Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Merci, Black!

Cred ca ramane pe duminica seara ce am vorbit. Sa vedem cum ne incadram.

Ca sa nu mai zic ca pt duminica seara ma asteapta o prietena in BV, la Cerb, cu invitatie si... cine stie... de-oi putea... [bang]

 

Lora, bine ca ai plecat. Ca eu maine cred ca pe la tine ma duc mai departe [:-)))], adica PNT. Si am decis ca neavand suficiente fonduri pt 2009, mai bine ma duc unde am invitatie gratis [:D]

 

Liliana, Doina, nu plec in concediu, ci intr-o iesire de 2 zile pana la Sibiu, cu sotul, la o petrecere din partea firmei.[alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina
Primele poze cu ERIC-TUDOR id="purple">si AIDAid="red">id="size6">
align="right" id="quote2">Doamneeeee, ce bebe frumos si grasunel! Ca sa nu mai zic ca este leit Aida! Felicitari, mami Aidutz! [flo][flo][flo]Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 33+Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup][pup] toata gasca

[zz]

 

____________________________________________

 

Aida ... 37+ [pk] AMR max 10 zileid="purple"> [pk]

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, 6 septembrie 2009

 

 

Responsabilitatile personale pe care le ai pot deveni coplesitoare. Poti gasi insa unele cai prin care sa atenuezi tensiunile existente. Obiectivitatea si diplomatia sunt atuuri pe care este bine sa le folosesti acum, pentru a face fata intr-un mod ireprosabil.

 

 

 

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW!!!!!!!! AIDA, FELICITARI!!!!!!!id="size5">id="blue"> Bb Eric sa va aduca multa fericire, sa fie sanatos, papacios si tie muuuuult laptic! id="red"> [pup][pup][pup]

 

Este un frumos si un grasunel![olala] Cand ma gandesc ca bb Dragos avea 4500 g abia pe la 2 luni. [:D] Aveti un bb baietel cu multa personalitate! [:D] Refacere usoara si cat mai rapida, doar stii ca bb nu asteapta, ei doar cer: atentie, iubire, laptic! [:D] Toate gandurile mele se indreapta catre tine si catre bb Eric! [flo]

 

Liliacid="red">, cand iti facem si tie galerie? [:D] Nu ai de ce sa te emotionezi, doar ai mai trecut prin asa ceva! [pup][pup]

 

Eu am incercat sa imi revin dupa ziua de sambata. Multi invitati, multi copii, multa distractie! Insa azi am multa treaba, dar stau, ca s-a luat apa, fara sa anunte nimeni! [bang]

 

Azi:

 

Deschide-ti mintea si accepta noi provocari, mai ales dintre acelea care iti solicita simturile si te pot conduce pe un drum la care nu te-ai gandit vreodata in trecut. Poate fi o zi a marilor descoperiri, atat in viata profesionala, cat si in cea sentimentala. O schimbare se va dovedi necesara si poate fi buna daca ai deja un plan facut si ti-ai facut temele inainte de a pleca la drum.id="red">

 

si

 

Intuitia ta lucreaza foarte bine astazi insa va trebui sa gasesti un mod delicat de a spune celorlalti asta. Un membru al familie trebuie sa mearga sa-si faca analizele, tu il vei insotiid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...