Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 65


Recommended Posts

Ce dimineata minunata[flo][olala] Puiul meu face azi ora 14.15[:D] 1 anisor! A fost cel mai frumos an pe care l-am trait pana acum. [olala] Dar stiu ca urmeaza altii si mai frumosi[olala] A fost un an de FERICIRE IN STARE PURA! Andrei, te iubesc mami si tati MULT DE TOT! LA MULTI ANI,IUBIREA NOASTRA![olala][pup][pup][pup] p.s-multumim pt urari[pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B
Ce dimineata minunata[flo][olala] Puiul meu face azi ora 14.15[:D] 1 anisor! A fost cel mai frumos an pe care l-am trait pana acum. [olala] Dar stiu ca urmeaza altii si mai frumosi[olala] A fost un an de FERICIRE IN STARE PURA! Andrei, te iubesc mami si tati MULT DE TOT! LA MULTI ANI,IUBIREA NOASTRA![olala][pup][pup][pup] p.s-multumim pt urari[pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
MULTI ANI FERICITI sa fie sanatos sa va bucurati de el [bis][bis][bis] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, sarbatoritilor! [s] Rares este si azi bine dispus! Cred si eu ca te simti bine cand nu faci greva foamei! [:D] Iarina a inceput sa nu-l mai vada pe Rares ca fiind un mic animalut ci o potentiala concurenta la jucarii si la atentia mamei. Momentele foarte frumoase sunt insa cand face ceva care il distreaza pe Rares si rad impreuna. Alteori il ia si ea in brate, asa cum poate. [:)] [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/Rares?feat=directlink"]Poze Rares[/url] "Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare" _____________________________________________________________________ Magda, mami de [copil] Liviu-Rares (Andrei) 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monis m-ar "coafa" un sling cu inele, dar vad ca are pretul cam mare ptr.bugetul meu actual ca tocmai ce s-a stricat si centrala care a iesit din garantie pe 10.10.10[:D]. deci 104 ron revizia+ piesa daca e nevoie[alcool][alcool][alcool]. de-ale vietii cotidiene. poate ma bag la un croit... in perioada asta am pe calculator deschise paginile cu torturi ptr.copii si sling-uri. Trece sotul si zice " tot la torturi esti???", deci cand mi se pune pata se pune frate...[bang] fetelor dati-mi si mie, va rog, adresa si parola la contul comun[asia] sa citesc si eu pe acolo retete si alte chestii.multumesc azi la meniu ciorba de vacuta. cred ca fac perisoare ca nu am mai facut de mult...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza la amiaz! [:D] Incerc sa scriu si eu cateva randuri rapid, pana nu se trezeste printesu'. In ultimul timp adoarme seara (cand era timpul meu de forumache [:D]) tot mai tarziu, iar eu abia mai reusesc sa strang de prin casa sa nu arate totul ca dupa razbel. [bang] Apoi, cad lata. [alcool] Andre, bine ai revenit. [pup] Ti-am simtit lipsa. FELICITARI pentru Chiara mergareata. [olala] [pk] Frunza de busuioc trebuie sa fie verde, nu? Ma refer...nu busuioc uscat? [alcool] Flavours, ce frumosi sunteti! [olala] Acum am vazut ca avem carut exact si la fel cu al vostru, nu doar firma ci si culoarea. [:D] Marianandrei, ma bucur ca ai reusit sa mai scrii cate ceva pe aici. Am fost tare impresionata cand am citit ca ai printat un capitol intreg de aici ca sa-l poti citi. Pfiii...asta ma determina sa gandesc de doua ori inainte de a scrie ceva...sa nu scriu balarii. [:D] Da, in legatura cu roseola ai dreptate ca s-ar putea sa nu