Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

Liliac, uff, ce rau imi pare ca ai parte de calduri/bufeuri! [q] Si cu [bibe] cred ca ti-e greu! Ajunsesem si eu la un moment dat in sarcina cand abia asteptam sa nasc! Numai ai asa mult! [pup] La noi, abia ieri ce afost frumos si cald, luni era racoare, dadea sa ploo! Eu, spre deosebire de tine, vanez zilele frumoase de aici, caci sunt raree! Iti trimit un strop de racoare! Olim, spor la mutat! Insa tot nu mi-ai raspuns cum vede Alex toata aceasta schimbare de tara/locatie? S-a obisnuit cu ideea? [pup] Doina, pai ca se impaca nu ar fi asa de rau, insa nu ai cum sa le pui in vedere sa se mute ei singurei, nu la tine in ograda? Macar nu stii cand ei se cearta, ei se pupa! Io zic sa-i lasi sa decida ce vor in viata absolut singurei, fara nici un amestec. Cumva-cumva, isi vor descalci ei situatia! [pup] Lora, pana la urma ma mancat si inghetata topita de la nepotei! L-am observat pe bb Dragos cand sta cu ei: este pur si simplu fericit! [olala] O zi frumoasa! Raluca, veni-vidi-fugit??? [:D] Si fara horoscop? [:D] Azi: Sa nu te apuce supararea pentru greseli pe care le-ai facut in trecut si peste care ai trecut. Sa mergi inainte este singura modalitate de a uita de vechile rani. Cineva de la care te astepti mai putin ti se va alatura in ultimul moment, insa acea persoana pe care intentionai sa te bazezi astazi nu o va face. Discutiile prea lungi nu-ti vor aduce acum solutii, dar iti mentin cota de interes. si Ai flash-uri ciudate astazi iar intuitia nu te va ajuta deloc. Vei primi informatii eronate ce te vor induce in eroare cand vine vorba de o problema personala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutareeee, gashca! [pk] Ce mai faceti? Liliacule, las' ca mult a fost, putin mai este...sa vezi ce bine o sa fie dupa! [pup] Aidut, tu ce faci? De ce nu mai vii pe aici? Iti simtim lipsa, chiar! [pup] Doina, cum au zis si fetele...detaseaza-te pe cat posibil de problemele lor! Nu au un dosar depus la primarie pentru apartament? Nu sunt blocuri ANL la voi? Poate primesc locuinta lor, ca tare bine ar fi sa stea separat. Ralu, eu sper sa ma mut saptamana viitoare...partea proasta e ca nu cred c-o sa mai vina bine mobila, ca-i facuta pe comanda...ce ma faaaaac? de unde bani de alta? [q] Black, e normal sa fie fericit bebe Dragos in compania altor copii! Inseamna ca e f. sociabil, bravo! O zi buna va doresc si va pup pe toate! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olim ralu[asia]da am scris in acelasi timp mesajul cu al tau[pk]si de aceea nu le-am vazut, si eu tot asteptam sa le scrii[bang][alcool] varsta isi spune cuvantul[alcool]
oricum, ai fost comica... cu ce disperare le cereai si eu stiam ca-s acolo deja, de multa vreme (horoscoapele) [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui doinabita Ral, ce idei de mancaruri sa iti dau? depinde de ce va place voua.[pup][pup][pup]eu am facut azi ciorba de fasole , snitele , piure .
Aha... merci, Doina. Daca tot ai zis, poate prestez si eu niste snitele in weekend. Lora, da-mi mie mobila care nu-ti incape si vezi tu apoi de unde faci rost de mobila pt noua locatie [:-)))] Black, Olim, am fost intr-o viteza azi-noapte. Si dupa aia a picat si curentul. N-am mai avut putere sa deschid mai tarziu. Am si adormit relativ repede. Aoleu... cat e ceasul. Cand mai dorm?[bang] Am fugit sa caut 2-3 horo pe maine si in pat. Noapte buna! Vineri ma duc la Fuego, da? Sa va amintesc, ca poate ati uitat [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

27 august 2009 Dimineata sunteti decis sa rezolvati o problema de familie, pe care ati tot amanat-o. Sunteti nevoit sa faceti cateva drumuri si cheltuieli destul de mari. Aveti sentimentul ca nu va mai ajunge timpul, dar reusiti sa terminati tot ce v-ati propus. Va recomandam sa aveti grija de bani. Exista pericolul sa ii pierdeti. ================ Cu prietenii Casa prietenilor devine foarte interesanta, iar cheful de a petrece timpul cu cat mai multi oameni se datoreaza si nevoii tale de a comunica, din ce in ce mai stringente. Ar mai fi de zis sa ai grija la ceea ce spui si mai ales la ce promiti! Cu cat entuziasm ai, ai putea sa iti dai cuvantul pentru lucruri pe care nu le poti realiza... ==================== Superiorii sau batranii nu sunt de acord cu tine si te mustra serios, desi consideri ca nu meriti aceste reprosuri. Daca ai fi mai corect cu tine, ti-ai da seama ca nu ai facut tot ce iti statea in putere ca sa duci la capat un proiect, iar cei care au o anumita putere asupra ta nu vor sta pe ganduri si te vor lua la rost. Explica-ti gesturile, daca esti convins ca ai facut totul bine, dar nu te astepta ca cineva pus pe cearta si note proaste sa iti dea si dreptate, in final. Sefii sunt facuti sa critice! ======================= 27 august 2009 Faci tot posibilul pentru a te imparte intre viata personala si responsabilitatile de serviciu. Familia este multumita de efortul tau. Este o zi ideala pentru a face o scurta calatorie de relaxare, in compania prietenilor. Poti avea parte de multe bucurii. =================== 27 august 2009 Ai devenit mai agreziv(a)(verbal) cu partenerul tau, simti ca nu este omul pe care il doreai. Te asteapta o zi grea la locul de munca, plina de schimbari. Poate ca ar trebui sa iti cauti un alt loc de munca ====================== 27 August 2009 Activitatile sociale vor fi prioritare pentru tine in aceasta perioada. Relatia cu prietenii se va imbunatati considerabil si nu vor lipsi ocaziile de a petrece clipe excelente in compania acestora. Energia este sub nivelul obisnuit, asa ca nu este cazul sa te implici in prea multe activitati practice. Este bine sa stii ca va trebui sa faceti fata unor situatii mai ciudate in aceasta perioada.