Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 65


Recommended Posts

LA MULTI ANI ANDREI SI STRUMFY ! intre timp mucosii au dormit,Dragos s-a trezit ,Eva inca nu....eu tot nedormita sunt [:)].Mancam si tragem o tura pe afara, ca nu ploua si ne mai trece timpul altfel Andre, tare bine arata tortul de la ziua ta...o reteta ceva? Bravo Iustin pt primii pasi si pupici deja mergaretzei Chiara Lavi,sper ca a fost ok la intalnirea cu dr,petrecere frumoasa si casa de piatra [mamica] [copil] Dragos si [copil] Eva _30.11.2009 [url="http://picasaweb.google.ro/fulgusori2009/Gabitza35?locked=true#5434378561397743474"] mucosii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello fete![pup] Venim si noi cu nota 10 de la pediatra, cu vreo 77cm in lungime/inaltime, cu vreo 11kg si cu niste cracanele de picioruse, care insa, cica se vor indrepta pe masura ce-si va da drumul mai bine la mers. Si ca sa se dea mare ca stie sa mearga, Tzutzupidu' i-a aratat dnei dr cum stie el sa faca pasi singurel [:I]. Luna viitoare facem vaccinul de 1 an...se pare ca putem chiar trece de la Infanrix la Pentaxim....iar Ror-ul, de data asta, pas....oricum se face prin clasa I...asa ca...mai e timp. Macar sa il feresc de-atunci incolo de oreionul ala pacatos. Pana una alta, mie mi-era frica de PES...insa, si cu..si fara vaccin....daca e s-o faca, tot o face...Doamne fereste. Imi povestea pedi ca are un caz, care, dupa 6 ani de la vaccin, s-a imbolnavit de Pes...so..cum o dai, nu-i bine. Si ca sa schimb registrul.....sa intru si eu in randul celor cu urari... LA MULTI ANI FRUMOSI SI SANATOSI PENTRU: Andrei [s] Gabriela [s] Strumpfy [s] ..si fireste, bun revenit pentru Cuscri [;)] _________________________________________________ [il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009) [il]
"Children make you want to start life over." Muhammad Ali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

