Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 65


Recommended Posts

Lavinia, te cred ca esti in stres maxim, doar asa sunt toate miresicile[:D]. Bine..la tine si bebe mic in burtica, si bebe mare racit..Macar ii ai pe ai tai sa te mai ajute cu Rareshu sa stea cu el, sa poti sa mai faci si altele. Oricum, pana maine, daca e chiar racit micutul o sa ii mai treaca din simptomele naspa, si o sa vezi ca maine o sa iti tihneasca tot!! Sa stii ca toate se aseaza frumos in ziua nuntii!!Stresul dinainte e groaznic, dar trece! Te pup tare si iti doresc spor la pregatiri iar maine sa fie o zi superba pentru tine si familia ta!![pup][pup][pup] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Andre, cafeaua nu se refuza niciodata, dar astept cu interes capucinele de la pranz, ca n-am mai baut demult tare [pup] Lavi, sper sa fie doar stresul dinaintea nuntii si maine sa iasa totul cum va doriti! pup raresul vomitacios, si da-i san, daca asta ii place [pup] Many, eu n-am reteta buna de adormit copii [bibe] suntem si noi la a treia noapte de somn agitat si plangacios, cu treziri nenumarate [alcool] o fi alt renumit puseu ori maselele de care am fost avertizati... [pup] vladutul si mamica lui Monis, voi cum va prezentati azi? ai dormit? [pup] santi pe botic, alex a cazut iar si si-a spart buza de masa de data asta (tinut fiind de mana de catre ta'su [alcool]) nu ma mai lasa sa tastez. pup fetele, fara exceptie [pup] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Andra de mami Strumfy [s] Ralu, gata cu plimbarile? ce mai face Mateiul nazravan? [pup] Gabitza, spor la introdus lapte cu cereale si sa aiba drept rezultat nopti fara trezire. pupam mucosii si multu de cafea [flo] Raluci, si voi cam tarziu ati adormit...doar o intamplare sau intrati in rand cu moda? [bang] ar fi cazul de o noua strigare a catalogului, dar nu ma lasa frichinitu' asta deloc [:D] hai sa aveti o zi frumoasa si sa citim de bine! [flo] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andre[pup], uite tocmai ma uitam la pozicile voastre, si ditumai invidia++++ pe mine ca principessa ta merge[olala] Noi..multumim, binisor..Fiimea e din categoria fulgusorilor agitati si plangaciosi tare peste noapte, enspe treziri luate cate enspe, toate se lasa cu plansete daca nu ii bag tatza, si dupa ce i-o scot, tot plange. Sunt chiauna ca si Monis de altfel. Azi la 5 dimi a bagat tatza, si pe urma urlete pan la 6 cand am cautat-o in pampers si facuse caca[alcool], ea care nu mai face caca noaptea de cand era nou nascut.[bang]Dupa a luat-o la somn tatsu si am furat si eu o ora de somn linistit[alcool] Colac peste pupaza vad ca iritatia de la curulet trece si reapare, si iar trece si iar reapare, schimbat marca de scutec, spalat la curulet dupa fiecare pampers, folosit esnpe creme prin rotatie, la inceput ii merg bine pe urma devin apa de ploaie...[alcool]Nu stiu ce sa mai cred. Tre sa merg la pediatra si sa intreb, poate o fi vreo ciuperca. Faza e ca ea si face cam de 5-6 ori pe zi caca[starwars], e aproape imposibil sa nu se irite. M-am saturat de schimbat pampersi plini si mirositori[bang] no ca m-am plans..[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Andre[pup], uite tocmai ma uitam la pozicile voastre, si ditumai invidia++++ pe mine ca principessa ta merge[olala] Noi..multumim, binisor..Fiimea e din categoria fulgusorilor agitati si plangaciosi tare peste noapte, enspe treziri luate cate enspe, toate se lasa cu plansete daca nu ii bag tatza, si dupa ce i-o scot, tot plange. Sunt chiauna ca si Monis de altfel. Azi la 5 dimi a bagat tatza, si pe urma urlete pan la 6 cand am cautat-o in pampers si facuse caca[alcool], ea care nu mai face caca noaptea de cand era nou nascut.