, mi-am cumparat vre-o doua costume de baie...inca nu s-a inventat modelul care sa-mi placa mie....am vb cu boracii la telefon...acuma ma duc sa termin lucrul pentru job.

 

va pupacesc![pup][pup][pup]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari,carevasazica ai fi fost implicit si bunica [:D].Acu ai fi schimbat pampersi si te-ai fi inscris in clubul bunicilor[:D]

 

Da-mi voie sa te rog....poti sa fii mama mea online?[:I]

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

[aerob][foto][tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">

id="Script MT Bold">id="size3">

id="left">

 

"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"

Michael Jackson

id="Trebuchet MS">id="red">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...