Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 65


Recommended Posts

Cory...petrecere frumoasa si LMA pt Mara si Cezara (sper ca nu am gresit) RamoX, sanatate pt soricel ([pis] ii zici soricel de la cantecelul de pe cutiuta "soricelul Domonic"? Monis...sper ca sunteti mai bine (eu stiam pt afte de glicerina boraxata) Ancutza,sa va fie de bine mutarea si sa fiti fericiti in casa voastra Ava,ti-am vazut baietii la plimbare;demult nu-i mai vazusem live, decat in poze...Emi e un zambaretz...am socializat putin Noi astazi am avut in meniu peste(crap,aburit) cu legume aburite (brocoli,ardei rosu,dovlecel,morcov,cartof)+cus-cus.Cam de o saptamana mancam legumele pasate cu furculita, nu blenduite.azi nu le-am mai amestecat cu pestele,primeau alternativ legume cu lingurita si bucatele de peste din mana. Cu aceasta ocazie a mancat si Dragos peste,nu foarte mult,dar fara strambaturi.Deci,nu are o problema cu pestele,nu ii plac amestecat(sau il prefera aburit fata de inabusit la cuptor...cercetam). Ieri au avut in meniu mazare cu ficatei...au papat tot.Contrar asteptarilor nu a fost mitraliera la fundul lor,dar a facut azi Dragos un kk [alcool] cat pe ce sa iasa din pampers stiu ca am uitat ceva...poate imi amintesc [pup] [mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Gabitza35?locked=true#5434378561397743474"] mucosii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B
lumi_calin - nu-i bai,ms pt urare[pup]. ai fost tare:"eu sunt numai cu motul in cap"[:-)))] Ralu_seby - parca il vad pe Mateiut cum maraie el de placere ca papa pastrav[olala] merci pt incurajare[pup],cred ca a fost doar o noapte...agitata[:)] Ramo - sanatate multa Soricelului iar tie,multa rabdare mamico[pup] laurairina - poze noi cu Rechinasa,ceva?[:D] [pup] Monis - where are you?[pup] Many - ai hotarat ce tort ii faci lui Vladut cel frumos?[:D][pup] Lyly-[pup][flo] Merg sa ma pregatesc,Andreiu doarme ca sa fie fresh la party[:D] Va[pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Am ceva in cap dar m-a intors tati iar. Azi a fost cu Vlad afara si cand s-au intors a venit foarte fericit ca ce cofetarie a vazut pe Decebal si ca fac torturi de tot felul, asa ca o sa ma duc si pana acolo. Este musai sa ma hotarasc ca sapt. viitoare este motul si apoi tuns chilug, ptr. asta ne-am dotat cu masina de tuns. Tu stai aproape de IOR? Noi mai mergem pe acolo, am fost si cu fetele, daca vremea este frumu. poate ne adunam mai multe. Distractie maxima la nasu', zise tot o fana. [:D] Fetelor multam de sfaturi cu somnul. O sa incerc sa-l trezesc dimineata mai devreme, ideea este ca imi prinde si mie bine ca doarme mai mult, ca dorm si eu cu el, ma tot culc la 1-2 noaptea. Raluci traiasca soacra [flo] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Am stat afara cu Ema 4 ore.[pk] Am plecat cu ea mai mult flamanda pt ca de vreo 3 zile refuza fructele.[bang] La pranz mananca legumele(in diferite combinatii), si seara iaurt. Fructe CAH.[alcool] Oare cum sa-i dau fructele..adica in ce combinatii sa pape si ea? CRA-CRA: Zburly se urca singura in pat(patul nostru[:D]). Curuletul e cam greu dar nu se lasa pana nu reuseste.[pk] Monis, cum se mai simte Santi? [pup] Many, si Ema se culca la ore d'astea fantastice[alcool]. Ieri daca a dormit doar 1 ora(2 reprize de 30 minute) am reusit sa o culc la 23. Devreme pt ea.[alcool] Doz, ati sosit? Poze, ceva? [pis] Gabitza, eu i-am dat aseara 4 masuri de cereale in lapte. Dupa fix 3 ore era in picioare.[alcool] Poate la voi o sa functioneze.