Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 66 - Avem user comun!!!


Recommended Posts

Helau! [hia]

 

Ma gandeam ca poate v-a fost dor de mine [:p] si am aparut. Macar sa va salut,ca de mai mult nu sunt in stare la ora asta.

 

[pup]

 

[bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">


Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Mai fetele cu copilasi mai mari cam de la ce varsta a copilului incepe mama sa se nesimteasca?
align="right" id="quote2">
[:-)))]
Eu sa vreau sa ma nesimtesc si nu ma lasa.Are un glas de-ti intra direct in creier [alcool] si e atat de perseverent incat nu s-ar lasa intimidat de nesimtirea mea. [:D]


[bis]Am si eu ratusca mea (mar1 si mar2)
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haide neata la tot boboru'!!!!!!!

 

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

Miho as vrea sa vin in vichendul asta, insa e cam naspa cu cazarea. Avusesem un apartament da' s-a gatat oferta. Acum caut pe net ceva, la un hotel sau pensiune.

 

mariussimiuc [pup][pup] mai ai cognac ca as cam incepe o cura de slabire [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la fete! Intotdeauna mi-a placut cafeaua facuta de altcineva. Misha, multumim, bine ca ai facut mai multa, azi iau 2 cani, m-am trezit de la 4 si n-am mai putut sa adorm[bang].

Kokiy, sunt alaturi de tine in campanie, atat cat pot, cu tot dragul.

Delphi? Cum te simti azi?

Ank, astept dieta cu interes, sper sa nu se lase cu[gravi], de-acum sunt pregatita sa cresc nepoti!

[pup][grup]

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][hia]

Misha [flo]eu ma multumesc si cu mai putin vreau sa dorm o noapte atat o noapte intreaga si as fi ca noua[:D]dar de copii cine sa se ocupe[alcool]al meu doarme noapte de poti trece cu tancul peste el si nik nu simte...iar altcineva nu exista care sa ma ajute cu adevarat.Din gura[:-@][:-@][:-@] ca te ajut ,voi face, ...sunt satula si nu mai cred o iota[asia]

 

Multam' de cafa sper sa ma trezesc ca acusi ma baga in priza "ciutanii"[alcool]

 

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Blogul lui Bogdan Andrei

goblenuri-relatii pe blogul Donului

id="right">id="size1">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size4">id="Script MT Bold">

*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*

 

[flo]Bazarid="purple"> [flo]

pentru:

 

Bogdan[comoara]id="blue">;Mihaitaid="blue">[comoara];Sebiid="blue">[comoara];Emaid="blue">[comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...