Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

'Neata! Hop si eu la o inka! Va astept si pe voi! [pup] Black, cam ai dreptate cu oboseala...dimineata ma trezesc atat de greu si-mi revin si mai greu...parca urc munti toata noaptea...nu, nu-i buna comparatia, ca mie-mi place sa urc munti...parca as calca rufe toata noaptea, ca asta nu-mi place defel. Mey, da' ce le-a apucat pe toate gemanutele cu mutatul??? Stiu eu ce spun, e ceva in aer, clar! Va pup si va doresc o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tot pentru azi: Dupa o perioada agitata, pentru micii gemeni, urmeaza un aspect favorabil. Vor primi daruri si vor fi recompensati deoarece vor fi foarte cuminti. Bravo lor! Vei fi rasfatata de planeta Venus in aceasta perioada. Dragostea va lumina viata ta. Tu si sotul tau veti retrai momente de neuitat. O atmosfera romantica asa cum de mult timp nu ai avut parte. Proiectele tale profesionale nu vor iesi asa cum ti-ai planuit. Insa nu trebuie sa te descurajezi. In cele din urma vei avea forta necesara pentru a duce lucrul la bun sfarsit. Nici pe plan financiar lucrurile nu stau asa bine. Vor aparea cheltuieli neprevazute in special pentru copilul tau. Insa nu il poti dezamagi. Jucaria favorita si-o dorea de prea mult timp, poate ar fi bine sa faci un mic efort pentru el. No, ce sa spun acum, mi-e dor de husband, dar mai este pana vineri seara cand ne vom revedea. Proiectele mele profesionale au cazut cu totul in derizoriu.[bang] Nu am timp (desi asa credeam!!!) sa mai citesc ceva, daramite sa mai invat [help][help]. Bb Dragos este un rasfatat, si un alintat si numai eu sunt de condamnat [bang][bang] Toata ziua este la mine in brate! [bibe] Cum plange un pic, cum il iau in brate si ii dau alinare (aka [striptis]) Deci sa nu ma plang, am studiat si curentul attchement parrenting si se pare ca am toate simptomele. [olala] Mai nou visez sa ma fac consultant in lactatie! [:D] Gravidutelor, imi ofer ajutorul total dezinteresat! [:D], caci oricum nu am succes cu diversificarea la Dragos! [help] Pana la majorat mi s-a garantat ca se va invata si el cu mancare! [:D][:D] Un plus pentru socrela: l-a alaptat pe sot pana spre un an jumate si a fost singura dintre cunoscuti care m-a incurajat pe acest drum, chit ca eu ii spuneam de sfaturile (avizate [bang]) ce priveau introducerea laptelui praf. Merita [flo] si [pup] (no, acum sunt si eu mai emotiva [:D] )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, mie imi place sa calc rufe! [:D] In schimb, am o frica de inaltimi...[help] Sa nu ma sui pe un varf, nu-mi place sa urc muntii, doar daca nu am priveliste asupra haului, nu-mi place cu telefericul/telecabina (si cu toate aste am urcat pe un ghetar in Austria anul trecut, cam pe la 3400 m [:D]), mi-e rau fizic de inaltimi si de spatii deschise. Chiar ma mir de curajul meu de anul trecut, mai ales ca eram insarcinata cam in 10 saptamani cu Dragos si aveam zilnic greturile specifice [:D] Cat despre ce este in aer, as vrea sa fie un aer de bine, ca m-am saturar de vesti proaste! L-am visat azi-noapte pe tata (decedat de 6 ani de cancer pulmonar) cum imi cerea ceva tigari (de asta a si murit [q][q][q]) si 3 bonuri [:0][:0][:0]. Am sunat-o pe mama, maine mergem la mormant si voi da de pomana tigari (eu, care sunt anti tutun [bang]) si ceva mancare (ca nu prea am intels faza cu bonurile). Faza este ca am bonuri de la sotul meu de la serviciu, ar trebui sa le dau de pomana???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Facand treaba in locul altcuiva sau oferind bani pentru ceva despre care nu ai informatii detaliate iti vei rata ziua, caci toate acestea iti pot aduce neplaceri. Nu-ti schimba planurile doar din cauza ca cineva ia decizia neasteptata de a nu mai participa alaturi de tine. Evita orice fel de cearta cu persoane care sunt fixate pe un anumit subiect, plan sau idee si Te simti in forma atat fizic, cat si psihic totusi, din cauza stresului intens din ultima vreme, este posibil sa intervina unele tulburari digestive, pe fond nervos. Sunt pasagere si nu necesita tratament special. Sunt obosita, mi-e somn! Visez numai prostii, m-am trezit de n ori din cauza de caldura/bebe, nu-mi place sa ma stiu singura in casa... Sper ca voi aveti parte de mai multra odihna! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Cafea, cafea, cafea, de 3 ori cafea! Si mie mi-e somn, dar nu pentru ca as fi visat prostii, ci pentru ca nu ma odihnesc indeajuns, nu stiu de ce...sunt mereu obosita. Dar imi revin eu repede! Black, de ce nu stati la mama ta pana vine tati acasa? Si eu astept ziua de maine cu mare interes, va spun eu atunci de ce. Va pup pe toate si va doresc o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Sa nu ma certati ca nu am facut treaba asa de multa de nu am mai scris...dar m-am intersesctat la claculator cu Dan si Dana si cand pleca unu , intra altul si uite tot asa iar seara (22-23) eu adormeam.Suntem tot asa... Black, eu am tot gatit mai de toate...azi am facut gulas, caci nu facusem pana acum si ne-a placut.Reteta am luat-o de pe net.Maine fac o mancare de fasole.Ciorbe fac la doua zile, cate putina, mai ales de legume, astea ne plac acum vara si de rosii.La voi e cald? ca la noi au fost zilele astea niste clduri [bang][bang][bang] Ia sa caut si un horoscp pe maine : Vineri, 21 august 2009 Ai tendinta sa abati mereu discutia asupra problemelor tale personale, lucru care sare in ochi unor persoane care au avut ocazia sa mai asiste la astfel de scene. Incearca sa lasi lumea sa se exprime, altfel vei fi judecat gresit si chiar nu este cazul sa-ti faci dusmani. Va pup si va spun :Noapte buna!!![pup][pup][pup][pup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