[bang]Dupa a luat-o la somn tatsu si am furat si eu o ora de somn linistit[alcool] Colac peste pupaza vad ca iritatia de la curulet trece si reapare, si iar trece si iar reapare, schimbat marca de scutec, spalat la curulet dupa fiecare pampers, folosit esnpe creme prin rotatie, la inceput ii merg bine pe urma devin apa de ploaie...[alcool]Nu stiu ce sa mai cred. Tre sa merg la pediatra si sa intreb, poate o fi vreo ciuperca. Faza e ca ea si face cam de 5-6 ori pe zi caca[starwars], e aproape imposibil sa nu se irite. M-am saturat de schimbat pampersi plini si mirositori[bang] no ca m-am plans..[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
da, dar cine e la casa ei, cu camera piciulinei cu picturi faine? [pk] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata...[|)][|)][|)] Nu prea vad tastele.[alcool] Cauza: Andreiu' din dotare a hotarat noaptea trecuta sa ne arate veleitatile de comentator sportiv, sa ne explice ca atunci cand e luna plina oamenii(unii dintre ei) nu prea au somn si sunt agitati, ca mai exista sa faca cachi si noaptea nu doar ziua...d-astea![alcool] Asa se face ca l-am culcat la 21.30, prima trezire la 22.30[bang], i-a dat tati ceai, a adormit pana la cat credeti??? 23.00[bang] L-am luat in pat langa noi cand am vazut ritmul alert de treziri,mufat si adormit. Minunea tinea doar maxim jum de ora cand daca cumva simtea ca a disparut din raza lui de actiune vestita TziTzi...baga un marait cu mesaj[alcool] iar eu tb sa ma conformez. La un moment dat de la atata foiala a ajus pe diagonala,intre mine si ta-su', cu fundicul spre fata sotului pe care l-a "parfumat" nitel[:-)))][:-)))] ca deh..se pregatea de ce a urmat: aprins lumina, schimbat de cachi...si o noua tentativa de culcat. Insa..baiatu' era fresh,curat,schimbat si a inceput sa trancane de zor, imita animale...canta[alcool]...noi nu-l bagam in seama in speranta ca se va culca,ignorat fiind[8D] Ei ash...el nu se oprea, mai abitir trancanea[:-@][:-@] Sotul murea de somn,eu la fel...si zice la un moment dat:" Andrei...tu il intreci pe Ilie Dobre(vestit comentator sportiv),maine iti depun Cv-ul ca sigur te angajeaza astia!"[:-)))] Si uite asa..o ora a vb baiatul meu pana cand si-a dat seama ca nu-l asculta nimeni(noi eram morti ,lesinati) si a adormit[alcool] Dar nu pt mult timp, a repetat operatiunea "pierdut tzitzi,fac scandal" pana la 8.00 cand s-a hotarat ca "AM DORMIT DESTUL!"[bang] Na..ca ditamai polologhia ce-am facut...dar tb sa-l "laud" asa..ca ieri a fost ziua lui! [:D] EDIT2: si azi avem primul party de copii la care suntem invitati[:D],la ziua gemenelor nasilor nostri. Si cica ar tb sa fim fresh...[alcool][nani] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licurici [grup] nu ai de ce sa te simti asa. hai lasa gadurile astea urate [pup] Cory, Andreiul a petrecut si noaptea deci... hehe pup mamica obosita [flo] mai astept vesti de la RamoX, sa ne zica de soricel, Dana, mami de David [flo] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licuriciule Si noi am avut iritatie urata la curulet din motiv de caca acida, am primit o pudra numita Daktarin, am gugalit si am inteles ca nu se gaseste, daca ai nevoie te rog sa-mi spui ca-ti trimit pachetel. [pup] [url="http://picasaweb.google.com/mamideChiaraAda"] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...