Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

Neata fetelor!

Vin sa dau cafeluta de dimineata [cafea]

Eu, am baut doar o gurita..cu muuult lapte ca ma pregatesc sa ii fac o vizita "prietenei" mele: medicul stomatolog. Toata noaptea n-am inchis un ochi ca imi face figuri o masea de minte. Pana acum am dat tribut una cand eram [gravi] cu Andra. Se pare ca mai trebuie sa dau una. Eh, mai imi raman doua, dar cred ca o sa le pastrez pentru alte evenimente ca magazia de bebei se va inchide [:D]

 

 

Lora Cum a fost "reprezentatia" Iustinei? Asteptam poze, daca ai timp sa le pui...daca nu, te intelegem ca esti ocupata cu pregatirea bagajelor. Concediu placut si drum bun! Sa ai grija sa te intorci cu bateriile incarcate.

 

Black Ehee, asta este primul pas al lui Dragos in vederea descoperirii lumii. Bine ca este rezolvabil.

Mare petrecere mare in familie la tine! Bravos! Pai ii uram "La Multi Ani!" in avans sotului. Vine de ziua lui acasa? Sau tot pe drumuri de Bucuresti bantuie?

Al meu a plecat azi dimineata si mi-a spus ca se intoarce diseara... Mi-e cam aiurea dar...pana maine imi trece.

 

Ralu Multam de horoscoape [flo]. Dar tu unde pleci, dragalaso??

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 33+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi:

 

Inima iti va dicta - inaintea mintii - ceea ce ar putea produce ingrijorare in randul prietenilor si prietenelor tale. Inainte de a lua vreo decizie neplacuta, ia in considerare si ceea ce iti vor aduce drept castig rezultatele pe care le va produce. Poate ca aceste ganduri ale tale iti vor veni in acel moment cand, de fapt, tu ar trebui sa te gandesti la viitor.id="red">

 

si

 

Vei gasi intr-un strain un prieten adevarat si invers. Nu tot ce zboara se mananca, acest proverb va trebui sa ti-l amintesti astazi.id="blue">

 

Lora,id="red"> cum a fost la serbarea Iustinei? Azi , mai mergi la treaba? Oricum, ia o gura de cafea de la mine sau de la Liliac.[:D] Spor la impachetat bagaje! Sa intelegem ca timp de 2 saptamani nu ne mai vizitezi!

 

Liliac,id="red"> multumesc de urari! [:D] Sotul a venit de marti seara acasa, azi se sarbatoreste la munca, maine acasa. Succes la doctorul dintar si las' ca trece repede o zi ara sot! Cine vorbeste! [:D] Nu-i prea rezolvabila problema calculatorului, bb Dragos a stiut ce face! Acum, de exemplu, este pe jos, plangand ca nu-l iau in brate! Normal, ca stau cu laptopul, mi-e frica sa nu-l rezolve si pe asta! [:D]

 

Raluca,id="red"> drum bun si tie! N-am citit inca nici un horoscop inca!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Sunt acasa, fac bagaje de zor! [:D]

Multumesc mult pentru cafea!

Pai Ralu a zis ca merge cu mine in Grecia...acum daca ma tradeaza si pleaca in alta parte, asta e, ramane datoare! [pup]

A fost f. frumos la spactacol, copiii toti sunt f. dragalasi. Poze nu prea am facut, am filmat, dar incerc sa gasesc macar cateva sa ma laud cu fiica-mea! [pk][:D] Am gasit, pun imediat.

Va pup si ne auzim cand ne intoarcem (pe 14). (O sa-mi lipsiti, sincer)

AIDA, daca nasti pana revin, iti doresc nastere usoara! Te pup de mii de ori!

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2344311950099413604GekQiC

 

Lora, mami de Iustina

 

 

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafoneid="red">

www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora Ti-am admirat si eu dansatoarea [olala]. Daca Black a admirat rochita...ei eu am admirat pantofii [olala]. Spor la impachetat in continuare.

