Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzele-s in zona... (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olim
[hopsieu]si tu te speri[q]
hai ca mi-a trecut [pup] Da, Olim, stiu ca daca esti barfit/a, inseamna ca esti o persoana importanta. [:-@]Dar uneori, chiar nu e cazul si prefer sa traiesc in anonimat. Si sa stii ca daca imi dai cadou apartamentul din CJ, eu promit sa ma mut acolo. Ce dor imi e de Cluj... nu-ti poti inchipui.[q] Vezi ca am pus si horoscoapele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olim
pai acuma am si eu vreme, ca marius e la barcelona si alex doarme, si cum am net doar saptama asta apoi mai vedem noi cum o sa fie[:-@]
Te inteleg. Nu vezi si eu ce greu reusesc sa ajung...
Citat:
si mai am doua saptamani si plecam in romania[pk]
eu sper ca o rezolvi repede si acolo cu netul si nu ne lasi asa, in uitare...
Citat:
si o sa imi vad dragele neamuri[alcool][bang]
cred ca partea asta iti place cel mai mult. Pe bune, se citeste pe figura ta [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai sa iti fac acte de vanzare cumparare nu pot ca trebe sa il adun zestre lui alex sa fie apt pt piata din romania[:D]dar daca vrei sa te muti acolo cu placere iti trimit cheile, macar asa nu sta inchis. stiu ca nu iti place sa fii barfit, dar lumea zice ca noi, adica gemenii suntem duse cu capul[alcool][alcool] stai ca eu is citita de enamuri si apoi i se transmite lui marius tot ce scriu pe dc despre ele[:D]stiu tot ce scriu, inca au notat ziua si ora si la ce subiect am scris, ce parere ai[alcool][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine nu s-a zis ora cand am scris, dar subiectul si ce anume am postat... nu lipsesc aproape niciodata... Deci... suntem pe-aproape. pai asta fac niste frustrati, ca altfel nu stiu cum sa ii numesc[bang][bang]la inceput m-am enervat dar acuma scriu intentionat ca stiu ca citesc, si ii deranjeaza[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, ce am ratat aseara, conferinta Ralu-Olim! [olala] [q][q] Dar am adormit imediat. Bineinteles ca bb m-a trezit (cred ca de verificare[:D]) de 3 ori, dar important este ca ne descurcam! [:D] Eu nu am "dusmani" care sa citeasca pe aici (cred ca de fapt nici nu stiu ca exista un astfel de site), era intr-o vreme sora-mea, suparata ca "dau din casa", insa ea spune, ea aude. A lasat-o asa cum a cazut, caci supararile mele cu ea de aici sunt exact aceleasi si din real life. Deci nu pierde mare lucru! [:D] Cat despre neamuri... nu ma inghesui ca pana acum, chit ca invitatii am... cred ca devin taciturna! [alcool] Azi: Stabileste-ti foarte clar pozitia si refuza sa te supui vreunui ultimatum. Alege-ti cu atentie fiecare cuvant pentru ca greutatea lor poate avea un rol hotarator in obtinerea rezultatelor dorite. Atata timp cat esti pregatit(a) sa intorci spatele si sa mergi mai departe pe drumul ales de tine, vei fi printre fericitii sau fericitele zilei. Ochii deschisi pentru a vedea cat mai clar tot ceea ce ti se ofera. si Tu chiar nu iti doresti sa mergi la serviciu astazi. Ai prefera sa stai acasa si sa-ti planuiesti orice alta activitate. Nu esti deloc in apele tale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...