Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

Buna dimineata! Iar mi-a dat desteptarea mult prea devreme pt mine bb Dragos, dar nu-i vina lui! [:D] El s-a culcat exemplar pe la 22, mama-sa pe la 1 dimineata (m-am uitat si eu nitel la Misiune Inmposibila 2; fain actor Tom Cruise [olala]). Deci nu ma mai plang, mi-am facut-o cu mana mea! [:D]

 

Pe azi:

 

Esti cu gandul la niste probleme ramase in asteptare la serviciu si, discutand si cu altii despre sarcinile tale, primesti un sfat excelent de la o persoana care a trecut si ea, candva, printr-o situatie similara. Daca i-ai urma indrumarile, nu ai mai pierde timpul cu propriile experimente, ci ai pune direct in practica ceea ce a mers cu bine la altul, inaintea ta. Nu te crampona de propriile idei inca netestate, daca altii au sfaturi bune de dat din experienta lor!id="red">

 

si

 

Esti tentat sa-ti indeplinesti niste dorinte mai vechi, privind achizitionarea unor obiecte de lux. Ai parte de cateva discutii cu familia, pentru ca respectivele cheltuieli sunt privite ca adevarate risipe de catre rude. Este bine sa-ti faci unele socoteli pentru a sti sigur cum stai. id="blue">

 

LA MULTI ANI TUTUROR CE POARTA NUMELE DE ALEXANDRU, ALEXANDRA, SANDU, SANDA ETC.!!! id="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Black, iti tin companie la cafea! Eu sunt treaza de la 6 si ceva, dar acum o beau...si pregatesc hainutele pentru finuta! [pk] Sunt tare draguteee! O sa-i fac poze si va arat si voua! V-am spus ca-mi e si nepotica? Mama ei e sora cu al meu sot, asa ca suntem in familie.

Azi e sf. Alexandru? Atunci "La multi ani" tuturor care poarta numele!

Eu finutei i-am luat pantofiori de la Deichmann - sunt din piele si mai ieftini decat 120 ron....mama, ce preturi...[alcool] Si Iustinei tot de acolo ii iau, in general...au si ei preturi mari la unele produse, dar in general mai gasesti si la preturi rezonabile.

O zi buna va doresc!

 

 

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetili meli dragi!

 

Toata lumea vad ca a avut tot felul de preocupari pe ziua de azi.

 

Lora, cum a fost petrecerea? Cum a ales finuta? Cum v-ati distrat?

 

Black, scuza-ma ca nu am retinut, dar despre ce examen este vorba?? Tinem pumnii sa ai chef de studiu si sa reusesti sa treci cu bine peste el, oricat de "big" ar fi.

 

Noi azi ne-am plimbat pana la Braila. Sotul meu a avut o "importanta" intalnire cu baietii lui de forum iar eu m-am milogit de Maria-Sa sa ma scoata un pic din perimetrul meu de actiune zilnic [:D] Cu toate ca mi-a promis de-acasa ca va fi o mare plictiseala pentru mine...mi-am asumat riscurile. Asa ca ne-am plimbat pana la Braila. Daca tot am ajuns pana scolo...am trecut si pe la nasii nostri un pic, in fuga mare, mai ales ca n-am vrut sa-i deranjam ca sunt in curatenie (de-aia cu var [:D]) Apoi, acasa si... de pe vatra pe cuptor ca asa-mi sta mie bine [:p].

Se pare ca am si racit bine de tot si nu-mi dau seama unde si mai ales cand. M-am trezit cu gatul in pioneze si dupa incursiunea noastra pe meleaguri "straine" a inceput sa-mi curga si nasul...valuri-valuri! Deh, s-a stricat garnitura [:D] N-ar fi nicio problema daca as avea voie sa iau ceva medicamentatie...dar in afara de Vit C si ceai cu lamaie trebuie sa zic "pas" la altele [:(] Si poate n-ar fi grav daaaaar... ceai fierbinte cand eu sunt moarta de caldura?! [q][q][q]

 

Va [pup] si va doresc o viitoare saptamana usoara si fructuoasa.

 

P.S. Sa descarc si eu pozele din miniexcursia noastra si sa va prezint mandruleana mea.

 

 

 

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 32+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac,id="red"> ia repede si un paracetamol sau un algocalmin! AI VOIE!!!id="red"> Numai sa nu faci febra! Multa sanatate! [pup] Ti-as recomanda si oscillococcinum, stiu ca sunt homeopate, insa nu am folosit niciodata. Am vazut insa ca sunt des recomandate gravidutelor. Mie intr-o situatie asemanatoare mi s-a recomandat Redoxon comprimate efervescente (vit C) cate 1 cp pe zi, 10zile. Cat despre vizita la Braila, vreau si eu, insa la Promenada Mall, cu buget nelimitat [:D] Am de-acolo o pereche superba de pantaloni scurti, cu 25 ron (redusi). I-am luat pentru la anu', cand cica voi mai slabi [:D] si voi face furori. Cred ca este singurul loc (pe langa centrul vechi si faleza) unde vreau sa fiu uitata in Braila! [:D]

 