 

Eu mi-am executat maseaua. Deocamdata mai tine anestezicul si eu pap linistita pufuleti [:D] fata am transferat-o la maica-mea, i-am predat-o cu proces verbal...sotul plecat pe coclauri si noroc ca l-am sunat eu ca el n-avea "timp"...si eu astept sa ma dezmortesc un pic ca sa ma apuc de bocit si sa ma bag in pat poate reusesc sa adorm.

Va [pup] pe toate!

 

 

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 33+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele dragi...veste mare: Aida este la spital, i s-a rupt apa azi in jurul orei 19id="red">

Eu tremur de emotii pentru ea si va rog sa veniti sa-mi dati vreo 2 dupa ceafa sa-mi revin.

O sa stau cu sufletul la gura sa vad daca mai prind vreo veste despre ea.

 

 

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 33+

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BB ERIC a sosit pe lume...

 

Are 4, 490 kg, grasunuleu... este bine, sanatos...

 

Aida e inca in sala...pana acum totul e ok si sub control...

 

Am auzit un tatic plin de emotie, care-mi spunea ca seamana leit pe Aida ...si o bunica care plangea de bucurie...

 

Licurici,id="purple"> iti multumim ca ai veghet de acolo de sus!id="red">id="size3">

 

ERIC-TUDOR, bun venit pe lume!id="blue">

 

 

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">

id="size2">id="blue">

 

Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!

id="Century Gothic">id="size2">id="red">

 

 

[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e

[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]

 

[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina
BB ERIC a sosit pe lume...Are 4, 490 kg, grasunuleu... este bine, sanatos...Aida e inca in sala...pana acum totul e ok si sub control...Am auzit un tatic plin de emotie, care-mi spunea ca seamana leit pe Aida ...si o bunica care plangea de bucurie...Licurici,id="purple"> iti multumim ca ai veghet de acolo de sus!id="red">id="size3">ERIC-TUDOR, bun venit pe lume!id="blue">
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">
Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc! id="Century Gothic">id="size2">id="red">
[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e
[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]
[tv] Povestea dintelui pierdut:))id="blue">id="size1">, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
align="right" id="quote2">Doris Multumim din suflet pentru vestile bune pe care ni le-ai dat. Bebe grasunel, Eric Tudor, bine ai venit pe lume.Licuriciid="red">, multumim ca de-acolo, de unde esti, veghezi asupra mamei tale!Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 33+Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, felicitari maimico!!![pup][pup]Bebe Eric sa cresti mare si frumos!!![pup][pup]

Lora, am admirat dansatoarea!!![pup][pup]e o frumoasa!!![pup][pup]

Spor la impachetat!!!

Black, sa ii spui sotului tau: LA MULTI ANI DE LA NOI!!!id="red">SA VA IUBITI MULT!!![pup][pup]

Liliac, da de ce sa bocesti? dupa masea? [pup][pup]decat cu atata durere...

Ral, pleci si tu in concediu? [pup][pup]

ia sa caut un horoscop pe maine ca ma iau cu treaba dimineata si [bang][bang]

Sambata, 5 septembrie 2009

 

 

Astazi ai vrea sa faci mai multe lucruri deodata, insa oricat de multa energie ai, tot nu-ti reusesc toate. O schimbare majora nu este posibila peste noapte, astfel incat ar fi mai bine sa-ti temperezi avantul. Spre seara, o persoana de sex opus iti face o bucurie.

 

 

Sambata, 5 septembrie 2009

 

 

Astazi ai vrea sa faci mai multe lucruri deodata, insa oricat de multa energie ai, tot nu-ti reusesc toate. O schimbare majora nu este posibila peste noapte, astfel incat ar fi mai bine sa-ti temperezi avantul. Spre seara, o persoana de sex opus iti face o bucurie.

 

 

E sa vedem ce o fi la drum de seara...[pk]

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...