Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

eu am avut iar probleme cu PC-ul si deja imi vine sa-l arunc pe geam de la figurile pe care le face. In curand ne vom muta si mi-e groaza cand ma gandesc ca trebuie sa ma apuc de strans. Nici n-am curaj. Asa ca eventualii doritori sunt asteptati cu bratele deschise. Ma grabesc sa trimit mesajul, sa nu-l pierd. Sper sa ne auzim curand. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

17 august 2009 Trebuie sa luati o decizie importanta pe plan sentimental, dar sunteti nehotarat. Ar fi bine sa tineti cont de sfaturile unei persoane mai in varsta. Evitati certurile! Astazi, orice cearta poate degenera cu usurinta. Va sfatuim sa acceptati ajutorul unei persoane mai tinere. ------------------------------- Inadecvare Te prinzi repede si bine de cum merg lucrurile in jurul tau. Desi le mirosi, nu poti totusi sa reactionezi prompt. Poate ca inceputul de saptamana face cumva sa nu fii in apele tale si weekendul te trage inapoi cu mai mult spor. Dar nu-i nimic: mai vine alt weekend! Dozeaza-ti energia! ====================== 17 august 2009 Ai o discutie serioasa cu unul dintre parinti si te vezi nevoit sa iei o decizie care nu prea iti cade bine, dar care se dovedeste a fi realmente necesara. Un prieten iti face cateva sugestii pe care nu le poti ignora. Ar fi bine sa iei in seama ceea ce are sa-ti spuna si sa analizezi bine situatia. ==================================== Schimbarile in cariera sunt intodeauna dificile. Este mai greu la inceput, dar asta nu-i o scuza pentru a nu merge mai departe. Trebuie sa ai incredere in instinctul tau si daca crezi ca asta e cel mai bun lucru de facut, inseamna ca asa e. Chiar daca nu totul va merge cum iti doreai, vei invata ceva din asta cu siguranta. =================================== 17 august 2009 S-ar putea ca dimineata sa intelegi gresit sfaturile unui prieten(a). Asculta-l cu atentie este o persoana de incredere. Prietenul(a) iti reproseaza ca nu-i mai dai atentie cand te intalnesti cu el(a). ============================= Ar fi trebuit sa rezolvi azi o problema profesionala importanta, dar se iveste un obstacol care amana rezultatele mult dorite. Nu gasesti persoana care ar fi putut sa te ajute sau sa-ti ofere mult asteptatul raspuns sau esti ocupat cu alte treburi care nu te lasa sa te concentrezi asupra planului respectiv. Nu e un esec, e doar o amanare, ca atare ai rabdare pana vor fi indeplinite conditiile atingerii succesului visat. Dar nu azi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Perioada 17 - 30 AUGUST 2009 HOROSCOP DOAR PENTRU TINE:Ai in preajma ta o multime de caractere pestrite: unii sunt irascibili si le sare tandara la orice, altii sunt pasivi si nu reusesti sa ii mobilizezi cu nimic, iar tu esti la mijloc, un fel de placa turnanta intre firi atat de diferite. Esti conciliatorul, numitorul comun, arbitrul, motorul principal care reuseste sa-i puna pe toti la treaba ca sa dea ce au mai buni in ei, dar dedicandu-te doar lor, uiti de tine... Te vei molipsi, pana la urma, de modul de manifestare a unuia dintre ei, devenind hiper-activ sau... comod. ASPECTUL PLANETAR AL SAPTAMANII - PENTRU TOATE ZODIILE: PREA MULT, PREA REPEDE... Saptamana este capricioasa si oscilanta, adeseori senzatia de „prea de tot” devine predominanta in tot ceea ce incepem. Opozitiile dintre Soare si Jupiter si, respectiv, Marte si Pluto, care se vor forma in aceste zile, va duce totul la extrem: orgoliile, lupta pentru suprematie, dorinta de eliberare, nevoia de schimbare, deci putem