Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 65


Recommended Posts

Buna seara1 Cred si sper ca incet incet isi face antibioticul efectul. Inainte de culcare avea "doar" 38,1. i-am dat totusi o doza de nurofen. Andre, bine ai revenit draga mea! [pup][flo] Magda, bine mai spui [flo]. Eu promit sa nu mai ma plang niciodata ca ma trezesze ptr tzitzi. El sa fie sanatos. Tare ne-am mai chinuit zilele si noptile astea. Multa sanatate puiului tau.[pup] Floricik, stiu ca iti este greu cu atatea treziri ...dar iti doresc din suflet sa nu le experimentezi pe astea prin care am trecut eu noptile astea.[flo][pup] Avalon, sanatate puilor si sa scape cat mai repede de tuse.[pup] Monis [flo], am incercat tot ce zici tu acolo. Scadea pana la urma...dar cu chin mare. Ce crezi ca faceam acum doua nopti pe la 3 dimineata? Baie lui David. Cel mai nasol a fost ca ma trezeam, il verificam si avea 37,5...intr-o ora (in care mai atipeam si eu) depasea 39 [bang] Ma duc si eu langa puiul meu ca nu mai vad nici tastele bine.[alcool] ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna Sunt "Chioara " de somn... am scobitori in ochi... dar am intrat sa va scriu putin.... de fapt sa va citesc. Noi suntem bine... dar ne e tare dor de tati Strumfy, sa vedem artea plina a paharului... bine ca mofturii au o cauza serioasa. [url="http://picasaweb.google.com/ionela.costel.luciu/11Oct2010#5530234609683764066"]aici poza[/url] dana n., pupam puiul si mami sa faca fata situatiei... si ne rugam sa se termine repede si sa ne anunti ca fulgusorul cel frumos e vesel si jucaus Andre bun revenit![pup] Magdaz ai niste copii superbi! Sa fie sanatosi si tu puternica. Te pupam cu drag monis , da tu ce sa cauti dupa canapea? Nu mami... macar sa ne vezi[pup] si daca tot ne vezi... sa ne si spui DOO vorbe Ce doua? ca ai copt o placintica YAMYYYY! Ari imi pare rau ca bebeii sunt bolnaviori... dar scena cu sticla e de cosmar. Tare ma bucur ca nu s-a intamplat nimic grav Mai fetelor, ma omorati cu traditia asta cu lumanarea de botez la 1 an. Eu asa stiu si de la preot.... si din ceva studii etnologice: lumanarea de botez se duce la biserica spre a fi topita integral la 7 zile dupa botez. Asa am si facut. In concluzie... eu NU MAI AM lumanarea. Ba mai mult... la parte cu "vraji si descantece" din nebunia de studii etnologice se spune ca lumanarile de la botez si cununie se pazesc bine si se duc repede la biserica.... asta fiind "unelte" in magia neagra... foarte bune pentru a complica viata piciului sau a sotilor. Eu nu cred nici in vraji.... dar nu prea inteleg ce imi spuneti voi ca se bat cap in cap informatiile. Nu uit totusi vorba romaneasca:"cate bordeie atatea obiceie" Si pana am terminat eu mesajul a trecut de miezul noptii asa ca [s][s][bis] Bia!!!![bis][s][s] sa fii sanatoasa si fericita si iubita

Mami fericita de [copil]Mihnea [url="http://lb1f.lilypie.com/OPjGp2.png"]Mihnea creste mare[/url] (14.11.2009 ) [url="http://dn.daisypath.com/FTuGp3.png"]aniversarea nuntii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/ionela.costel.luciu/Iunie#"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si bun gasit in Romanica Am ajuns acasa de vreo 5 zile, nebunie mare, musafiri peste musafiri din toate colturile tarii [alcool], sincer inca nu stim noi pe ce lume ne aflam, apoi de cea mica..nici nu mai spun. In rest suntem bine,sanatosi, eu iar fac bagaje, evadam pt 2-3 zile la munte unde ne intalnim cu nasii si alti prieteni. Tati mai sta o saptamana si pleaca[q] si ramanem doar cu voi [pup] LA MULTI ANI BIA!!!!!!!!!!!!!!!! Pupici tuturor fulgusorilor, la multi anisori sarbatoritilor si o imbratisare mamicilor [pup] [mamica] de [copil] scump Maria 13.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5 Many si eu stiam ca cele cateva fire de par se lipesc de un banutz cu ceara de la lumanarea de botez. Dar sunt absolut convinsa ca se pot lipi cu orice ceara [:D]. Eu mai am de la botez doua bucati de lumanare, ca am taiat-o si o mai ard cand si cand. Pe mine nu m-a luat cu lesin cand l-am vazut plin de sange, pe moment ma descurc excelent (l-am luat si l-am spalat cu apa f rece, l-am pus la san etc), dar cu mustrarile de constiita ulterioare ma descurc mai greu... Ce e ala tort 3D?? [alcool][alcool]
Sunt acele figurine in relief, nu prea stiu cum sa explic[alcool] Ceva de genul [url="http://www.piticot.ro/t3D/poze3dcopii.htm"]asta[/url] [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdaz_ina ce vesti bune despre Rares ! Tot asa sa o tineti ! E atat de dulce ochiosul tau ,iar surioara e o adevarata printesa . Cum se inteleg prichindeii? Andre bine ai revenit ,ne-ai lipsit. Utile info de la superpedi [pup] Lyly multumesc[pup] Monis cat de curand vreau sa ma apuc de dantura mea si o voi cara pe Stefi de fiecare data cu mine in cabinet. Sper ca se va acomoda si nu ii va mai fi rusine.[pup] Flo nu am deloc idee cum sa scapati de mesele de noapte ,cred totusi ca organismul ii cere lapticul asta. Dana ma bucur foarte mult sa vad ca frumosul tau incepe sa-si revina. Vad ca sunt si bubulacii bolnaviori ,sanatate ,pui mici .Mami ,curaj! Doamne ce intamplare horror cu batista bb ,bine ca nu a inghitit nimic micutul. Ionela te-ai facut si mai frumoasa [olala] ,iar Mihnea si mai dulce [olala] va pupic ,am fugit langa baiatul meu [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Many ce mai au frumos pe la Next ? Ati mai cumparat ceva de la ei ?Mi-e asa dor de magazinul asta...[pup] Monica bine ati venit acasa ![pup]
Chiar azi am fost pe la ei, Next Baneasa dar nu ne-am lipit de nimic [q], asteptam reducerile de iarna . Pupam strumfii si pe mami lor. [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Many ce mai au frumos pe la Next ? Ati mai cumparat ceva de la ei ?Mi-e asa dor de magazinul asta...[pup] Monica bine ati venit acasa ![pup]
Chiar azi am fost pe la ei, Next Baneasa dar nu ne-am lipit de nimic [q], asteptam reducerile de iarna . Pupam strumfii si pe mami lor. [pup] mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
[pup] deci scump ,dom'le scump [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...