[pup] Licuriciule, a avut si Ema perioada cu 4-5 kk pe zi[alcool] si se irita chiar daca o spalam dupa fiecare cu apa. Acum se rezuma la 1 , maxim 2 pe zi.[8D] Nu imi aduc aminte daca te-am mai intrebat, dar ai incercat crema petrini facuta de farmaciste? [pup] RamoX, sanatate multa soricelului.[pup] Cory, ce rau imi pare ca nu am intrat de dimineata pe forum. Am fost in IOR , am stat o gramada, pe la leagane, locuri de joaca etc Am iesit pe la 12 ca nu ma mai intelegeam cu ea. Poate mai prindem o zi asa frumoasa si iesim. Corupem si alte fete.[pup] Azi avem si noi party la o fetita de 6 ani. Sper sa fie de gasca Ema. [pup] Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009 [url="http://www.webshots.com/user/floricik0805"]noi 3[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!Scriu repede...ca nu am timp...am un var bagat pana peste cap pe feisbuc...asa ca n-am trecere. Rares nu mai voita...ca n-am avut ce face si i-am administrat un antivomitiv...si febra o tine sub control cu paracetamol supozitoare...in seara asta a mancat si vreo doua linguri de supa...sper sa fie mai bine maine. Raluci, o sa fac si poze la cadouri...sunt fiecare in cutia lui...sunt deosebite...sotul meu e incantat de suportul pentru reviste si ziare...iar eu de toate nebuniile alea cu aromoterapia...m-ati uns la inima...ca eu inca din liceu am o pasiune pentru treburile astea!
Lavinia, cea mai fericita [mamica] de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/laviniablaga"]Rares Cristian[/url], un [*] grabit!
[url="http://lb1f.lilypie.com/Y6Kop2.png"]Asa creste puiul meu[/url]
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat! (Lev Nicolaevici Tolstoi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Buna seara!Scriu repede...ca nu am timp...am un var bagat pana peste cap pe feisbuc...asa ca n-am trecere. Rares nu mai voita...ca n-am avut ce face si i-am administrat un antivomitiv...si febra o tine sub control cu paracetamol supozitoare...in seara asta a mancat si vreo doua linguri de supa...sper sa fie mai bine maine. Raluci, o sa fac si poze la cadouri...sunt fiecare in cutia lui...sunt deosebite...sotul meu e incantat de suportul pentru reviste si ziare...iar eu de toate nebuniile alea cu aromoterapia...m-ati uns la inima...ca eu inca din liceu am o pasiune pentru treburile astea!
[pk] ma bucur ca Rares e mai bine si ma bucur si mai tare ca-ti plac cadourile [pup] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
Buna seara!Scriu repede...ca nu am timp...am un var bagat pana peste cap pe feisbuc...asa ca n-am trecere. Rares nu mai voita...ca n-am avut ce face si i-am administrat un antivomitiv...si febra o tine sub control cu paracetamol supozitoare...in seara asta a mancat si vreo doua linguri de supa...sper sa fie mai bine maine. Raluci, o sa fac si poze la cadouri...sunt fiecare in cutia lui...sunt deosebite...sotul meu e incantat de suportul pentru reviste si ziare...iar eu de toate nebuniile alea cu aromoterapia...m-ati uns la inima...ca eu inca din liceu am o pasiune pentru treburile astea!
ma bucura tare faptul ca ai vesti bune [pup] sa aveti maine o zi frumoasa si
[bis][harp][colegi]CASA DE PIATRA !!![colegi][harp][bis]
Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] cu o urare la ceas de seara musai pentru Lavi: Sa fii zambareata maine, sa nu lasi nimic sa-ti umbreasca fericirea zilei si sa te gandesti ca maine nu trebuie sa ai decat emotii pozitive! [pup] [pup] si la voi, restul fetelor....si daca se face vreo sedinta cu parintii in IOR, count me in [:I] (acu'....sa vedem daca ne potrivim la ore [:I]) _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...