trece prin adevarate crize de personalitate. Simtim nevoia sa ne rupem de ceea ce ne tinea pe loc, iar razboaiele personale de independenta nu vor fi deloc placute, pentru ca putem intra foarte usor in conflict cu altii, care au o anumita influenta asupra noastra. Suntem furati de iluzii, de vise imposibile, crezandu-ne mai puternici decat suntem... si de aici se pot naste deceptii. Trebuie sa invatam sa facem pace intre extreme si sa nu pretindem ca marile vise sa ni se implineasca... pe loc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata! Mi-o plecat sotul spre Capitala si am ramas cu feciorul! [:D] Raluca, te ajut cu placere! Fac orice, numai sa ma simt utila si sa treaca timpul mai repede! Chiar si-un mutat (tot chirie?), mai ales ca experienta mea dateaza de doar 2 luni! [:D] Gandeste-te ca mie mi-a fost mult mai greu cu bb Dragos dupa noi (ca doar trebuia sa manance [:D]) si tot am reusit! [pk] Liliac, asa-i: vorba volant, scripta manent! [pup][pup] Cu neamurile a fost frumos, s-au bucurat la bb (primul nepot in neam), dar am aflat ca o matusa de-a socrelei pe care am vazut-o in putere joi seara s-a stins sambata dimineata. [q] In rest, nu mi-am schimbat parerea despre Braila [:D], chit ca Promenada mall pare desprinsa din alta lume. Nici in Brasov nu am vazut asa ceva! [olala] Se pare ca le vei lipsi copilutilor! [olala][olala][olala] Tu esti educatoare? Ca as vrea niste sfaturi legat de nepoteii mei (cu varsta de gradinita) Lora, cafea pt inceput de saptamana si ma duc sa citesc si eu din urma sa ma pun la curent cu vestile! [pup] Doina, ce gatesti azi? [:D] Cred ca toata saptamana, fiind doar eu in cauza, voi manca paine, branza si cu rosii! [:D], asta pe langa fructele si legumele lui Dragos! Azi: Ai un exces de energie care, impreuna cu ceva mai multa disciplina, te ajuta sa faci fata cu brio oricaror responsabilitati cu care vei avea de-a face. Latura ta competitiva te ajuta sa pui la punct orice persoana care va incerca sa te influenteze cu manevre abile. Cu tact si fermitate vei putea sa arati fecaruia (fiecareia) care ii este locul in relatia cu tine. si In plan profesional, vor aparea puternice conflicte de interes, lupte duse in spatele cortinei. Stai departe de intrigi! Este o zi benefica investitiilor sau pentru a pune baza unei noi afaceri. [pup][pup] la toate gemanutele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

''Neata! Revenii si eu! Bine ai venit, Black! Multumim pentru cafea! Noi in week-end am fost in Vrancea, la Lepsa, ne-am plimbat in Cheile Tisitei, a fost fain. Cand am timp pun poze. Va pup pe toate, fara exceptie!!! [pup][pup][pup][pup] O zi buna! Lora, mami de Iustina [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8"]ratuste in concurs, lo1 si lo2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu Dar de ce va mutati din nou?? Mult spor la impachetari/despachetari. Cat despre comp...lasa-l in pace, mangaie-l, poarta-te frumos, spune-i cuvinte dulci...si poate se indupleca sa functioneze cum vrei tu [:D] Black Hai ca esti simpatica [;)] Nu, nu-s educatoare, dar imi plac copilutii de nu mai pot. Daca as fi avut posibilitati, as fi avut pana acum macar vreo 3-4...dar cum nu se poate, primesc copilutii tuturor la mine si ne jucam si ne zbenguim si ma bucur de fiecare data cand vad ca ei zambesc si sunt fericiti. Daca pot sa te ajut cu ceva sfaturi, din experienta mea de mama, zice! Lora ce fain ca va plimbati in we. Aproape ca va invidiez [:D] Asteptam pozele! Eu am bantuit pana acum prin calduri, ca sa fac plati...si