21 august 2009 Sunteti nemultumit de atmosfera creata de un coleg la servicu. Faptul ca va revoltati fara motiv intr-un cerc de prieteni ii poate face pe acestia sa va izoleze. Va sfatuim sa va abtineti de la speculatii si sa nu va angajati in discutii in contradictoriu. ==================================== La cata iubire oferi tu, nu primesti gesturi similare ceea ce te face sa suferi profund. Nu poti spune sincer ce simti, pentru ca nu ai vrea sa superi pe nimeni cu deceptiile tale amoroase, dar macar daca cel care te-a ranit sa-si dea seama ce se intampla cu tine. Fa-l pe cel vinovat de starea ta proasta sa inteleaga ca esti suparat si sa repare greseala, dar, din pacate, iubirea nu are intotdeauna numai evenimente frumoase de oferit. Mai trec si norii peste cuplu... ================================= Familie si comunicare De cand nu ai mai avut tu o zi in care sa te gandesti la ceilalti? E cazul sa profiti acum pentru ca e un moment bun pentru a intra in contact cu tot ce te reprezinta in familia ta. Uita de griji si de serviciu: cei dragi au nevoie de tine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti nevoit sa muncesti in echipa, astazi te vei deosebi clar de grup. Nu-ti permiti sa astepti sa apara vreo oportunitate, astazi va trebui sa-ti iei ce ti se cuvine. Asa ca, cel mai bine este sa te pui la conducerea grupului inainte sa se anunte altcineva. Ai o reputatie buna, asa ca nu trebuie sa-ti faci griji ca ceilalti nu te vor urma. ==================================== 21 August 2009 Activitatile sociale te vor interesa in mod special. Vei avea ocazia sa participi la diverse intalniri, simpozioane, concerte in compania celor dragi. Relatia cu prietenii va fi foarte importanta pentru tine si nu vei pierde nici un prilej de a-ti petrece timpul liber in compania acestora. Vei castiga bani prin intermediul activitatilor extraprofesionale, iar negocierile se vor dovedi avantajoase. Ai o problema in familie? Cat de priceputi sunt cei din zodia gemeni?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Astazi este bine sa te bazezi din plin pe experienta personala pentru a putea lua deciziile corecte, mai ales in ceea ce priveste relatiile de prietenie, parteneriatele sau finantele personale. Te poti confrunta cu o problema care va aparea daca vei incerca sa-i pacalesti cumva pe cei din jur. Este bine, deci, sa eviti sa ii faci pe oameni sa creada ca esti capabil(a) de un anumit lucru, dar in realitate sa stii ca nu-i asa. Concentreza-te pe actiuni rezonabile. si Pui tot sufletul in munca si te remarci prin ceea ce faci, dar incearca sa nu duci acasa problemele de la serviciu. Pastreaza echilibrul intre exigentele intime si ambitie, si evita excesele. Lora, as putea sa stau la mama, insa suntem incompatibile in ceea ce priveste modalitatea de crestere a lui bb Dragos.[:D] Si de cat sa ma cert cu ea... Si asa m-am vazut zilnic cu mama, insa in termenii mei, ne-am simtit bine impreuna, s-a jucat cu Dragos. Ieri am fost impreuna la cimitir la tata. O zi frumoasa si mai usoara azi! Doina, ma gandeam eu ca ai copiii acasa! [:D] Caldura la Brasov, de unde??? Ieri am avut si-o bluza de trening pe mine, asa racoare este! Dragos este imbracat bine, cu pantaloni lungi, tricou si peste o bluzita usoara. S-a dus vara de la noi! [q] Raluca, ce faci? Te-ai apucat de impachetat? Ti-ai luat cumva si liber in aceasta perioada? Sunt fericita ca in seara asta trebuie sa-mi vina sotul pentru 2 zile. Abia il asteptam! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Poftiti la cafea! Eu sunt cam agitata in ultima vreme si am cam multe pe cap...e ceva-n aer, clar! [alcool] Nu va innebunesc cu problemele, ca nu-mi place sa vorbesc despre ele. Ralu, chiar...cam putine detalii ne dai! [:-@] Black, inseamna ca astepti cu nerabdare sa treaca ziua de azi..si eu astept asta, dar din total alte motive...va spun la timpul potrivit. Doina, te intelegem si nu-ti dam absent nemotivat! [pup] Pup toate gemanutele! Lora, mami de Iustina [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara : 858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.ro [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=138684"]Bazar pentru Sebi[/url] (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...