Cat despre examen, este cel mai important pana acum, insa numai vreau sa spun mai multe... Oricum nu ma tin de treaba! [bang] Trebuia sa-l fi dat de anul trecut, insa m-am speriat cu [gravi]. Mi-am spus ca numai am nevoie de-a doua sarcina pierduta pe baza de emotii si stress. Nu m-am prezentat la examen, dar il am pe bb Dragos! [:D]

 

Azi sunt mai optimista, sotul este la meci (Steaua-Dinamo) in loja VIP [8D] Ce-i pasa de mine?! [:D] Oricum, a venit mama azi pe la mine, s-a purtat exemplar. [olala][olala] Imi vine sa-mi inghit toate vorbele pana acum la adresa ei. Dar stiu ca si maine este o zi, dar eu ma multumesc si cu atata pe moment. Deja isi pune problema de concediu pe durata examenului (3 saptamani [help]) Ba mai mult, m-au sunat si nasii, le-am facut si lor o vizita, bb Dragos a fost centrul atentiei la ei. [olala][olala] Ma simt bine sufleteste, imi astept sotul acasa si cred ca nu voi avea de ce sa ma mai plang! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vazut poze, recunoscut fantana [:D][:D], admirat o superba printesa in albastru! [olala][olala][olala] Si te-am surprins si pe tine intr-o ipostaza caracteristica [:D][:D] Esti tare faina, mamico!!! [il][il][il] [pup]

 

L.E. Si pentru ca ai scormonit niste amintiri in mintea mea, te las sa vezi pozele urmatoare Era 2007, Dunarea la cota maxima! Poate recunosti cate ceva! [:D]

 

No, si acum ma duc si eu la culcare! Ca imediat da trezirea Dragos! [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa noapte buna, urmeaza... normal! buna dimineata! [:D][:D]

Azi:

 

Poti avea o mica surpriza astazi, rezultata fie in urma socializarii, fie in urma participarii intr-o actiune de grup care ti-a starnit interesul. Poti ajunge la intimitati cu o persoana care are aceleasi crezuri ca si tine. O iesire inspirata se poate transforma in actiuni care te vor ajuta sa iti extinzi cercul de prieteni. Poti sa o consideri ca o incalzire pentru actiuni de socializre mai ample.id="red">

 

si

 

Impulsivitatea te inclina spre repetarea unor greseli care deja te-au costat. Spune lucrurilor pe nume, fara sa renunti insa la tact si diplomatie. Pastrandu-ti calmul, deosebesti rapid persoanele oneste de ceea ce nu merita atentia ta.id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black am luat si-un oscilo, si-un ceai i-o vit C cu propolis...dar ma simt ca si cum as fi calcata de tren. Dar ma incurajez...ca iarba rea nu piere cu una cu doua [:D] Trebuie sa treaca.

Pune mana si apuca-te de invatat. Stii care este primul pas spre a reusi sa treci de un ex important? Sa te prezinti!!! Orice-ar fi! Sa spui ziua cand trebuie sa tinem pumnii stransi-strnsi. Chiar daca o sa fiu in travaliu...tot o sa ma mobilizez [:D] (cu toate ca eu sper sa fie cam peste 7-8 sapt)

 

Heheeee, faleza din Galati!! Mie-mi place f mult zona asta a orasului. Poate data viitoare cand aveti drum p-aci o sa avem ocazia sa vedem si alte locuri.

 

Moama, sotul meu l-ar fi invidiat pe sotul tau. Auzi, la loja VIP la meciul Steaua-Dinamo!!! Al meu e un pic tzaca...si aseara chiar imi zicea...ca daca eu n-as fi [gravi] ar fi renuntat la incursiunea "Braila" si ne-am fi aflat pe stadion. A mai facut de-astea. Vine la 5 de la serv, mananca ceva-ceva rapid...si ma anunta: "HAI!!!" Aflu eu pe drum detalii. Oricum, de fiecare data mergem la meci...nu va ganditi ca e vreo surpriza nemaipomenita. Norocul lui ca-l iubesc [:D]

 

Cred ca e ceva in aer cu sotii astia plecati in delegatie. Pleaca si-al meu la Bucuresti...parca joi.

 

Mai, iar mi s-a terminat mancarea din frigi...iar trebuie s-o iau de la capat [bang][bang][bang]

 

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 32+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

M-am delectat cu pozele de la voi.Frumoaselor!!![pup][pup][pup]

Am facut azi o ciorba de perisoare si o varza la cuptor cu ciolan afumat.Am mancat toti si acum o sa ma bag la tv la un serial...ceva...La noi s-a racorit, e placut, imi place!!!Voi ce faceti?

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]si un horoscop:

Luni, 31 august 2009

 

 

Este posibil ca astazi sa te trezesti pus in situatia de a garanta pentru o persoana apropiata, chiar daca nu este cel mai intelept lucru cu putinta. Este bine sa te interesezi inainte de a-i acorda creditul cerut sau de a-l reprezenta in fata unei autoritati.

 

 

Luni, 31 august 2009

 

 

Este posibil ca astazi sa te trezesti pus in situatia de a garanta pentru o persoana apropiata, chiar daca nu este cel mai intelept lucru cu putinta. Este bine sa te interesezi inainte de a-i acorda creditul cerut sau de a-l reprezenta in fata unei autoritati.

 

 

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...