Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

salutare si de la noi[pup] fetelor noi suntem relativ bine, adica obositi cu impacheat, mutat, mai avem 3 saptamani si pelcam spre romania, deja ne-am gasit si chiria pe cand venim. nu am avut net, acum mai am cateva zile si apoi pauza pana in octombrie. sa aveti grija de voi[pup] va pup pe toate fara exceptie[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] mi dor de o poveste dar dimineata mergem la mare cu alex si seara mai facem cate ceva, marius inca lucreaza, concediu incepe in 1. poate mai trec zilele astea [pk] ralu spor la mutat, hai ca nu e greu, eu ma mut din 260 m in 70[pk][pk]plus trimisu in romania de mobila frigider si restu, iar marius tot pe drumuri.daca vrei vin sa te ajut ca am experienta[alcool]ne-am mutat de vreo 12 ori in 9 ani, doar de 5 in ultimii 3 ani[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0 Raluca, te ajut cu placere! Fac orice, numai sa ma simt utila si sa treaca timpul mai repede! Chiar si-un mutat (tot chirie?), mai ales ca experienta mea dateaza de doar 2 luni! [:D] Gandeste-te ca mie mi-a fost mult mai greu cu bb Dragos dupa noi (ca doar trebuia sa manance [:D]) si tot am reusit! [pk]
Atunci vina si ajuta-ma, ca nu te refuz[:D] Stiu ce greu a fost si la voi. N-as vrea sa fiu in pielea voastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui liliac1
Ralu Dar de ce va mutati din nou?? Mult spor la impachetari/despachetari. Cat despre comp...lasa-l in pace, mangaie-l, poarta-te frumos, spune-i cuvinte dulci...si poate se indupleca sa functioneze cum vrei tu [:D]
Pai... cum din nou? Ca de 3 ani stau aici... Pe computer l-am lasat in pace, l-am mangaiat si tot cum il taie pe el capul face. Ii vin eu de hac pana la urma [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olim ralu spor la mutat, hai ca nu e greu, eu ma mut din 260 m in 70[pk][pk]plus trimisu in romania de mobila frigider si restu, iar marius tot pe drumuri.daca vrei vin sa te ajut ca am experienta[alcool]ne-am mutat de vreo 12 ori in 9 ani, doar de 5 in ultimii 3 ani[bang]
merci, Olim [pk] ma simt mai bine cand vad ca am colega de suferinta [:-)))] cred ca dintre toate, tu esti cea mai experimentata, deci te astept cu drag cand dau startul. Sa ne auzim cu bine![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, iarasi ma trezesc la ore din ce in ce mai matinale dupa o noapte in care o mama cheauna de somn se scoala sa-si pozitioneze corect copilul in patut! [bang] Adica, eu il pun frumos in patut, el da din fundulet pana ajunge la marginea de sus a patului si incepe sa [q][q], caci, normal, numai are spatiu de manevre! [:D] Eu ma scol, il asez din nou si iarasi incepe miscarea din fund si tot asa, tot asa... Mi-e sooomn! In rest, bb este voios, ne jucam impreuna, mai nou ma urmeaza ca o mica omiduta peste tot, dar peste tot (pana si in bucatarie! [help]). De ieri i-am pus stavila la usa (o perna mare). Olim, sa va fie de bine mutarea! Spor la impachetat si iti urez o minte limpede care sa te ajute la triat! Stiu ce vorbesc! [:D] Dar ati gandit bine miscarea? Nu de alta, dar pe mine asa ma apuca un dor de duca zilele astea, cat mai departe... Pupici lui Alex si acomodare cat mai usoara aici! [pup] Raluca, pai te credeam in focul mutarii, ocupata cu saci si cutii pana peste cap si cand-colo....[:-@] [:D] Hai, mobilizarea! Va mutati la 2 camere? Merita? Cat este chiria si ce anume vi se pune la dispozitie? (sorry, daca sunt confidentiale inteleg, insa vroiam sa fac o paralela cu situatia noastra) [pup] Lora, unde este cafeauaaaaa? [:D] Spor la serviciu! Cred ca din toate tu esti cea mai obosita, fara nici un pic de concediu pana acum! [pup][pup] Hai ca numai este asa mult pana in 5 septembrie! Liliac, ce face burtica? Misca tare? Nici tu numai ai asa mult [:D] Mare grija cu caldura si poate la anul iti convigi sotul pentru un AC! [pup] Doina, ai copiii acasa, de asta intri mai greu? [:D] Pupici si multa sanatate! [flo] Azi: Nu ceda, indiferent de situatia in care vei fi implicat(a). Concentreaza-te doar pe acele actiuni care te avantajeaza si vei reusi sa faci pasi inainte. Este taria ta de caracter care va face diferenta, intr-o zi incarcata. Alege cu grija alternativele si ideile, mai ales atunci cand este vorba despre familie, casa sau stil de viata. Poti sa iti faci o viata mai luminoasa daca vei fi atent(a). si Iti duci la bun sfarsit sarcinile astazi iar asta va fi chiar mai placut decat te-ai fi asteptat. Vei avea in continuare ceva probleme cu banii insa pana la sfarsitul saptamanii o vei scoate la capat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...