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Apuca-te sa duci la indeplinire numai planuri in care crezi cu adevarat. Poti accepta, in aceasta sapatamana, o nou provocare, in urma careia, cu siguranta, iti va creste respectul fata de tine insuti (insati) si, totodata, vei arata si celor de langa tine din ce esti facut(a)! Insa, evita excesele, orice ar fi. Nu aduc decat necazuri, mai ales daca e vorba de mancare si efort in gol. Cu cat vei face lucrurile sa arate mai putin complicat, cu atat mai bine. si Timpul pierdut ieri cu nervi si depresii va lua locul unei zile de neuitat astazi. Iti trec numai idei nastrusnice prin cap. Sfat: noteaza-le si pune-le in practica cu prima ocazie Ieri, chit ca am avut-o pe fina in vizita, a fost o zi ca in horoscop: urata! [bang] Bb Dragos iar s-a trezit din ora in ora, m-am chinuit sa-l adorm, deja sunt cu restante mari la somn... Mi-oi reveni eu cand va ajunge la majorat, nu?! [:D] Lora, de ce crezi ca nu va va veni mobila la timp? Eu sper sa nu fie cazul de alti bani, caci o astfel de distractie este costisitoare! Hai ca dau eu cafeaua azi! [pup] Raluca, cum se face ca tot noaptea apari? Ca parca serviciul tau era doar de schimbul 1... Si mai du-te si tu la somn, eu deja incep sa apreciez fiecare ora de somn. Este atat de pretioasa! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Black, merci pentru cafea! Ralu, multumim pentru horoscoape..am retinut partea cu ideile nastrusnice! [pk][alcool] De ce nu vine bine mobila? Pai 1: am un dressing mare cat peretele si inalt tot cat peretele...spatiu pe latime ar fi, ca-i mai mare apartamentul in care ne mutam, dar in inaltime are 2,55, pentru ca apartamentul in care stam are 2,60 in inaltime si ala in care ne mutam are 2,50...deci clar ca nu incape in inaltime... Si 2: mobila de bucatarie...fiind facuta pe comanda, e taiata dupa ghena, in colt, dupa asezarea chiuvetei, a aragazului...dincolo daca nu-i la fel, am pus-o...[bang] Dar azi primim cheile si merg sa vad ce si cum, sa masor...abia astept! O zi buna! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, eu zic ca iesiti mai ieftin sa dati inapoi mobila sa v-o ajusteze decat sa cumparati un nou dressing (cu pret intre 3000-4000 ron). Ma gandesc ca firma facatoare de mobila ar putea sa taie un pic din inaltime si sa-i potriveasca "capacul". [:D] Cat despre mobila de bucatarie, eu am mai multe corpuri decat imi incap in bucataria de-acum . Inainte, stand la casa, bucataria era imensa. Acum abia incap [bang][bang] Asa ca am bagat un corp inferior in... camara! Acolo imi sta vesela pe care-o folosesc din an in Pasti [:D] Noroc ca mi-au incaput toate corpurile superioare, bancheta, aragazul, frigiderul si masina de spalat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eeeei, si-acum sa va vad: cine vine la mine sa ma ajute la varuit??? [alcool] Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Black, situatia e putin mai complicata decat pare...ei nu vor sta nici macar aici in oras, deoarece Catalin pe 15 sept.se intoarce de la mare in Bucuresti cu serviciul, vor sta acolo...dar...ma intreb eu: cum sa comunic cu o persoana ...adica :ea, caci mie sila si sa ii spun pe nume...cand in peioada cat a fost aici despartita de fiul meu s-a perindat prin mai multe paturi ...si asta e sigur...pentru o tigara si o cafea???[bang][bang][bang]deci nu vorbesc de-a ...vorbesc la sigur, din surse sigure...cand are un tupeu fantastic , dupa ce a vorbit prostii despre mine , Dan, si Dana...de care al meu fiu stie ca i-am spus...si vine acasa si se intalnesc "pe furis"...Fiind orasul mic se afla tot ce vrei si ce nu vrei...[bang][bang][bang] Fetelor, sunt suparata rau...poate nu e bine dar asta simt...pe Catalin l-a terfelit cum a vrut ea...de noi si-a batut joc...cu ea aici nu v-a mai calca cat traiesc eu, indiferent de situatie...sunt hotarata sa imi asum orice risc...poate o sa ziceti ca sunt a dracului de rea dar sunt lucruri grave, peste care nu pot sa trec... Am incercat ieri sa discut cu el caci a fost venit acasa dar nu am putut caci venise cu un coleg.Sper sa reusesc pana in 15 sept. sa ii spun ce am de zis lui si sa faca ce vrea.[q][q][q]Eu simt ca imi ajunge ce am ...[bang][bang] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url] Lora vin eu!!!caci imi vine sa plec de tot in lumeeeeeeeeeeeeeee!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...