Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 66 - Avem user comun!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ank musai sa adoarma kupii mai repede si sa ne pove de dieta

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CODUL NUNTIIid="red">

 

Articolul 1

Toata lumea este binevenita.

 

Articolul 2

Nuntasii sunt rugati sa manance pana ce se vor satura,daca nu mai au nimic in farfurie sunt rugati sa ceara.

 

Articolul 3

Sunt rugati sa se prinda in hora toti invitatii.Cei in stare de ebrietate vor dansa in perechi de cate doi, pentru a nu-i impiedica pe ceilalti.

 

Articolul 4

Bautura se va consuma in exces cu exceptia alcoolului.

 

Articolul 5

Regula numarul 5 nu exista.

 

Articolul 6

Soacra mare si cu soacra mica sunt rugate sa dea chiot de mai multe ori , atat pe rand cat si amandoua deodata.

 

Articolul 7

Socrul mare, ca de-aia este mare , trebuie sa aiba grija de socrul mic , asta inseamna ca socrului mic nu trebuie sa ii lipseasca nimic , mai ales cand este vorba de bautura.

 

Articolul 8

Copiii mici au voie sa se joace , dar nu pe sub masa.

 

Articolul 9

Copiii mai mari nu au voie sa paraseasca localul mai mult de 10 minute.Pentru cei care incalca aceasta regula , le comunicam de la bun inceput ca nu ne asumam responsabilitatea pentru eventualelel efecte secundare care apar dupa 9 luni.

 

Articolul 10

Toata lumea este obligata sa fie vesela, de plans are voie sa planga numai mireasa cand ii vom tine o ceapa sub nas.

 

Articolul 11

Toti cei de fata pot participa la nunta.

 

Articolul 12

Femeilor care ajuta in bucatarie li se va da mai mult de mancare, barbatilor acestora li se va da mai mult de baut.

 

Articolul 13

Mireasa este obligata sa danseze cu toti cei care vor si platesc bine.

 

Articolul 14

Cine are de gand sa fure mireasa , mai bine sa nu o mai fure ca ginerele este zgarcit.

 

Articolul 15

Mirele si mireasa sunt obligati sa nu adoarma inainte de plecarea ultimilor invitati, mai apoi, cu atat mai putin.

 

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">

Infertilitatea este o boalaid="red">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! sau seara buna....ma rog.

lipsesc o zi si va faceti de cap?

Delfino, ce cure mai vrei? iubirea si munca sunt de ajuns!aaaa, ca mi-am amintit, cum vrei fato sa merg la plaja? in costumul Evei?[alcool] mi-am luat doua, si pentru fiimea unul rosu.

 

agenta mea secreta, cine te-a facut varza? asea vb tu de mama ta? auzi, nu cumva e ruda cu soacra?[alcool] ca si ea are veleitati de varza calita!

 

ce am facut eu azi? pai am fost la o cununie anuntata acum cateva zile, i-a gatat repede pe miri, (aici nu te tine 'enspe ore la primarie, te cheama la ora 9, la 9 fara 10 te baga inauntru). apoi la terasa, la cafele prajituri si beuturi...apoi la mancare la restaurant...imbuibare gratuita[pofta].

dupa amiaza am avut programare la ginecolog, ma cautat in locul intim, echo si pap mi-a facut. sunt bine, mult mai bine decat asta iarna cand am fost la hospital. nodulul fibrom e doar minuscul, nici macar un centimetru nu mai are![pk]

si m-am intalnit cu hasbandul, am papat o inghetata apoi acasa.

acuma cu voi!

 

Kay, cum e vremea la mare? [pup]

 

va pupacesc, de la A la Z!

 

a, Dodo, si ai vb nemteste cu nemtoaica Claudia@?

 

 

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky multam de cafgea. Am baut-o mai pe la prinz asa..

