Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi-109.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Rebiana - Daaaaa, mai vreau si eu o cafea, ca nu prea am dormit bine.

 

Alic - Votat papusica mica si frumoasa!

 

Lali -Cum ai reusit tocmai acum, cand ai o perioada asa grea. Doctoriceste-te bine, multe ceiuri cu lamaie si miere. Sanatate multa, sa te faci bine cat mai repede!

 

Dodo - Cum a fost la gradi, cred ca Bogdanel a fost foarte incantat? Frumoasa mica ce face? Asteptam pozici.

 

La noi sotu' este gripat si, ca sa fie tacamul complet, i s-a mai umflat si o masea, dar rau de tot. Acum sunt cu Calin la pian, dupa care repede acasa sa-i ducem medicamente pentru calmarea durerii.

 

Va doresc un we cat mai frumos! [pup][pup]

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit si eu la o [cafea]-lutza..ca de mult n-am mai savurat-o cu voi[:I][:p]

 

alice am votat printesa ta[olala]..cine mai are fot?ca mai am ceva stelute de impartit..[:D]

 

noi stam bine.. calmul si optimismul ne omoara...[:D]...da' trecem noi si pragul asta..asta e fiecare le ale pe ale lui..nu-i cazul sa ma lamentez.. important e sanatatea..restul...

 

va pup [pup]fetelor... un we placut si multa,multa sanatate tuturor![flo]

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

In sfarsit o bucatica de internet[:D]

Noi suntem binisor...doar ca timpul ma omoara...am inceput scoala...e foarte greu sa ma concentrez...nu mai zic ca am facut besica de la atata scris[bang] insa imi place la nebunieeeee....sincer este ca o relaxare atetea ore de stat fara tipete si scandal.[:D]

Sebicu este bolnavior....racit cu muci si tot tacamu..insa cred ca este aceasta schimbare de temperatura....

Am gasit apartament de inchiriat in Iasi...sambata ne mutam.

Din pacate nu reuseam sa fac nimic in Bucuresti...nu gradi, nu servici nu scoala [:(] asa ca voi veni lunar sau de cate ori va fi nevoie la controalele piticului.

 

In rest nimic nou....

Va pupacim si aveti grija de voi

 

 

 

 

 

 

 

Andreea, mamica ingerasului luptator...

id="purple">id="Comic Sans MS">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!!id="red">id="Comic Sans MS"> .......... Drop by drop you make the see!id="Book Antiqua"> id="orange"> .......... Sebicu web'site[ruga]id="green">id="Comic Sans MS">

Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....id="black">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti ce am patit astazi , ca am iesit afara cu urlaciosu asta mic si disperat si era sa ma manance labradorita mea idioata , cred ca a crezut ca ii fac ceva la bebe de plange si urla ca surdu.

Stateam cu Erik in balansoar si am crezut ca sare la mine disperata de animala ... asa rau imi pare ca nu era nimeni acasa sa o filmeze , si cand a venit Laci probabil ca ii era frica de el ca nu se mai facea asa spre mine , dar pe cuvant ca mi-a fost de 2 ori frica de ea ca sare la mine sa ma muste [alcool] animala [alcool]

Nu stiu ce a facut Laci pana acum cu Erik afara , dar azi Liza a fost curioasa de ghemul urlacios de la mine din brate si era in stare sa sara la mine ca sa nu mai urle [bibe] jiiiiiz ... maine ies inarmata sa o filmez ... asta daca mai e interesata [alcool]

 

va [pup] si sa aveti o noapte linistita ... la mine se anunta cu tzapureli [bang]

 

____________________________________________

 

Aida ...

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida esti delicioasa cum povestesti de Liza si stresurile ei existentiale cand il aude pe Erik plangand. Imi aduc aminte ca si canicha mea era luata de streche cand il auzea pe al meu racnind (i se spunea raknetu Carpatilor si pe buna dreptate, si vecinii de la doua etaje distanta il stiau pe fiu-meu de frica [:D] )

Doamnelor, eu am nevoie de muuuulta cafea azi, am o noua zi de pomina cu gradi. Raknetul care e in a doua saptamana (adica a 3a zi de gradi) e in isterii si depresii negre ca il duc la gradi. Plans, negociat, urlat, toate sunt meniul nostru cotidian. Sufera tare rau piticu ca e singurel printre copii, fara mami, tati, buni.

 

In sufletul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralcat,stai linistita,ca am vazut la mine la scoala un baiat ,cl.1,care ragea de ne-a speriat pe toti,nu vroia sa intre in clasa 'fara mami'.Iar 'mami' era rosie de nervi,mai avea putin si-l inghitea nemestecat.Acuma a 'progresat',vine la scoala dar nu intra-n clasa nici ars.Sta proptit de usa clasei.[:D]

 

W

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...