fi fost. Dr. ne-a spus ca s-ar putea sa fie asta, dar s-ar putea sa fie si alt virus care este asemanator... Bubitele au trecut in doua zile jumate, a treia zi nu mai avea nimic deja. [pk] Puiutul tau cum mai e? [pup] dana, cum mai e Davidutul? Of, saracutul de el, cred ca i s-a acrit de atatea siropuri. [q] Multa sanatate ii doresc. [ruga] sa fie bine cat mai curand! RamoX, imi pare tare rau ca nu te-ai putut bucura de "concediu" la TM. [q] Cum e soricelul? Ava, multa sanatate gemanasilor. [pup] Tina, de fiecare data cand citesc meniurile tale si cat de bine papa Geo, ma apuca un soi de invidie....din aia...++++, stii tu. [pup] Timi al meu abia are doua mese: una de fructe (pe la 12 abia, pt ca dimineata e atat de marait si fara chef, incat mai mult de 3-4 lingurite nu imi mananca [bang]) si una de legume (pe la 17.00). In rest, laptic la discretie. Apropo de asta, inainte sa plece, Dozz spunea ca a facut proba suptului, sa vada cam cat papa Ana/zi. Impinsa oarecum de curiozitate, de niscai paranoia [:D] dar si de presiunile binevoitorilor ("de aia se tot trezeste noaptea si esti buimaca de somn toata ziua, ca nu ai lapte destul, nu se satura copilu' [:-@]"), l-am cantarit si eu inainte si dupa [alap] si mi-am notat rezultatele: [soc][soc] + - 1 LITRU/ZI!!! Ei, dar ce credeti, ca am inchis gura lumii? [:-@] No way...acum au inceput cu altele: "pai...daca bea atata lapte cum vrei sa-i mai fie foame si sa manance si alte cele? [alcool]" Concluzia: nicicum nu-i bine. [bang] Dam cu flit si mergem mai departe. [:D] Ma duc sa pregatesc frcutele. Incercam pomelo azi. Voi le-ati dat? Sper sa fie ok, cum a fost si cu portocala si grapfruitul. [alcool] MAi vreau doar sa urez:
[s]LA MULTI ANI, ANDREI!!! [s]
[s]LA MULTI ANI FERICITI, STRUMFY!!! [s]
Va doresc din suflet MULTA SANATATE, ca-i mai buna ca toate! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la amiaza! va mai dau cate o [cafea] sa va reveniti!Se pare ca e la mare moda trezitul asta noaptea si smiorcaiala fara motiv de boala sau foame. Bineinteles ca si Alexul este la moda! [alcool][alcool] Fost la spital, luat sangele, asteptam rezultatele. dr a zis ca ni le trimite ea pe mail, astea uzuale (daca tot l-am intepet, le-am facut pe toate), si abia saptamana viitoare iese cea cu alergenii. si sa urez si eu
[s] mami Strumfy [s] [s] Andrei [s] [s] Gabriela [s]
atat pot pt moment [:D] [pup] u all edit: am editat mesajul ca l-am scris amestecat [bang][alcool] cafea in vena va roooog Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] ANDREI [s] De aseara Emmei ii curge nasucul si are o stare generala nu prea buna...Azi am fost la farmacie sa luam Oscillococcinum, insa era doar asistenta de farmacie si nu a stiut nici macar sa-mi zica cum il administrez...Am citit la un moment dat aici ca se da jumate doza dimineata, iar cealalta jumatate seara...I-am dizolvat jumate de doza in apa plata, insa m-am chinuit o ora sa i-l dau findca ea nu prea bea apa. Voi cele care ati dat oscillo la bebei cum ati procedat? Raluci ai spus tu la un moment dat ca ai fost multumita de niste picaturi pentru mucisori dar nu am apucat sa-mi notez denumirea si acum nu-mi mai amintesc. Poti te rog sa mai spui inca o data cum se numeau acele picaturi?[flo] Acum o luna i-a curs nasucul doua saptamani. Multumiri anticipate![flo] Cosmina, mami de Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...