 

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
delphi,pai asa te lauzi,vrei sa te vad cu herpes la gura?
align="right" id="quote2">

N-are cum ca ea nu pune gura pe alimente interzise, gen: castraveti, morcovi, banane........ [:D]

 

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
misha da sa te stuche baba de 3 ori ptiu ptiu ptiu sa nu se lege vreun diochi di tini. foarte activia in vichend si ieri...[wow]
si ce esti invigioasa ca vreau sa ma las de [fum] si chiar imi si iese?? si pt tine asa, ultima [fum] am fumat-o vineri la ora 13 [pk]
si uite asa imi vine sa fac [vom] [vom] si cand ma gandesc la ele si cand le simt mirosul si cand tot [:D]
align="right" id="quote2">

nu sint fata individioasa [:D] sa mor io de nu ma bucur si ma rog sa te tina. Tare as vrea sa pot si eu, insa recunosc ca nu am suficienta ambitie. [bang] Cred ca nici daca mi-ar zice doctorul ca poimaine imi face de 3 zile daca nu ma las de fumat si tot n-as putea.

Si ma mai gindesc la un lucru: suma viciilor este intotdeauna constanta: de baut nu beau, cu barbatii nema, droguri nu iau si nici n-o sa iau in viata mea (daca tigara nu se pune), asa ca daca ma las si de tutun ce dreak sa mai fac? Chiar nimic nimic?

 

Ank ce dieta tii? ca sa stiu sa ramin si eu [gravi] dupa aia [:D]

 

Dodo da' cine nu-ti da voie sa-ti iei vacanta? Plecati undeva, oriunde macar citeva zile si gata. Te intorci cu bateriile pline.

 

Citat:
citat din mesajul lui Ana68
Pompierii ii chem daca iau foc la [indecent]de atata [sex],nu asa aiurea...ca cica interventia se plateste,nu-i de-a moaca![:D]
align="right" id="quote2">

Pai exact la asta ma refeream si io [:D]

 

kokiy sper sa iasa bine actiunea in care vrei sa te implici. Eu te voi sustine asa cum voi putea [pup] vacanta placuta!

 

Oano daca te-ai saturat de mincare ungureasca vezi ca a postat Ana un meniu de-mi ploua in gura si acum [pofta][pofta] Io zic sa ne infiintam la ea la usa, sa o vedem pe unde mai scoate camasa [:D]

 

kari [pup][pup][pup] ma bucur mult ca esti mai bine. Auzi? Da' unde a mai incaput si inghetata aia de final dupa cafele, prajituri si mincare moka? [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asea, uitasi sa spun lui Iulia alias Kokiy, ca te voi sustine si eu in campania ta! mi-am descoperit o noua vocatie, copii si mamele speciale! cu respect in fata lor, [asia][asia]!

 

Misho, inghetata era tot moca...

 

mi-e dor de terminatori, nu mai are cine darima peretii....

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare de la mare!

noi suntem bine....alerg mult cu maica-mea sa-si rezolve treburile birocratice...

iulia,ce sa zic...multa bafta!e greu,dar nu imposibil...tu stii doar prin ce trec eu....insa cu ce pot,voi ajuta cu cea mai mare placere...o sa fiu si eu plecata cateva zile cu copii,in moldova(vaslui,iasi,piatra naeamt),apoi imi doresc doua zile sa evadez doar cu paul(sa uit ca am copii..[:D]),insa dupa,ma poate suna oricand...

 

kari,din pacate,cateodata maica-mea este mai ceva ca soacra-mea...este imposibila..ieri am tras o cearta cu ea...nu vrei sa stii...dar mai are putin si pleaca,de la distanta ma inteleg mult mai bine cu ea..

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaitaid="red">

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

 

 

[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iote la ea cum pleaca acu' cind vreau sa vin si io la mare [:D] Si unde pleaca: pe la Delphi, pe la mariusimiuc, bravos la matali! [pup] Hai sa-ti fie vacanta de bine si sa te vad muuuult mai vesela [pup][pup][pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Iote la ea cum pleaca acu' cind vreau sa vin si io la mare [:D] Si unde pleaca: pe la Delphi, pe la mariusimiuc, bravos la matali! [pup] Hai sa-ti fie vacanta de bine si sa te vad muuuult mai vesela [pup][pup][pup]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">bey,tu faci misto de mine sau chiar vrei sa vi la mare?daca da,tu zi cand,vedem noi cum brodim lucrurile...
cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">
MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...