reiau, ma scuzati [:D]
[s]LA MULTI ANI GABRIELA!!! [s] [s]LA MULTI ANI ANDREI NICHOLAS!!! [s] [s]LA MULTI ANI MATEO GERALD!!! [s] [s]LA MULTI ANI STRUMFY!!! [s]
astazi e si ziua lui Mattia Gabriel de mami Danangie - eu i-am urat la dovlecei ca nu cred sa citeasca la noi - cu doi copilasi mici + o burtica [olala][olala]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Salutare, (sper ca va mai amintiti de noi). Nici nu stiu cu ce sa incep: sa ma plang eu sau sa vad ce faceti voi. Cred ca n-am mai intrat de vreo doua sapt, cand va spuneam ca Andrei are o infectie pe cap. De atunci am trecut prin multe: vizite zilnice la derma sa-l curete, infectia se tot intindea, nervi, stres, plansete etc. Am ajuns la Cluj la derma unde, dupa analize s-a dscoperit faptul ca este herpes, si trecea de la sine (dar era mai bine sa nu aiba virusul). Acum este bine, se ma vede doar rosu pe zona infectata. Luni mergem din nou la Cluj, sa-l vada pediatra de acolo si probabil ceva analize. Andrei busileaza de zor prin toata casa, si se catara peste tot. Partea nasoala e ca nu se stie lasa jos, ci isi da drumul efectiv. Cand il tin sa mearga, faci niste pasi foarte mari si este tare repezit. Sa speram ca ne corectam repede. Lyly, de ce i-ai facut analize de alergie lui Alex? Stiu ca te plangeai de ceva dermatita la el. A facut alergie la ceva????? De ceva vreme si Andrei e iritat pe piciorute, nu stiu de la ce, poate de la cele intamplate in ultima vreme, sau de la toamna, oricum eu sunt destul de obisnuita cu asta. Stiu sigur ca face alergie la piersica (am incercat sa-i dau, desi pedi de la cluj mi-a zis sa evit piersica[:-@]) si i-au aparut bubite pe corp. Lavi, sa ai o nunta ca in povesti. Ii mai dai laptic de la tzitzi lui Rares? Imi pare rau ca nu te simti bine, poate e si un pic de stres pt nunta si alte alea... Monis, cum e Santi? Si Andrei cade parca din ce in ce mai mult. Si ieri a cazut la niste prieteni de i s-a umflat buza. A plans si foarte tare, asa tare nu l-am auzit niciodata. Si a picat langa mine, jucandu-se cu un alt baietel. Exact cum zici, mustrarile de dupa sunt mai nasoale. Pupici la toata lumea. Sper ca de acum sa intru mai des. Edit:[url="http://picasaweb.google.com/c.borostean/OCTOMBRIE#5530441552426370242"]asta[/url] mai e un motiv petru care n-am intrat. Mai am de pus doi nasturi. Pacat ca fotomodelul doarme. CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009 [url="http://picasaweb.google.com/c.borostean"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Astazi ne-am trezit fara febra [bis] si nu a mai crescut nici pana acum. [pk] Acum a ramas sa mergem luni la control. [s]Strumfy[s] [s]Andrei Nicolas si Gabriela[s] Shtephy, felicitari lui Iustin.[pk] Cory, am vazut pozele de la mot. Ai un albastrel superb [olala] Andre, am vazut pozele...ce a crescut Chiara! e o frumoasa [olala] Monis, [pup] Iulianul lovit. ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am patit-o si eu cu proba suptului... acum, nu ca nu ar fi fost evident ca Rares suge putin si des, daca ar fi fost altfel ar fi fost si el mai grasunel. [:D] Totusi, cand am vazut 20 ml la un supt...[q]... m-am gandit cum se poate sa suga de 7-9 ori in 24 de ore si o masa sa fie de 20 ml [q] Din prudenta fata de starea mea de spirit nu am mai fost curioasa sa aflu care este media pe zi, am zis ca am altceva mai bun de facut si gata!! Mi-a trecut si mie prin cap ca poate d'aia nu mananca solide, ca doar suge toata ziua! Ma consolam cu ideea ca eu ma straduiesc sa i le ofer, chiar nu aveam contraargument cand el intorcea capul de la lingurita si se punea pe plans! Dar uite ca acum singurel prefera la unele mese sa manance solide in loc sa suga [pk] Am ramas cu suptul non-stop de noapte si ziua in completare. [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/Rares?feat=directlink"]Poze Rares[/url] "Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare" _____________________________________________________________________ Magda, mami de [copil] Liviu-Rares (Andrei) 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis]BRAVO IUSTI!!!!![bis][bis] Pomelo+banana+mar = succes [pk] 220 ml, lins castronul! [pk] Monis, se poate sa fie asa...din cauza de facut plinu' cu lapte sa nu mai vrea solide. [alcool] Insa eu incerc mereu cu solidele, si daca il vad ca se stramba si ne chinuim, atunci bag [alap] la inaintare. Posibil sa fie el si jmekeroi [:D] si sa stie ca pe foame nu ramane daca refuza mancarea, ci din contra...primeste [alap]. Deocamdata sunt multumita cu cat mananca...in jur de 200 ml legume si cam 180-200 fructe. Incerc sa strecor cumva si a treia masa, ca vad ca suntem codasi la asa ceva. [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI GABRIELA! [s] [s]LA MULTI ANI ANDREI NICOLAS! [s] [s]LA MULTI ANI MATEO GERALD! [s] [s]LA MULTI ANI MATTIA GABRIEL! [s] [s]LA MULTI ANI STRUMFY! [s]
FELICITARI mergaretilor Chiara, Iustin si Rares![flo2][flo][flo2]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate***************** [mamica] mamy de [url="http://lb1m.lilypie.com/CQAFp2.png"]gemenasi[/url] dragalasi [caru][caru]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...