acum am asa o sila si-o leneeeee... si cand ma uit in frigider ma apuca depresia, ca nici rosii si nici branza nu mai exista. Sper ca pana diseara cand apare hazbandu' sa imi fac chef sa-mi misc caroseria si pana la bucatarie. Aici sunt 32 de grade si simt ca ma topesc incetul cu incetul. Va pupilez pe toate!! Liliana, [comoara] Andra-Maria & [gravi] cu [baietel] 30+ Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Poftiti la popcorn si paine cu gem! Asta mancam eu cu Iustina [:D] Voi ce faceti? Ati iesit la plimbare? Pozele inca n-am reusit sa le descarc, azi n-am avut o zi tocmai usoara, din pacate. Ralu, vin sa te ajut la impachetat! Aterizeeeez, prinde-maaaa!!!! Mercedes, ati venit din concediu? Cum a fost? V-am pupat! Lora, mami de Iustina [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8"]ratuste in concurs, lo1 si lo2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, sa va fie de bine amestecul! [:D] Trebuie sa recunosc ca niciodata nu mi-a trecut prin cap sa mananc popcorn cu gem! [:I] O zi mai usoara azi! [pup] Liliac, uff, asa frumos vorbesti de copilasi... [flo][flo]As vrea sa te ajut cu caldura, caci aici este racoare dimineata si respirabil in timpul zilei. Ieri au cazut chiar 2 stropi! [:D] Banuiesc ca nici lui bb nu-i place caldura mare! [bibe] Aida, am citit aseara patania cu catelusul! [pup] Si eu cred ca minuni exista, numai sa fim noi pregatiti sa le vedem! [pup]Nu stiu sa spun mai mult de atat, dar Emma stie si de dincolo de ce anume ai tu nevoie! [pup] Grija mare de bb din burtica caci numai aveti mult! [olala][olala] Azi: Incearca sa eviti a lua vreo decizie pripita sau de a-ti pierde rabdarea si apoi sa faci ceva de care sa nu fii mandru(a). O buna metoda este si sa ...insipiri profund inainte de a deschide gura. Cineva de care esti legat(a) intr-un fel sau altul va avea un rol important astazi, insa, daca vei gandi ca esti dat(a) la o parte, sa stii ca vei avea doar reactii nepotrivite. Evita incertitudinile. si Vei avea multe momente amuzante astazi. Esti intr-o stare psihica foarte buna si vei dori ca toti din jurul tau sa aiba o zi minunata alaturi de tine. No, astept cu nerabdare, caci ieri a trecut a trecut tare greu fara sot, insa m-am descurcat cu toate! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Na ca aparui si eu! [:D] Ce faceti? Sunteti cuminti, precum vad....mai e pana la Craciun, aveti timp sa faceti trasnai, ca uita Mosul, ca-i batran. [alcool][pup] Aida, Liliac, ce fac burticile? Presupun ca joaca fotbal la greu! [pup] Black, ziua de azi cum e? Tati al vostru cred ca e si mai stresat decat voi si ii e si mai greu. Ralu, mama, merge treaba? Doina, tu ce faci? Imi dai emotii de cate ori vad ca nu apari...esti bine? Mai lasa treburile, ai grija si de sanatatea ta! Olim, nici tu nu ai mai scris demult...ce faceti? Ce face Alex? Luna, iar ai plecat....hm! Mercedes, tot nu ati venit? Mai, cam mult concediu au unii..[:D] [pup] Tzuni, vad ca nici tu nu ne mai povestesti nimic de Meri! Ce mai face cretulina? Va pup pe toate! Lora, mami de Iustina [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8"]ratuste in concurs, lo1 si lo2[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, bine ca mai strigi catalogul din cand in cand! [batetoba][batetoba][batetoba] Asa-i, tati este mai stressat, in fiecare seara ne vedem o ora pe webcam si vorbim de cel putin 5 ori pe telefon... Apropae a trecut si ziua de azi... mai sunt 3 pana il vedem din nou! Uff, greu cu departarea asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...